Přítel zve jiné ženy na rande

Anonymní
3.4.16 18:25

Přítel zve jiné ženy na rande

Ahoj vespolek.
Jdu se hlavně vypovídat a třeba i načerpat nějakou radu. Zkusím to ve zkratce. S přítelem jsme spolu 7 let, vztah klape. Máme pohodu, chováme se k sobě hezky, dokonce bych řekla, že ani nemáme stereotyp, sex častý a krásný (i přítel říká, že nejlepší v jeho životě). Oba jsme rozvedení, oba máme děti z manželství, vztahy děti a my dobré.
Zkrátka pohoda, přítel často říká, jak je rád, že je se mnou, jak k sobě pasujeme, několikrát denně mi volá, je ve vztahu rozhodně iniciativnější, do dneška bych řekla, že jsme stále zamilovaní. Dnes jsem se bohužel dozvěděla, že přítel je už pár let registrovaný na seznamce, kde má v profilu, že je nezadaný a hledá ženu, píše tam nepřebernému množství žen, zve je na kávu, večeři atd. :( S jednou je zrovna domluvený, že se v týdnu uvidí (znají se přes net asi 10 větami). Vůbec nevím, co dělat. Nechápu, kdy to stíhá. Sice spolu nežijeme, ale jsme v denním kontaktu, chodí do práce + má spoustu aktivit okolo + je hodně u nás. Hlavně nechápu, proč to dělá. Respektive proč se tak přetvařuje přede mnou. Nemáme krizi, klape nám to, je něžný, milý, jezdíme na výlety, dává mi najevo zájem, velmi častý sex (tvrdí, že nejlepší v jeho životě), hladí mi, pusinkuje…nechápu…
Poraďte, co dál a jak s tím naložit.
Podpis třeba xy

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
3.4.16 18:26

Jinak prosím o zachování anonymu. Přítel zná můj nick a občas nahlédne.
xy

• Citovat
  • Nahlásit
15081
3.4.16 18:37

Můj partner je (také z toho nejsem odvázaná) na seznamce také. Je to bohužel druh závislosti u mého partnera. Zatím mu věřím, ví, že osobní setkání bych nevydýchala, psát si může co chce.
Co poradit nevím. Čekala bych takovéhle chování u muže, kterému to s partnerkou neklape…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302
3.4.16 18:43

Někteří muži mají bohužel „rozsévací choutky“. To neznamená, že ty bys pro něj nebyla dokonalá a chtěl tě vyměnit. Asi si jen potřebuje zvyšovat sebevědomí lovem jiných. Ale tato vlastnost je bohužel na celý život, pochybuju, že to tyto baliče přestane někdy bavit. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
86
3.4.16 18:46

Musí to být pro tebe těžké :hug: Já bych se s tím rozhodně nesrovnala…Možná že jsi zjitila důvod, proč si bývalá manželka chlapa, který je „hodný, pohodový, něžný, milý a sex s ním je krásný“ nedržela zuby nehty…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17718
3.4.16 18:49

Rekla bych, ze je bud suknickar, zeni kdyby byl sebespokojenejsi, tak stejne mu jedna zenska nestaci, takovi budou podvadet stale. Nebo si rakhle trapne zvysuje sebevedomi. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
3.4.16 18:54

Někteří muži si bohužel tímhle lecos dokazují.. jste spolu už celkem dlouho a možná se ujišťuje, zda je o něj ještě zájem… každopádně to ale normální není.. a chápu jak to musí být pro tebe stresující.. Ale je asi škoda hned zahodit tak dlouhý vztah..pokud vám to jinak klape… Já být na tvém místě ( samozřejmě záleží na tom, co přesně si s ženskýma psal..a jestli se s nějakou opravdu sešel).. Samozřejmě bych mu to řekla, připravala si jasné otázky typu : proč to dělá, zda mu ve vztahu něco chybí.. jestli nepřemýšlel nad tím, jak ti může ublížit..a pokud se v debatě někam dostanete.. navrhla bych podmínky..samozřejmě, že pokud se stane znovu něco takového tak hned konec… no a dala bych si na něj pozor a pohlídala si ho… ma internetu když člověk chce si dohledá vše… uvidíš..držím palce ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Bora-Bora
3.4.16 19:05

Můžu se zeptat, proč spolu po takové době ještě nežijete? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
69305
3.4.16 19:05

Tak já ti můžu jen napsat, že se ti divím, že to není expřítel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.4.16 19:08

Já jsem to na něj vyhrkla hned, jak jsem se to dozvěděla. Jeho odpověď byla, že nikoho nehledá a že se se mnou o tom teď nechce bavit, když jsem rozčílená, že se ozve až zítra. :pocitac:
xy

• Citovat
  • Nahlásit
26588
3.4.16 19:09
@Anonymní píše:
Jinak prosím o zachování anonymu. Přítel zná můj nick a občas nahlédne.
xy

No tak jestli sem kouká, tak se stejně pozná :nevim:
Jinak s tímhle jsem se setkala ve formě silné závislosti, která vedle i k utrácení velkých peněz.
Udělala bych si profil na seznamce, dala si s ním rande a tam ho poslala k šípku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24179
3.4.16 19:14

Dozvěděla - jak? Řekl ti to nebo jsi pátrala? Záleží jen na tobě, jestli tohle tvoje hrdost ustojí nebude ti vadit žít s člověkem, co žije dvojí život. Jestli ti to neřekl sám, nebo jste si neřekli, že budete žít každý svůj život, brala bych to jako zradu vztahu a nemohla bych s ním dál být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@terinka4444 píše:
Tak já ti můžu jen napsat, že se ti divím, že to není expřítel.

Vím to asi 3 hodiny. O tom, že to bude expřítel, dost uvažuji. Je to ale složité. Zahodit jen tak 7 let obyčejného spokojeného partnerství. My jsme se snad jedinkrát nepohádali.
Jinak odděleně žijeme, neboť od sebe bydlíme 5 minut cesty v jednom městečku a každý tu máme svůj domek. Vidíme se ale téměř denně. Bavili jsme se o bydlení u něj (jeho iniciativa), ale bojím se pronajmout a dát cizím lidem všanc můj dům. Neřekla bych ale, že to je problém, vidíme se velmi často.
xy

• Citovat
  • Nahlásit
12799
@jenny.fields píše:
No tak jestli sem kouká, tak se stejně pozná :nevim:
Jinak s tímhle jsem se setkala ve formě silné závislosti, která vedle i k utrácení velkých peněz.
Udělala bych si profil na seznamce, dala si s ním rande a tam ho poslala k šípku.

Nepozná, protože tohle bohužel platí na spoustu chlapů 8o Několik mých kamarádek řešilo přesně tohle. Super vztah, super sex a profil na seznamce - aktivní - s domluvenýma schůzkama. Nechápu to! :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mowla
3.4.16 19:18
@káťa píše:
Můj partner je (také z toho nejsem odvázaná) na seznamce také. Je to bohužel druh závislosti u mého partnera. Zatím mu věřím, ví, že osobní setkání bych nevydýchala, psát si může co chce.
Co poradit nevím. Čekala bych takovéhle chování u muže, kterému to s partnerkou neklape…

Káťo vy už jste zase spolu?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat