Příteli stačí sey jednou měsíčně

Smazaný anonym
10.4.17 14:11

Priteli staci sex jednou mesicne

Ahoj chci se poradit. Myslite ze je normalni ze muj pritel chce sex pouze 1× mesicne? Tvrdi ze se ani sam neuspokojuje (a je pravda ze jsem ho nikdy nenachytala). Tvrdi ze proste vydrzi bez toho dlouho, klidne nekolik tydnu. Podle me ani nikoho nema jineho, chodi do prace a z prace domu, vzdy hned po pracovni dobe. Vikendy travi vsechny se mnou. Je to normalni? Podotykam ze ani na zacatku nebyl do sexu nejak zhavy, maximalne jednou tydne (a to jeste kdyz jsem se ja hodne snazila. Jsme spolu 4 roky. Jinak je pozorny, rad pusinkuje a objima, ale bohuzel ten sex vazne.

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Aenne
10.4.17 14:14

Ano, je to normální, protože existují i asexuáli, kterí nemají potřebu sexu, ale moc se o tom nemluví, takže spousta lidi ani neví, že to existuje.

• Citovat
  • Upravit
48749
10.4.17 14:17
@Anonymní píše:
Ahoj chci se poradit. Myslite ze je normalni ze muj pritel chce sex pouze 1× mesicne? Tvrdi ze se ani sam neuspokojuje (a je pravda ze jsem ho nikdy nenachytala). Tvrdi ze proste vydrzi bez toho dlouho, klidne nekolik tydnu. Podle me ani nikoho nema jineho, chodi do prace a z prace domu, vzdy hned po pracovni dobe. Vikendy travi vsechny se mnou. Je to normalni? Podotykam ze ani na zacatku nebyl do sexu nejak zhavy, maximalne jednou tydne (a to jeste kdyz jsem se ja hodne snazila. Jsme spolu 4 roky. Jinak je pozorny, rad pusinkuje a objima, ale bohuzel ten sex vazne.

no jsou i takoví kterým stačí sexu málo, záleží jak to máš Ty sama ale ejstli i na začátku nic moc tak to bude čím dál méně :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
10.4.17 14:18

No ja prave mam potrebu mnohem vetsi a fakt nechapu jak mu to muze stacit jednou mesicne a pripadam si kvuli tomu casto blbe a klesa mi sebevedomi, ale jako jinak citim ze me miluje. :(

• Citovat
  • Upravit
10.4.17 14:28

Je to úplné normální. Někdo sex potřebuje pořád, a někdo ne ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28891
10.4.17 14:30

Ano, je to normální. Jsou lidé, kteří mají nižší potřebu sexu a zase nemůžou pochopit, jak někdo může i několikrát do týdne.
Nesoulad dvojice v sexuálních potřebách může být ale důvodem trvalé nespokojenosti, napětí a časem rozchodu/rozvodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14267
10.4.17 14:31

Tak ano, pokud mu táhne na šedesát, je to docela normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.17 14:33

Jasně, že je to normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14659
10.4.17 14:37
@Anonymní píše:
Ahoj chci se poradit. Myslite ze je normalni ze muj pritel chce sex pouze 1× mesicne? Tvrdi ze se ani sam neuspokojuje (a je pravda ze jsem ho nikdy nenachytala). Tvrdi ze proste vydrzi bez toho dlouho, klidne nekolik tydnu. Podle me ani nikoho nema jineho, chodi do prace a z prace domu, vzdy hned po pracovni dobe. Vikendy travi vsechny se mnou. Je to normalni? Podotykam ze ani na zacatku nebyl do sexu nejak zhavy, maximalne jednou tydne (a to jeste kdyz jsem se ja hodne snazila. Jsme spolu 4 roky. Jinak je pozorny, rad pusinkuje a objima, ale bohuzel ten sex vazne.

a v cem vidis problem? Bud rada, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.17 14:38

Třeba se mu to s tebou nelíbí :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
10.4.17 14:41
@warita píše:

No vidim problem v tom ze chce sex jen jedou mesicne

• Citovat
  • Upravit
10.4.17 14:43

Je to normos. Mam doma totéž :lol: bud se s tím smiris nebo jdi od nej - nezlepší se to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4868
10.4.17 14:45
@warita píše:

Proč by měla být ráda? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
10.4.17 14:47
@Tichošlápek píše:
Je to normos. Mam doma totéž :lol: bud se s tím smiris nebo jdi od nej - nezlepší se to

Fakt? to jsem rada ze v tom nejsem sama :D ne kecam, prala bych nam neco jineho. Ja uz myslela ze tohle je velmi ojedinele, protoze vsichni mi ex to meli presne naopak, chteli porad.

• Citovat
  • Upravit
10.4.17 14:49
@Anonymní píše:
Fakt? to jsem rada ze v tom nejsem sama :D ne kecam, prala bych nam neco jineho. Ja uz myslela ze tohle je velmi ojedinele, protoze vsichni mi ex to meli presne naopak, chteli porad.

V mem okolí je to dost časté. Taky mi to vadí, ale nezahodim jinak skvělý vztah. Jsou i jiné cesty jak se uspokojit :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama