Priteli se nelíbí na mě elegantní oblečení

Anonymní
11.3.21 23:10

Priteli se nelíbí na mě elegantní oblečení

Asi tak pred pul rokem jsem zacala menit styl vic smerem k eleganci. Do te doby jsem chodila vyslovene sportovne, nejak jsem to proste neresila - dziny, mikina, tricko a slo se. Ted jsem si celkem rekla bych nasla svuj styl, zadna velika zmena to podle me zase neni - kosile, svetriky, hezci neroztrhane dziny - a citim se tak dobre. Na moje prekvapeni se mi ovsem pritel priznal, ze se mu to nelibi a chtel by, abych zustala v puvodnim lezernim… Vzdycky jsem si myslela, ze chlapum se vic libi zenske v elegantnim obleceni, takze me to dost vykolejilo a tak trochu i mrzi. Potkaly jste se nekdy s necim podobnym? Je muj prita nejaka vyjimka z prumeru?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21161
11.3.21 23:18

Prita je co? 8o :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.3.21 23:22

Jo, ja mela takoveho ex. Byli jsme spolu od 18, takze jsem jeste nemela svuj styl, pak jsem se nachazela v eleganci. On mel nejradsi na me dziny a dzisku a vytahany trika. Taky nemel rad, abych se malovala a holila si nohy, samozrejme, jsem si delala, co chci ja.

Tesne pred rozchodem mi rekl, ze k sobe chtel takovou tu alternativni matku :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
721
11.3.21 23:28
@Hanka1 píše:
Prita je co? 8o :roll:

je toPřítel

Příspěvek upraven 11.03.21 v 23:30

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5967
11.3.21 23:29

Tak, elegantní styl je široký pojem… třeba mu nevadí elegantní styl, ale jen tvoje pojetí elegantního stylu…? Tím vůbec neříkám, že bys měla mít špatný vkus nebo styl, ale třeba to k tobě opravdu úplně nejde…?

Jen vycházím ze zkušenosti, občas člověk znal mladé holky, které se snažily třeba do práce oblékat „elegantně“, ale výsledek byl prostě jen koncentrovaná upjatá nuda, něco ve stylu „je mi přes 50 a pracuju na účtarně“ :? :nevim: Pak na takovou holku koukáš a říkáš si, jestli je to tak zachovalá padesátka nebo tak strašně oblečená pětadvacítka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21161
11.3.21 23:29
@Morska vila píše:
je toPřítel

tak to je patvar typu mimísek, manža a mňamózní… :poblion: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2379
11.3.21 23:40
@Anonymní píše:
Asi tak pred pul rokem jsem zacala menit styl vic smerem k eleganci. Do te doby jsem chodila vyslovene sportovne, nejak jsem to proste neresila - dziny, mikina, tricko a slo se. Ted jsem si celkem rekla bych nasla svuj styl, zadna velika zmena to podle me zase neni - kosile, svetriky, hezci neroztrhane dziny - a citim se tak dobre. Na moje prekvapeni se mi ovsem pritel priznal, ze se mu to nelibi a chtel by, abych zustala v puvodnim lezernim… Vzdycky jsem si myslela, ze chlapum se vic libi zenske v elegantnim obleceni, takze me to dost vykolejilo a tak trochu i mrzi. Potkaly jste se nekdy s necim podobnym? Je muj prita nejaka vyjimka z prumeru?

Nevím, jestli existuje nějaká statistika co je ten průměr nebo co je výjimka, ale mám to podobně jako Tvůj přítel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
12.3.21 00:04

Nema sebevedomi, boji se ze se za tebou budou otacet chlapi, kdyz si vystoupila ze stylu seda mys. Ja teda dzinsy a nejake lepsi triko nosim bezne doma pri praci a na obycejnej nakup kor ted kdyz se jinam nemuze vezmu upletove saty, kramfleky, make up, at ma taky zmenu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30311
12.3.21 00:46
@Anonymní píše:

Ne, žiji s dospělým mužem. Oblékám se podle nálady a on mi do toho nekecá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
721
12.3.21 01:06

@Hanka1 možná je to překlep

Záleží co považuješ za elegantní styl. Svetříky, košile a neroztrhané džíny je naprosto bežné oblečení. Džíny nebudou nikdy elegantní, to je můj názor.
Elegantní oblečení jsou hezky střižené kvalitní kalhoty, pouzdrové sukně, pouzdrové šaty, halenky, kvalitní košile a hezké boty.
Ne, nikdy se mi to nestalo, aby mi někdo kritizoval co nosím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
279
12.3.21 02:55

Mam v satniku to i to, oblekam se dle situace. Kdybych sla na parbu s kamarady v pouzdrovych satech, nebo naopak na rodinny obed v me milovane dzisce z roku 1980, asi by muz taky neco utrousil. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5834
12.3.21 05:21

Můj muž mi do oblékání nemluví. Většinou chválí a to velmi. Jeho ex byla schopna šílených variací, které nedával. Na konci 15 letého vztahu už se za ní už i styděl. Měla styl sportovně lesaní. Takže klidně kapsáče a k tomu kabát z nějakého alter obchodu, který byl pošívaný pajetkami, korálky jak od cirkusu.
Já jsem pro něj žena mnoha převleků, a umím to nosit.
Teď jsem ho v 5 ráno vezla na vlak, protože má auto v servisu… A v kuchyni mi povídal, ze mě stejně nejvíc miluje takto… :mrgreen: měla jsem na hlavě chaoz jak Medůza :mrgreen: noční košili a pod ní tepláky, přes to kabát a už jsme frčeli. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62948
12.3.21 05:40

Mému nesedí šaty. Nosím pin up styl.. Poznal mě v černém a metalovém a s satickama se nějak nemůže sžít. Ale vysvětlili jsme si. Pro něj je to prostě změna, kterou nečekal :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14701
12.3.21 06:15

Třeba se cítí ohrožen, když začínáš měnit styl oblékání. Jinak teda osobně za elegantní oblečení nepovažuji neroztrhané džíny a svetřík, ale pouzdrové šaty, společenské kalhoty, sukně a topy či halenky. Ale to by už tvůj přítel tuplem nevydýchal :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2984
12.3.21 06:21

Manžel mi nikdy do oblíkání nemluvil, občas se ho zeptám na názor, většinou řekne že ok, někdy že to ke mně nesedí, ale nechává na mně, co si obleču. Já mu do toho taky nemluvím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat