Reklama

Přitele jsem vyhodila z bytu,jsme ted na všechno samy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 10.07.09 14:59
Přitele jsem vyhodila z bytu,jsme ted na všechno samy

Po dlouhém rozhodování jsem dneska vyhodila přítele z bytu,už toho bylo tolik , že zkrátka už jsem s ním nemohla dál žít.Nedokázal nás finančně zajistit,stále měl nějaké průsery,a dneska na mě šáhnul.Asi to tak bude lepší,ale furt si tak říkám co se mnou a s malým ted bude,jak budeme žít,jak se vůbec sebrat ze dna ,co vůbec všechno mám vyběhat,je toho tolik,a do toho vím že stejně jsem ho milovala.Prosím je tady někdo kdo se taky ocitl v takové situaci?jak ste se stím vším vyrovnaly?a žije se vám takhle lépe?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18628 příspěvků 10.07.09 15:09

oli já zírám 8O 8O on tě jako bil? :twisted: Udělala si dobře, ale poradit co dál tentokrát neumím, jen držím palečky a věřím že to s Honzíčkem zvládnete i bez chlapa…Drž se holka…

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 10.07.09 15:10

https://www.emimino.cz/modules.php?…

oli pridej se k holkam sem oni poradi.Jinak zde probihaji dve podobne diskuze.

Taky ziram.

Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 10.07.09 15:11

Ano a je mi o hodne lip!!! U nas je to tak, ze radsi zadnej chlap nez ten, co tu s nami zil… !! Bud rada, me ten muj ani nikdy neprastil, to uz bych rozhodne nestrpela…odesel sam, protoze jsme se hrozne hadali, protoze prestal chodit do prace, vymetal hospody, hratl automaty… ted to bude 14 dni bolet, budes brecet, litovat, bude se ti styskat, ale to vsechno jen proto, ze jsi na nej byla zvykla..... Kdyz tohle vydrzis, tak za par tydnu ucitis, jak se ti volneji dycha, jak ti spadl kamen ze srdce… uvidis, ver mi!!
Podivej, ja uz s malym takto ziju skoro rok. Je to ohromna pohoda v tom, ze se nemusim o nikoho navic starat, nemusim nikomu shanet cigara, nemusim vstavat z gauce, aby se mohl natahnout k televizi, a hlavne… nikdo me nebuzeruje a neurazi!! Obcas je mi lito, ze jsme s malym sami, prece jen ten chlap v jistych ohledech chybi, ale pak si vzdy vzpomenu na NEJ a je mi zase o mnoho lip…
Litovala jsem jen prvni mesic, od te doby se mi to srovnalo v hlave a pak uz jsem nelitovala ani jednou…

Mame malo penez, to nepopiram. Dokonce hodne malo. Platim najem 4500 a pritom mam jen materskou a pridavky, alimenty nam neposila… Ale penize jsou to posledni, co resim. Jsem stastna, ze maly vyrusta v klidu a v pohode, neni svedkem nejakych hadek a hlavne nema vzor v tom individuu, co ho splodilo… Vazne, prehodnotila jsem priority, a i s tema 4000, co mi na mesic zbyva, se da v pohode prezit… A prcek ma vse, co potrebuje… :)

Drzim ti palecky a je mi strasne lito, jak se tu ted tyhle diskuze vyrojily...... :cry: Ale ver mi, pokud na tebe sahl, udelal by to znovu, a vazne chces, aby tvoje dite v tomto vyrustalo?? Mysli hlavne na prcka…

misutka
Ukecaná baba ;) 1334 příspěvků 10.07.09 15:12

Milá Oluscho, je mi líto, že jsi se ocitla v takové situaci, já asi neporadím, ale asi vím, jak se cítíš, i když, u nás je to opačně a horší (?). Určitě to tak bude lepší a pokud tě uhodil, ruce pryč, co je to za chlapa, když bije mámu tak malého dítka? Mě se to radí, ale kdyby mě někdo mlátil, asi bych udělala to, co ty.
Přeji hooodně síly, trpělivost, a drž se!!!

Pane na nebi, co se to s těma chlapama děje?? :(

Anik
Ukecaná baba ;) 1459 příspěvků 10.07.09 15:14

Ahojki, tak předně, ač se to nejspíš bude zdát nevhodné, Ti gratuluji k tomuto rozhodnutí, je to přesně to, k čemu „nutím“ kamarádku, kterou přítel bije, opravdu sprostě jí nadává i před jejich 4 letým synem, ten to pak samozřejmě opakuje, věčně hádky, kluk z toho začal koktat a taky nabyl dojmu, že takový život a chování je normální, tak pak klidně škrtí moji stejně starou dceru a nadává jí do K apod.
Takže než tohle nebo něco podobného, jsem přesvědčená, že vám bude líp samotným, i když finančně to bude slabší, ale sama píšeš, že vás stejně nedokázal finančně zajistit.
Já jsem taky sama, i když z jiných důvodů a hlavně programově, už jsem sice zpět v práci, tak je to veselejší, ale i během mateřské jsem to zvládla, všechny možné poplatky kolem bytu mi dělají cca 6000 a za zbytek jsem žila… teda měla jsem ještě 2000 alimenty, to nevím jak bude u Tebe. Každopádně Tvoje první cesta by měla vést na sociálku, která se sice nepředá, ale něco přece, budou požadovat hlavně alimenty od otce dítěte, to je první věc na kterou se budou ptát,,,,,, prostě trošku sis možná zkomplikovala život, pokud přítel bude dělat problémy, na chviličku než se to srovná, ale celkově si myslím, že ses rozhodla správně a přeji Ti, hlavně do začátku, hodně síly a spokojený život.
 A.

Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 10.07.09 15:17

A to dno, o kterem pises...... tam si pripadas jen proto, ze vas tam s sebou tahnul… Ja se tak taky citila, kdyz odesel, ale pak jsem si zacala uvedomovat, ze vlastne sama, kdyz mu nemusim varit ani prat, mam penez o mnoho vic, nez s nim..... To ON nas dva tahnul sebou na dno, a co odesel, ziskala jsem si zase zpet nejakou normalni spolecenskou uroven, na ktere se ted drzime, a on to porad nemuze prekousnout...... :) Taky me chtel porad zpatky, ze prej si to rozmyslel a takovy kecy, jenze moje kamaradka to dokonale vystihla : „MA HLAD“. Ano, on totiz zjistil, ze se mu s nama vlastne zilo docela dobre, nemusel se o nic starat, mel uvareno, mel cisty obleceni, mel cigara......
A me je pritom bez nej tak fajn :) Jak rikam, penize neresim, s temi je to bida..... ale vynahrazuje mi to malej, je to stastny a spokojeny dite, ktery vyrusta v laskyplnem prostredi...... :)

Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 10.07.09 15:29

Jojo tohle všechno si uvědomuju,finančně asi opravdu budu na tom líp,co mě stálo peněz jenom se starat o něj a když jsem pak koupila něco malému tak hned bylo zle,že neumim hospodařit s penězma a tak,vždyt to bylo jenom peněz co on si neustále bral jen pro svou potřebu,k malému se taky extra neměl,a mě uměl jenom neustále nadávat a ponižovat , a stejně to byl i takový ten maminčin mazánek,maminka ho zajímala víc než my.Tak at táhne za ní. Nejhorší je jen to,že nesmím na sobě nic znát na před Honzíkem,přes den to půjde,ale večery pro mě asi budou hrozný :(

Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 10.07.09 15:40

Oluscho, prvnich par veceru to bude sila, to nepopiram..... Ale to je dulezita faze, kterou si musi projit kazda z nas, co jsme bez chlapa..... Klidne brec, nadavej si za to, zes ho vyhodila, ale nic na tom nemen..... Fakt mi tim, co pises, pripominas me a myho ex...... Ted se asi placas v tom, jestli jsi udelala dobre, jak to zvladnes, ale mej svoji hrdost a nepovol, vyplati se ti to…
Je to divnej pocit, sedet vecer sama v byte, kdyz ditko spi..... Me tenkrat zachranil internet :) A taky to, ze JA jsem to nejdulezitejsi pro meho syna, ze me potrebuje a proto musim tak nejak fungovat.....
Drz se, nebude to snadne, ale za kratky cas pochopis, ze ses rozhodla spravne............ :! :wink: Az ucitis tu svobodu, nikdo te nebude peskovat, nadavat ti.....mas volne pole pusobosti :)

doriang
Kelišová 5579 příspěvků 10.07.09 15:51

Nejsem ve stejne situaci, tak mozna nemam co mluvit, ale pokud na tebe vztahl ruku tak pryc od nej a definitivne… boli to a je to pro tebe urcit komplikace, ale jak na tebe jednou sahl tak to udela znova a tentokrat uplne bez zabran a bude to delat casteji :evil: nic moc pro dite aby v necem takovym vyrustalo (ja v tom vyrustala a doted si to zive pamatuju jak muj otec mlatil mamku - sli od sebe az kdyz mi byly 4 roky).
Rozhodla ses spravne a ja jen drzim pesti at je ti brzy lip.

Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 10.07.09 16:04

Panebože, to jsou nějaké slunečné erupce, či co? Se to teď nějak vyrojilo…

Moc vám držím palce!!!! Holky, je fakt lepší dobrý rozvod jak špatné manželství, ale na rovinu fakt doufám, že nám to vydrží. ťuk, ťuk, ťuk…

L.

Martik82
Kecalka 440 příspěvků 10.07.09 17:09

Ahojda, neporadím, jen ti chci říct, že bude líp..tobě i malýmu. Držíme pěstičky :wink:

Ryntyntyna
Neúnavná pisatelka 15883 příspěvků 10.07.09 20:24

Ahoj Olusho,

věřím, že to zvládneš i bez chlapa, kor když na tebe vztáhnul ruku… držím palečky!!! :wink: :wink: :wink:

Hama
Závislačka 2621 příspěvků 10.07.09 20:36

Olusho,
Také nejsem v této situaci, ale věřím, že líp ti určitě bude!!!
Přeci nepromarníš jediný život, který máš s takovým chlapem po boku. Hlavně, abyste byli s mrňouskem v klidu a ostatní už přijde samo…a možná se objeví někdo daleko lepší, kdo si vás zaslouží :wink: .
Posílám hodně síly a držím palečky!!!

misutka
Ukecaná baba ;) 1334 příspěvků 10.07.09 22:25

Oluscho odkud jsi? Že bysme šly bydlet společně, ať to máme jednoduché aspoň finance :wink: . To je strašný.. ALE jsme ženský, to zvládneme, oni na to chlapy (na to, co dokážeme my) vůbec nemají.. Hodně štěstíčka!

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Za 50 až 100 let se podle vědců začne válčit o vodu! Kde dojde ke konfliktům?

Globální oteplování nebezpečně pokračuje, v Česku jsme to ostatně během léta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >