Přítel zničil pánev

Anonymní
7.6.20 19:45

Pritel znicil panev

Ahoj byla jsem na vikend u pritele, v patek mne poprosil, jestli muzu vzit panvicku ze on zadnou nema, ok bez problemu.. v sobotu mi zniceho nic napsala kamaradka ze je po delsi dobe ve meste jestll nedame kafe, akorat jsme zacali obalovat s pritelem maso na rizky…rekl at jdu ze si neco pusti a ze jeste nema hlad at si to uziji. Pocitala jsem tak s hodinou, ale dlouho jsme se nevidely, priteli jsem napsala jestli nevadi, ze se zdrzim, pry vubec ze kouka na nejaky serial. Prisla jsem k nemu asi po dvou a pul hodine a uz z chodby sileny smrad, v kuchyni jak po vybuchu sopky… no povedlo se nam dostat vse z nejhorsiho a uklidit. Dnes jsem si chtela vzit dom tu panev a on ze ji vyhodil do popelnice protoze byla pry na totalku… byla docela draha z tescomy, jako student si nemuzu lepsi nadobi dovolovat nejak casto tak mne to zamrzelo… kdyz me vezl dom ze se musi jeste stavit v ocecku tak jsem myslela ze koupi nahradu, jakoukoliv.. ale prinesl granule… tak ja nevim jestli mu mam napsat at mi prispeje na novou a nebo to hodit za hlavu. Jsme spolu kratce od brezna, fyzicky jsme kvuli izolaci stravili dohromady 30h, + toto byl nas prvni vikend…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

54068
7.6.20 19:47

Nedělala bych dusno kvůli pánvi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4740
7.6.20 19:48

Tak už víš proč nemá žádnou pánvičku. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13808
7.6.20 19:48

No asi bych počkala až se příště uvidíme a zeptala se ho na to. Že mi zničil a vyhodil celkem drahou pánev a na novou že nemám…mohlo mu to dojít samotnému, že snad když něco zničím, tak to nahradím nebo se aspoň zeptám…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2746
7.6.20 19:50

:mrgreen: řekni že chceš k svátku nebo narozkam novou pánev… Rekla bych to jako vtip… :) treba ho to trkne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
595
7.6.20 19:52

No nevím, jak bys to brala, kdyby to bylo naopak? Kdybys mu něco omylem rozbila a on to po tobě chtěl zaplatit?
Jako jo, mohl se sám nabídnout. Ale když to neudělal, už bych to neřešila. Byli jste u něj, jedli asi jeho jídlo, on tě pak vezl domů autem… Máš sice po pánvi, ale on ten víkend taky neměl zadarmo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6762
7.6.20 19:54

On ti znicil panev, na oplatku mu znic zivot:grinning:.
Schvalne to asi neudelal, ale samozrejme vhodne by bylo dat nahradu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18455
7.6.20 19:56

Prosim te, v zivote clovek potrebuje trochu nadhled. Jasne, je to pro tebe dost penez, ale fakt neres vsechno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
382
7.6.20 19:58

Tak souhlasím s tím, že nemá smysl dělat nějaký velký řešení kvůli pánvi. Na druhou stranu to není věc úplně za hubičku a slušnost by byla nabídnout koupi nové…Nechala bych to plavat, ale maličká kontrolka už by mi blikala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5047
7.6.20 20:02

Nic bych po něm nechtěla, ale každopádně je divné, že sám od sebe nenabídl peníze nebo koupi nové pánve.. Takže bych si vyčkala jak se zachová v jiných situacích, protože tato svědčí o tom, že není úplně solidní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6997
7.6.20 20:03
@levandule23 píše:
No nevím, jak bys to brala, kdyby to bylo naopak? Kdybys mu něco omylem rozbila a on to po tobě chtěl zaplatit?

Třeba… deku? :dance: :mrgreen:

Modří už vědí! :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
126
7.6.20 20:03

Je zvláštní, že mu to není blbý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1625
7.6.20 20:04
@jege píše:
Třeba… deku? :dance: :mrgreen:Modří už vědí! :jazyk:

Taky mne to hned napadlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59
7.6.20 20:06

Ja teda obdivuji jak tady maji všichni nadhled. Ale kdyz jsem ja někomu neco rozbila tak jsem hned pořídila nahradu. Jste spolu krátce na to aby se to dalo přejít. Příteli bych ofotila panev ze stránek eshopu, kde se da pořídit a nějak vtipně napsala, ze jiný dárek k svátku /narozeninám / výročí nepřijmu a ze ty ho za to pozves na řízky. Podle jeho přístupu aspoň uvidíš jaký je. Nesnáším kazisvety co jim nemůžeš nic svěřit a ani se pořádně neomluvi kdyz neco zničí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.6.20 20:06

Urcite to nechci nejak hrotit, ale bylo mi lito ze ji proste vyhodil mohl ji dat prinejhorsim do sklepa…, ale s uklidem cekal na mne, protoze nevedel jestli na desku muze houbickou a nebo uterkou s jarem…ale panvicka nekompromisne do popelnice

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama