Přítel o mě ztrácí zájem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Seiferos
Povídálka 18 příspěvků 17.05.19 15:35
Pritel ztrácí o mě zájem

Co dělat abych byla v očích přítele zase ta TOP? S pritelem jsme spolu 3 roky a máme 2 letou dceru. Pritelovi bych snesla modré z nebe. Pritel pracuje skoro cely den pracuje a vrací se domu k večeru.. Doma je navaríno, uklizeno atd. Delam vše aby pritel byl rad a vracel se domu do čistého, vonaveho domu, ale poslední dobou mi připadá, ze mu je to i celkem jedno. Připadá mi jak by ani nic neocenil. Nechci aby mi každý den říkal Dekuji či tak něco, ale vždy mi říkal zlato pěkné si uklidnila nebo vypadá to super či tak a teď neslysim vůbec nic. Samozdrejme neuklizim k vůli němu, ale jednou za čas slyšet něco pozitivního nebo aspoň známku ze si všimnul potěší. On ví, ze přijde má naklizeno, navareno. Připadá mi jak by ztrácel zájem, zeptá se me jen jaký jsem měla den a jde si sednout na gauč a čeká až mu donesu jídlo. Chápu, ze je unavený, ale i žena potřebuje vědět, ze je milovaná. Veškerou energii vydá v práci a doma je ko a nemá na nic náladu, pac je unavený. Víkendy probíhají poslední dobou doma jen leží hraje hry nebo sledujeme film je unavený, vyčerpaný. Já se cely den na nej těším a pak lezime díváme se na film a on během 10-15 minut usne. Sem tam me pohladi sem tam mi dá pusu, ale jen jak on chce, jak mu dam já pusu či ho chci obejmout připadá mi spíše jako bych ho tím obtezovála a vůbec připadá mi ze ztrácí o me zájem. Delam mu překvapeni aby měl radost řekne Dekuji, ale vidím ze ho to vůbec nezajímá. Nevim, co dělat víc pro něho aby si me a veci co pro nej delam vážil.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinehanka.br.
Neúnavná pisatelka 19999 příspěvků 17.05.19 15:41

Chceš, aby tě obdivoval a miloval, ale děláš mu služku, takže se k tobě jako ke služce začal chovat. Přestaň se kolem něj popelit a lézt mu do zadku, ať má taky důvod o tebe trochu usilovat. Co mužský zájem o ženu unudí k smrti je ženská, která se chová jako vlastní máma, co děcku chystá překvapení a nosí na gauč jídlo pod nos.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14355 příspěvků 17.05.19 15:43

Přestala bych dělat věci pro nej a začala dělat věci pro sebe. Prijdes mi spis jak hospodyně kombinovaná s jeho matkou než partnerka

Seiferos
Povídálka 18 příspěvků 17.05.19 15:45

@hanka.br. Chápu,ale já to delam protože to chci dělat ne ze musim či tak něco. Vím, ze toho má hodně, proto po nem nic nechci. Co si myslíš pod pojmem služku nevarit mu nebo vo mám přestat dělat? :nevim:

Annabela11
Závislačka 3653 příspěvků 17.05.19 15:45

@hanka.br. Lépe bych to nenapsala! je to tak…

Premek_Orac
Závislačka 4974 příspěvků 17.05.19 15:50

@Seiferos Ahoj, ani jsem nedočetl příspěvek do konce, omlouvám se, ale je to opakující se schéma, které v sobě nese,,dělám vše," případně,,dělám vše, aby byl spokojený." A to je právě ta chyba. Děláš ze sebe levnou.
Partnerství by mělo být vyrovnané. Nic, co uděláme pro druhého nemá být bráno jako samozřejmost, ale milá pozornost.
Přemýšlej o tom.

Neúnavná pisatelka 19999 příspěvků 17.05.19 15:51
@Seiferos píše:
@hanka.br. Chápu,ale já to delam protože to chci dělat ne ze musim či tak něco. Vím, ze toho má hodně, proto po nem nic nechci. Co si myslíš pod pojmem služku nevarit mu nebo vo mám přestat dělat? :nevim:

Každej toho má hodně. Nedělej z něj chudáčka, je to chlap. Můj muž dře fyzicky deset hodin denně a neexistuje, aby se o víkendu válel. Uvařit mu klidně můžeš - ale klidně taky nemusíš, když se ti nechce - ale hlavně to obsluhování na gauči, to je hrozný. Úplně tě vidím. Dělá i on pro tebe nějaká překvapení? Uvaří někdy on pro tebe? Sotva, viď? Prostě má klídek, má tě jistou, co by se snažil.

Seiferos
Povídálka 18 příspěvků 17.05.19 16:01

@hanka.br. Mas pravdu ve vsem. Ano uvaří, ale jen někdy. Taky se me občas ptá co chci jestli nechci něco donest, taky říká ať si odpocinu atd, ale už ne tak často jako to bývalo. Ano ví, ze me má jistou. A taky mi řekl ne ze je mnou jistý, ale ze je jistý ohledně našeho vztahu, což já poslední dobou jak vše bere automaticky moc jistá nejsem.Jak je v práci napisu mu, jak to tam jde atd. On mi odpoví sotva za 2-3 h. A to jen skátka: je toho tady hodně na práci a jak to jde doma? tak mu odpovím a po té už mi neodpoví někdy zavolá o pauze někdy až skončí. Dřív mi odepisovál hned a psal hezky miláčku atd teď jen sotva odpoví. Chci ho dělat šťastným, ale nevim co dělat, přestat si ho všímat ví ho hnát něco dělat to di myslím, ze taky není řešení.

Markéta80
Hvězda diskuse 44077 příspěvků 17.05.19 16:04

@Seiferos pořídili jste si dítě hned na začátku vztahu :? On nemá ruce a nohy? Ještě překvapeníčka :lol: čekáš vděk? Ty to přece děláš ráda ;) Navařim to ano, ale má ruce a nohy tak jídlo si nandat umí sám ;)

Seiferos
Povídálka 18 příspěvků 17.05.19 16:04

@Premek_Orac co by pro tebe jako chlapa bylo nejidealnejsi řešení, či jak dostat jeho pozornost zpátky konkrétní veci?

Neúnavná pisatelka 19999 příspěvků 17.05.19 16:07
@Seiferos píše:
@hanka.br. Mas pravdu ve vsem. Ano uvaří, ale jen někdy. Taky se me občas ptá co chci jestli nechci něco donest, taky říká ať si odpocinu atd, ale už ne tak často jako to bývalo. Ano ví, ze me má jistou. A taky mi řekl ne ze je mnou jistý, ale ze je jistý ohledně našeho vztahu, což já poslední dobou jak vše bere automaticky moc jistá nejsem.Jak je v práci napisu mu, jak to tam jde atd. On mi odpoví sotva za 2-3 h. A to jen skátka: je toho tady hodně na práci a jak to jde doma? tak mu odpovím a po té už mi neodpoví někdy zavolá o pauze někdy až skončí. Dřív mi odepisovál hned a psal hezky miláčku atd teď jen sotva odpoví. Chci ho dělat šťastným, ale nevim co dělat, přestat si ho všímat ví ho hnát něco dělat to di myslím, ze taky není řešení.

Zaplň svůj život i něčím jiným, než myšlenka, udělat ho šťastným. To je nesmysl. Máš snad i jiné zájmy, práci, cokoli, co ti zaměstná hlavu a ruce, aby ses pořád nevnucovala? Nikdo neříká, aby sis ho nevšímala, ale abys žila taky svůj život.

Seiferos
Povídálka 18 příspěvků 17.05.19 16:07

@Markéta80 no to ano má ruce, ale my vecerime všichni společně, takže nandavam jídlo nám vsem. Ano to delam rada a predtim ho veci prekvapovali, ale teď Jo pěkný díky někdy ani to díky. nepotrebuju slyšet díky či tam kdyby me aspoň objemů dal pusu či tak je to víc než díky.

Bábrdl
Generální žvanilka 23649 příspěvků 17.05.19 16:09
@Seiferos píše:
Co dělat abych byla v očích přítele zase ta TOP? S pritelem jsme spolu 3 roky a máme 2 letou dceru. Pritelovi bych snesla modré z nebe. Pritel pracuje skoro cely den pracuje a vrací se domu k večeru.. Doma je navaríno, uklizeno atd. Delam vše aby pritel byl rad a vracel se domu do čistého, vonaveho domu, ale poslední dobou mi připadá, ze mu je to i celkem jedno. Připadá mi jak by ani nic neocenil. Nechci aby mi každý den říkal Dekuji či tak něco, ale vždy mi říkal zlato pěkné si uklidnila nebo vypadá to super či tak a teď neslysim vůbec nic. Samozdrejme neuklizim k vůli němu, ale jednou za čas slyšet něco pozitivního nebo aspoň známku ze si všimnul potěší. On ví, ze přijde má naklizeno, navareno. Připadá mi jak by ztrácel zájem, zeptá se me jen jaký jsem měla den a jde si sednout na gauč a čeká až mu donesu jídlo. Chápu, ze je unavený, ale i žena potřebuje vědět, ze je milovaná. Veškerou energii vydá v práci a doma je ko a nemá na nic náladu, pac je unavený. Víkendy probíhají poslední dobou doma jen leží hraje hry nebo sledujeme film je unavený, vyčerpaný. Já se cely den na nej těším a pak lezime díváme se na film a on během 10-15 minut usne. Sem tam me pohladi sem tam mi dá pusu, ale jen jak on chce, jak mu dam já pusu či ho chci obejmout připadá mi spíše jako bych ho tím obtezovála a vůbec připadá mi ze ztrácí o me zájem. Delam mu překvapeni aby měl radost řekne Dekuji, ale vidím ze ho to vůbec nezajímá. Nevim, co dělat víc pro něho aby si me a veci co pro nej delam vážil.

To mu to nevydrželo moc douho. :lol:
Můj vydržel přes deset let. :lol:

Ale tahle lhostejnost přijde u skoro každého chlapa. Můžeš zkusit vyvolávat žárlivost. Na někoho to zabírá. :think:

Seiferos
Povídálka 18 příspěvků 17.05.19 16:10

@hanka.br. Jsem s malou doma nemám momentalne práci. Přes den se věnuji malé a po té varim a cekam na přítele doma. Ani nevim jak se zabavit či naplnit jinak můj život, jelikoz bydlíme v zahranici a nikoho tady neznám, tak je to trochu těžší najít koníčky či veci co mohu dělat s malou cely den.

Premek_Orac
Závislačka 4974 příspěvků 17.05.19 16:13

@Seiferos Konkrétní věcí? Hele, já jsem jiný typ muže, takže nevím, jestli jsem dobrým rádcem. Ale určitě bych velmi zpozorněl, být v jeho situaci, kdyby mi protějšek ukázal, že mě k ničemu nepotřebuje. Že dokáže žít úplně vklidu beze mě.
Tím by mohl přijít o tu jistotu, díky které zpohodlněl.
A jinak co vždycky je hrozně příjemné, když třeba v našem více než desetiletém vztahu jedeme na výlet, děláme něco spolu, hrajeme spolu deskovou hru, prostě cokoliv, co nabourá takový ten domácí stereotyp.
Přemýšlej, ženy umí být v tohle hrozně rafinované a vynalézavé.
Nebo nevíš o tom, že by měl nějaký sen? Který bys mu mohla splnit? Mohli jste ho prožít spolu? Chce to prostě vzájemně pozitivní emoce.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama