Reklama

Přítel chce doma uspořádat pánskou jízdu.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Destiny20
Povídálka 31 příspěvků 09.04.18 01:02
Přítel,chce doma uspořádat pánskou jízdu.

Ahoj,
zní to divně. Ale, dneska mi přítel řekl, že by rád byl o víkendu se svým kamarádem u nás doma. A ja, ze mam jit spát k mamce. Kvůli němu jsem souhlasila.Ale,přij­de mi to blbý, vůči mě. A taky, nechci mamku porad s necim obtezovat.Ale,na druhou stranu mi nevadi, byt obcas u mamky.Jen,mi vadi, ze o vikendu nemuzu, normalne, spat tam kde bydlim ted
Poradíte mi, prosím?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

elan
Kecalka 197 příspěvků 09.04.18 01:10

Já bych nebyla proti, budeš mít čas na svoje věci, vždyť nemusíš spát u mamky, udělej si s kamarádkami taky sešlost a nebo jdi mamce o víkendu pomoct s čímkoli a přespi tam, pokud partner nemá ty kamárády doma každý víkend, ale jen občas, tak bych nebyla proti

greeney2013
Ukecaná baba ;) 1678 příspěvků 09.04.18 01:16

S úsměvem mu vyhov, bude se Ti to hodit, až budeš chtít pořádat dámskou jízdu a pošleš ho taky spát jinam. Věř mi :mrgreen: :mrgreen:

srpen89
Ukecaná baba ;) 1478 příspěvků 09.04.18 01:25
@Destiny20 píše:
Ahoj,
zní to divně. Ale, dneska mi přítel řekl, že by rád byl o víkendu se svým kamarádem u nás doma. A ja, ze mam jit spát k mamce. Kvůli němu jsem souhlasila.Ale,přij­de mi to blbý, vůči mě. A taky, nechci mamku porad s necim obtezovat.Ale,na druhou stranu mi nevadi, byt obcas u mamky.Jen,mi vadi, ze o vikendu nemuzu, normalne, spat tam kde bydlim ted
Poradíte mi, prosím?

8o A to bys jim tam chtela delat křena? Nejak nechapu o co ti jde. To je prece normalni, ze si pritel chce obcas udelat panskou jizdu. A ta tvoje posledni veta me fakt pobavila. :mrgreen:

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9971 příspěvků 09.04.18 01:27

@Destiny20 Ty mamku obtěžujš POŘÁD? Tak to asi nebude problém přítele, že…?

Druhá možnost je, že mamku neobtěžuješ pořád, a jen hledáš „objektivní“ důvod, proč chlapovi říct, že se to nehodí.

Ty máš nějaké problémy se spánkem, jako že se jinde nevyspíš? Nebo „spát jinde, než kde bydlím teď“ ve skutečnosti znamená „mám pocit, že to nebere moc vážně, když se chová, jako bych v našem společném bydlení byla návštěva, která má odejít, když on to potřebuje“?

Podle mě buď ten vztah není ideální a máš pocit, že Tě nějak vyšoupává (a pak máte problém), nebo jsi stíhačka a máš pocit, že by se jeho život měl točit kolem Tebe (a pak máš taky problém).

Můžu se ještě zeptat, kolik Ti je?

Za mě by sis měla položit ty otázky, jestli to není něco z toho, co jsem popsala - a pokud ne, tak bych normálně partnera nechala zapařit. Jste dospělí a nejste siamský dvojčata…

Destiny20
Povídálka 31 příspěvků 09.04.18 01:37
Důvod

Slečna Ferka: já, svojí mámu samozřejmě neobtezuju pořád. Volám jí, třeba jen v případě že potřebuji s něčím opravdu poradit. A ano přijde, mi, že naše bydlení nebere moc vážně, když mě posílá spát jinam, protože jemu se to zrovna hodí. A je mi 20.

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9971 příspěvků 09.04.18 01:42

@Destiny20 Jestli já jsem si to nemyslela. Je mi jasné, že ve dvaceti je těžší být si vztahem jistá.

Doporučuju se pečlivěji zamyslet nad vaším vztahem celkově: je toto jediné, nebo jsou i jiné věci, které se Ti nelíbí? Dej si je dohromady a prober to s ním: třeba zjistíte, že máte jiné představy, nebo třeba Ti on vysvětlí (pokud budeš ochotná k otevřenosti), že Tě má rád, jen má prostě o některých věcech jiné představy, ale v tom podstatném se shodujete…

Přece jen, chtít si semtam užít s kamarádem (což je levnější než v hospodě, nehrozí riziko, že se cestou domů někde zrakví atd.), samo o sobě není problém. Je normální, že každý z partnerů má nějaký společenský život mimo vztah.

Destiny20
Povídálka 31 příspěvků 09.04.18 01:52
@Slečna Ferka píše:
@Destiny20 Jestli já jsem si to nemyslela. Je mi jasné, že ve dvaceti je těžší být si vztahem jistá.

Doporučuju se pečlivěji zamyslet nad vaším vztahem celkově: je toto jediné, nebo jsou i jiné věci, které se Ti nelíbí? Dej si je dohromady a prober to s ním: třeba zjistíte, že máte jiné představy, nebo třeba Ti on vysvětlí (pokud budeš ochotná k otevřenosti), že Tě má rád, jen má prostě o některých věcech jiné představy, ale v tom podstatném se shodujete…

Přece jen, chtít si semtam užít s kamarádem (což je levnější než v hospodě, nehrozí riziko, že se cestou domů někde zrakví atd.), samo o sobě není problém. Je normální, že každý z partnerů má nějaký společenský život mimo vztah.

No, máš pravdu, nejsem si v tom vztahu příliš jistá. No, tohle je jedna z věcí, které se mi úplně nelíbí. Tohel konkrétně, řeším, protože, když jsme spolu s přítelem začali bydlet, tak přítel chtěl, abych na víkendy jezdila já mámě. Aby, o víkendu mohl být doma sám. A mě, to samozřejmě vadilo. Prislo mi, to od něj blbý a v tý době jsme získala dojem, že se mnou bydlet nechce.Ale v těch, podstatných věcech se docela shodneme.Jen,je to občas náročný. A chápu, že si potřebuje jít sem tam, ven s kamarádem. A taky, je určitě normální, když máme svůj společenský život mimo vztah.

LadyLada
Závislačka 4525 příspěvků 09.04.18 03:04
@Destiny20 píše:
No, máš pravdu, nejsem si v tom vztahu příliš jistá. No, tohle je jedna z věcí, které se mi úplně nelíbí. Tohel konkrétně, řeším, protože, když jsme spolu s přítelem začali bydlet, tak přítel chtěl, abych na víkendy jezdila já mámě. Aby, o víkendu mohl být doma sám. A mě, to samozřejmě vadilo. Prislo mi, to od něj blbý a v tý době jsme získala dojem, že se mnou bydlet nechce.Ale v těch, podstatných věcech se docela shodneme.Jen,je to občas náročný. A chápu, že si potřebuje jít sem tam, ven s kamarádem. A taky, je určitě normální, když máme svůj společenský život mimo vztah.

Dost děsivé. Přistoupila jsi na to, že jsi pro svého „přítele“ pohodlný eskort od pondělí do pátku. A když je po pracovním týdnu konečně volno, mazej k mamince, abych si tu mohl pěkně zařádit… V takovém vztahu si člověk opravdu nemůže být jistý. Ale měl by si být jistý, že v takovém vztahu být nechce, pokud mu teda nevyhovuje zrcadlit chování druhého partnera a pokud, ovšemže, s tím druhý partner souhlasí… Upřímně mi uniká smysl a budoucnost takového vztahu.

Destiny20
Povídálka 31 příspěvků 09.04.18 03:09
@LadyLada píše:
Dost děsivé. Přistoupila jsi na to, že jsi pro svého „přítele“ pohodlný eskort od pondělí do pátku. A když je po pracovním týdnu konečně volno, mazej k mamince, abych si tu mohl pěkně zařádit… V takovém vztahu si člověk opravdu nemůže být jistý. Ale měl by si být jistý, že v takovém vztahu být nechce, pokud mu teda nevyhovuje zrcadlit chování druhého partnera a pokud, ovšemže, s tím druhý partner souhlasí… Upřímně mi uniká smysl a budoucnost takového vztahu.

No, a já právě moc nevím, jak se zachovat.Na druhou stranu, on mi taky v hodně věcech ustupuje.Tak,pro jednou bych mu ustoupit mohla. Treba by mu to udělalo radost.

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 1991 příspěvků 09.04.18 03:10

Tak hlavne si s nim nedelej hned dite, aby vas pak nevyhodil oba, kdyz chce mít doma klid…a asi bych s navratem az tak nespechala, nez mu dojde, jestli chce bydlet s tebou nebo sam. Byt je ci?

Destiny20
Povídálka 31 příspěvků 09.04.18 03:14

Jahudka82:

@Jahudka82 píše:
Tak hlavne si s nim nedelej hned dite, aby vas pak nevyhodil oba, kdyz chce mít doma klid…a asi bych s navratem az tak nespechala, nez mu dojde, jestli chce bydlet s tebou nebo sam. Byt je ci?

Ahoj,
no, děti, zatím neplánujeme.:) On, právě často říká, že potřebuje mít svůj klid a prostor, aby mohl žít spokojeně. Coz, já chápu. Byt je jeho otce.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.18 03:14

Tak aby po mě přítel chtěl, abych na víkendy chodila k rodičům, tak bych ho hnala - respektive to pak neni společný bydlení. Jestlis na to tenkrát kývla, tak se ti divím. Samo o sobě není divný, že chce udělat pánskou jízdu, jen to většinou probíhá jinak: chlap řekne, že na vikend přijde Gorila s Krtkem (občanským jménem Honza s Pavlem), a ženská si rovnou pomysli, že u toho být nemusí a najde si jiný program a přespani. Tedy tak to bývalo u nás.
A jak píšes, že je to občas náročný - to mě mrzí, nějak si myslím, že by ve 20 pro tebe měl být vztah potěšením a ne nadenicinou. A je otázka, jestli je to partnerem nebo spíš máš tu nejistotu v povaze. No každopádně držím palce, ať to vyřešís ke své spokojenosti.

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9971 příspěvků 09.04.18 03:23

@Destiny20 Tak to souhlas s holkama: pokud je to standard, že chce, abys na víkend vypadla, tak to opravdu JE blbý. Chápu, že lepší vrabec v hrsti, než holub na střeše - ale jako ve dvaceti?! Takhle máš uvažovat se čtyřicítkou na krku…

Jo a off topic (grammar nazi): prosímtě, mohla bys trochu popracovat na své schopnosti pracovat s interpunkcí? Je to fakt příšerný.

Destiny20
Povídálka 31 příspěvků 09.04.18 03:26
@Anonymní píše:
Tak aby po mě přítel chtěl, abych na víkendy chodila k rodičům, tak bych ho hnala - respektive to pak neni společný bydlení. Jestlis na to tenkrát kývla, tak se ti divím. Samo o sobě není divný, že chce udělat pánskou jízdu, jen to většinou probíhá jinak: chlap řekne, že na vikend přijde Gorila s Krtkem (občanským jménem Honza s Pavlem), a ženská si rovnou pomysli, že u toho být nemusí a najde si jiný program a přespani. Tedy tak to bývalo u nás.
A jak píšes, že je to občas náročný - to mě mrzí, nějak si myslím, že by ve 20 pro tebe měl být vztah potěšením a ne nadenicinou. A je otázka, jestli je to partnerem nebo spíš máš tu nejistotu v povaze. No každopádně držím palce, ať to vyřešís ke své spokojenosti.

Ahoj,
jj v tom, s tebou souhlasím. A tenkrát, jsem mu na to kývla, kvůli tomu, aby byl doma klid.:D
A je fakt, že u jeho pánské jízdy být opravdu nemusím. Takze, si zkusím naplánovat něco s kámoškou.:D
No, co se týče těch rozporů, občasnejch mezi náma tak je to spíš mnou a mojí povahou.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama