Příteli chybí bývalá

3.11.20 11:00

Příteli chybí bývalá

Zdravím, můj přítel měl prý opravdu ošklivý rozchod s bývalou přítelkyní, dokonce si ji na všech soc. sítích musel zablokovat, ale vím, že odstranit kontakt pro něj bylo těžké (to je asi normální). Spolu jsme už pár měsíců a chová se ke mě opravdu krásně. Vyjadřuje mi lásku, zajímá se o mě… nemůžu si stěžovat. Ale z minulého vztahu má asi trošku problém s důvěrou, proto jsem mu dovolila kouknout se mi do zpráv i na FB. Nevadilo mi to, nevidím důvod proč bych tohle s ním nemohla sdílet. Jenže jednoho dne mě napadlo udělat to samé, když on mé zprávy viděl a já jeho ne. Když nechal otevřený počítač s konverzací se svým nejlepším kamarádem, koukla jsem se, když přítel odešel. Vím, že se to nedělá, ale on taky četl mé zprávy a já si byla jistá, že tam nic špatného nenajdu. Omyl. Svému nejlepšímu kamarádovi se svěřoval, že mu „chybí ex“ že „byla ta pravá“ a že „byla lepší než já“. Přitom se ke mně choval celou dobu tak krásně a dokonce říkal, že si mě chce i vzít! Co to má, prosím, znamenat? Byla to jen jeho slabá chvilka? Bavili jsme se o tom a říkal, že to tak není, že si jen vzpomněl na hezké chvilky s ní a moc mu chyběla… Chce se mnou být a já s ním, ale bolí to. Asi potřebuji nějaký objektivní pohled na situaci. Moc děkuji za komentáře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1069
3.11.20 11:07

Kdo se s kym rozesel? :think: ona s nim, ze jo?

Příspěvek upraven 03.11.20 v 11:07

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
750
3.11.20 11:07

Jak dlouho byl po rozchodu, než jste se dali dohromady? Tak asi mu chybí, záleží jestli to dokážeš překousnout? Kdyby se ona chtěla vrátit, zůstal by s tebou nebo by šel za ní? Neměla jsi mu číst zprávy, sama jsi se potrestala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23903
3.11.20 11:09

Jsi holt záplata, nemá vyřešený minulý vztah a to je špatně. Tvrdit ti může cokoliv, ale…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.11.20 11:10

Ona už se k němu chtěla vrátit, ale odmítl ji. Prý se rozešli navzájem, že už se to s ní nedalo. O to víc, mě to zarazilo. Vím, že jsem je neměla číst, ale stalo se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1069
3.11.20 11:20
@Theodelinda píše:
Ona už se k němu chtěla vrátit, ale odmítl ji. Prý se rozešli navzájem, že už se to s ní nedalo. O to víc, mě to zarazilo. Vím, že jsem je neměla číst, ale stalo se.
tak to se mi taky stalo, ze rozchod byl jediny vychodisko. Ale pak mi ten clovek porad strasne chybel, ale jako partak, nejlepsi kamos, proste ta dira tam potom je. Tak to treba citi stejne
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6142
3.11.20 11:24

Jsi jen převoznice :nevim: jak tohle nema v sobe doreseny tak bych mu rekla at si to par měsíců nechá rozlezet v hlavě a když bude mít zájem ať se ozve. Jak spolu byli dlouho, jak dlouho je po rozchodu a jak dlouho jste spolu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3265
3.11.20 11:29

Objektivně ti říkám, kašli na něj. Přečíst si tohle já, tak už o chlapa nestojím. Je blbe, jak ses to dozvěděla, nedělá se to, ale aspoň víš, na čem jsi :nevim: Chlap, který nemá doresenou minulost a nostalgicky vzpomína na ex, ten se nemá cpat do nového vztahu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
807
3.11.20 11:33

Tak může a nemusí to být jenom póza před kamarádem, to nevíš. Ale také že se k tobě chová hezky tak může být tím, že se chce do té role vpasovat a donutit sám sebe, jak mít s tebou dobrý vztah. Bohužel do hlavy jiným nevidíme. :nevim: Promluvit narovinu, jinak to nepůjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14799
3.11.20 11:36

Njn, to je tak když nu tam lezes bez jeho vědomí, ale zase víš jak to má. Jsi jen náhrada, to by mi nestačilo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
3.11.20 11:45

Nesoudila bych ho moc přísně.

Tato slova nepoužívám, ale kdybych měla říci, že někdo byl ten pravý, byl to bývalý, ne manžel. Pasovali jsme k sobě na 100%, s manželem to tak dokonalé není. Ale miluji svého muže, i když mi bylo ještě smutno po bývalém, věděla jsem že není možné být s ním a nikdy s ním nebudu. Nechat se tím vyřadit z dalších vztahů ale nelze. Někdy potkáme někoho kde to sedne více a pokud jsme tak silní, že jdeme dál, já v tom vidím plus. Sedět a užrat se tím, to je ztráta života.

Chová se k tobě tak, že jsi nadšená, z toho bych vycházela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7104
3.11.20 11:56

@Theodelinda Ahoj,
chyba, chyba, chyba. Nekoukat, ale také jeho nechat ctít tvé soukromí. Upřímně, po mých zkušenostech, s někým kdo mi chce kontrolovat komunikaci, byť si to zdůvodní sebelíp, bych nebyl. Je to předstupeň do partnerského pekla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5592
3.11.20 11:57

Jsi bohužel jen prevoznice. Prostě se stím ještě nesmířil, já bych ho pustila k vodě. Tohle by mě ranilo..Ale bohužel vždy je někdo ten kdo na to doplatí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
3.11.20 12:00

A ještě jedna poznámka, to co je v nás občas musí ven, jinak by se to mohlo projevit na chování i tam, kde nechceme. Třeba je tento rozhovor pro něj ventil, ventil toho, že někdy přijdou horší myšlenky, ale ví, že ty si nezasloužíš, aby se choval špatně, byl naštvaný nebo cokoliv..

Jak píší, že jsi náhražka, když něco bolelo, pak je každý náhražka, časem se ale stane ten jediný, za kterého by člověk dýchal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14968
3.11.20 12:04

Koukám že má s důvěrou problém oprávněně - vlezla si mu bez dovolení do soukromí.

A za trest si tam našla něco co tě zrańuje. Dobře ti tak. Příště to prostě nedělej.

Zároveň jaksi ty jemu nevěříš - je ti jedno co říká, co dělá, jak se k tobě chová - tomu prostě nevěříš věříš své panice, že nejsi dost dobrá a nikdo tě nemůže mít rád a necháš si od té paniky říkat že mu máš vlézt do soukromí a pak vystavět žárlivou scénu a nenecháš se uklidnit a neumíš to řešit a jdeš to psát cizím lidem na internet.

Překvápko - tvůj partner má složitější vnitřní život než zapnuto, vypnuto a z bolestivá ztráta se holt hojí déle.

Ty se především soustřeď na vlastní nejistotu - když se toho zbavíš, přestaneš žárlit.

https://www.grada.cz/…vladat-5288/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat