Příteli pořád píše kolegyně z práce

Anonymní
8.2.21 11:20

Příteli pořád píše kolegyně z práce

Ahoj, snad nebudu znít jak žárlivá blbka, ale tohle mě fakt už štve… Přítel má v práci kolegyni, kterou vozí do práce i z práce autem, není z našeho města, nabírá ji po cestě. No a ta kolegyně mu furt píše na messenger. Každý týden než jedou do práce, se ujišťuje, jestli mají ranní nebo noční, jestli s ním opravdu jede (jsou na stejné směně, takže je jasné, že jede :? ), v kolik hodin na něj má čekat atd… No prostě pořád jak kdyby hledala záminky mu psát. A každá zpráva začíná „Ahojky“ nebo „Ahooj“, spíše to ahojky.. aspoň to co mi ukazoval. A on ji každý týden jak blbec píše „Ahoj, ano zítra v tolik atd…“ Jenže mu píše kolikrát i v týdnu nebo když jsou v práci. Vím to tak, že když si zapne Messenger a sedí vedle mě, vidím tam její jméno… Ale to už nevím, co si píšou nebo co mu ona píše. Jen mi nedávno ukazoval, že mu zase napsala a tam byla předtím zpráva od ní, něco ve smyslu že jak se mu jelo domů a jestli to neklouzalo po cestě, že je teď venku a je to tam jak na klouzačce. On jí na to sice nic neodpověděl, ale prostě ona mu furt takhle píše. Včera mu zase psala, že s ním pojede jen z práce a poslala mu fotku psa, předpokládám že jejího (taky máme psa). Přítel mi ty zprávy ukazuje, jen ať si nemyslí někdo že mu lozím do mobilu :) No tak jí něco odepsal, ale dál nevím. Začínám si myslet, že ona po něm jede. Sice je asi o 10 let starší než přítel a má dítě a přítele, takže nechápu, o co se snaží, ale s tím přítelem jim to prý moc neklape, tak jestli hledá štěstí jinde? Já svému příteli věřím, ale člověk nikdy neví… Navíc jsem teď těhotná, takže si nemyslím, že by mě chtěl podvádět nebo opouštět, ale je fakt že chlapům člověk do hlavy nevidí. Navíc nevím, jak se spolu baví a chovají se k sobě v práci, že.. jestli je na ní hodný, povídají si spolu atd.. tak kdo ví jak si to paní vyložila, když mu furt vypisuje. Jenže když řeknu příteli, že mi vadí že mu furt píše, začne mi říkat, že co s tím má dělat a že zbytečně to hrotím.. tak já nevím, co mám dělat :( Mám to přehlížet? A věřit, že ona mi nesahá ani po kotníky a nebát se? Vím, že mě přítel miluje, vidím to, ale prostě jakmile mu ona napíše nebo ji zahlídnu v tom messengeru, tak pak pořád přemýšlím… :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
269
8.2.21 11:23

Kolik ti je? :D :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8478
8.2.21 11:25

Kup mu Jablotron a seber kapesny ;)!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50537
8.2.21 11:27

To by mě nenapadlo, že někomu vadí pozdrav „ahojky.“ Taky ho používám :nevim:
A na tý jejich komunikaci mi nepřijde nic špatnýho :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5262
8.2.21 11:27

Tak je víc než jasné že ho chce klofnout. Kdovi, co o se v tom autě děje :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5262
8.2.21 11:28
@lucenka píše:
To by mě nenapadlo, že někomu vadí pozdrav „ahojky.“ Taky ho používám :nevim:
A na tý jejich komunikaci mi nepřijde nic špatnýho :nevim:

No jasne :roll: kdyby šlo o tvojeho chlapa, tak budeš mluvit jinak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50537
8.2.21 11:30
@GabinkaCh píše:
No jasne :roll: kdyby šlo o tvojeho chlapa, tak budeš mluvit jinak

Proč bych měla? Taky někdy vozí kolegyni z práce, normálně spolu komunikují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 11:30
@Anonymní píše:
Ahoj, snad nebudu znít jak žárlivá blbka, ale tohle mě fakt už štve… Přítel má v práci kolegyni, kterou vozí do práce i z práce autem, není z našeho města, nabírá ji po cestě. No a ta kolegyně mu furt píše na messenger. Každý týden než jedou do práce, se ujišťuje, jestli mají ranní nebo noční, jestli s ním opravdu jede (jsou na stejné směně, takže je jasné, že jede :? ), v kolik hodin na něj má čekat atd… No prostě pořád jak kdyby hledala záminky mu psát. A každá zpráva začíná „Ahojky“ nebo „Ahooj“, spíše to ahojky.. aspoň to co mi ukazoval. A on ji každý týden jak blbec píše „Ahoj, ano zítra v tolik atd…“ Jenže mu píše kolikrát i v týdnu nebo když jsou v práci. Vím to tak, že když si zapne Messenger a sedí vedle mě, vidím tam její jméno… Ale to už nevím, co si píšou nebo co mu ona píše. Jen mi nedávno ukazoval, že mu zase napsala a tam byla předtím zpráva od ní, něco ve smyslu že jak se mu jelo domů a jestli to neklouzalo po cestě, že je teď venku a je to tam jak na klouzačce. On jí na to sice nic neodpověděl, ale prostě ona mu furt takhle píše. Včera mu zase psala, že s ním pojede jen z práce a poslala mu fotku psa, předpokládám že jejího (taky máme psa). Přítel mi ty zprávy ukazuje, jen ať si nemyslí někdo že mu lozím do mobilu :) No tak jí něco odepsal, ale dál nevím. Začínám si myslet, že ona po něm jede. Sice je asi o 10 let starší než přítel a má dítě a přítele, takže nechápu, o co se snaží, ale s tím přítelem jim to prý moc neklape, tak jestli hledá štěstí jinde? Já svému příteli věřím, ale člověk nikdy neví… Navíc jsem teď těhotná, takže si nemyslím, že by mě chtěl podvádět nebo opouštět, ale je fakt že chlapům člověk do hlavy nevidí. Navíc nevím, jak se spolu baví a chovají se k sobě v práci, že.. jestli je na ní hodný, povídají si spolu atd.. tak kdo ví jak si to paní vyložila, když mu furt vypisuje. Jenže když řeknu příteli, že mi vadí že mu furt píše, začne mi říkat, že co s tím má dělat a že zbytečně to hrotím.. tak já nevím, co mám dělat :( Mám to přehlížet? A věřit, že ona mi nesahá ani po kotníky a nebát se? Vím, že mě přítel miluje, vidím to, ale prostě jakmile mu ona napíše nebo ji zahlídnu v tom messengeru, tak pak pořád přemýšlím… :(

To je hrozný něco takovýho řešit, neumím si představit, že by manželovi někdo vypisoval. Já nevím, ale některý ty dnešní vztahy jsou opravdu na hlavu :think: Bát se ve vlastním vztahu, jestli si s ní něco nezačne nebo tak. Hrůůůůza 8o Jako chlap je tydýt, když si s ní vypisuje. A ty buď ráznější a nenech si to líbit.

• Citovat
  • Nahlásit
269
8.2.21 11:31
@Anonymní píše:
Ahoj, snad nebudu znít jak žárlivá blbka, ale
:D :D :D

Příspěvek upraven 08.02.21 v 11:33

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17722
8.2.21 11:31

No jasně, že po něm jede. Nicméně snad svému příteli věříš ne? Tak se tím přestaň zabývat, ať si jí kdyžtak utne on sám. Mimochodem, diskuze je mi povědomá, nepsala jsi tu už kdysi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 11:33

@leeniik Je mi 20, možná pro některé ještě dítě no…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 11:35

Já kvůli takové jedné kolegyni mého manžela se teď budu po 22.letech rozvádět. Jejich nevinne psaní přešlo v platonickou lásku, manžel na mě a naše manželství začal kaslat a kolegyně ho úplně poblaznila. To jejich okouzlení jeden druhým trvalo 3/4 roku, když už jsem řekla rázně dost. Manžel se musel do týdne odstěhovat, bydlení a první nájem jsem mu zaplatila. Už jsem to psychicky nedávala. A jeho milenka už ho taky nechce, prý na příště a je šťastná s ním. Můj manžel byl pro ni jen vzrušení že stereotypu. Psala m, ať prý nerozbijim rodinu :lol:, že prý to bylo čisté jen v platonicke rovině.

• Citovat
  • Nahlásit
1440
8.2.21 11:35

Mě osobně by to vadilo hodně.. Zprávy typu v kolik a kde ani tak ne, ale to další už snad není nutné. Trochu by mě uklidňovalo to, že má rodinu, ale i tak.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 11:36
@Anonymní píše:
Já kvůli takové jedné kolegyni mého manžela se teď budu po 22.letech rozvádět. Jejich nevinne psaní přešlo v platonickou lásku, manžel na mě a naše manželství začal kaslat a kolegyně ho úplně poblaznila. To jejich okouzlení jeden druhým trvalo 3/4 roku, když už jsem řekla rázně dost. Manžel se musel do týdne odstěhovat, bydlení a první nájem jsem mu zaplatila. Už jsem to psychicky nedávala. A jeho milenka už ho taky nechce, prý na příště a je šťastná s ním. Můj manžel byl pro ni jen vzrušení že stereotypu. Psala m, ať prý nerozbijim rodinu :lol:, že prý to bylo čisté jen v platonicke rovině.

Skočio mi tam blbost. Milenka má svého přítele - jsem chtěla napsat.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 11:36

@unuděná Věřím, ale už mi to psaní vadí. Navíc vím, co jsou některé baby schopné udělat… Nene, ještě jsem tu nepsala.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat