Příteli vadí jak se oblékám

Anonymní
1.6.21 00:15

Příteli vadí jak se oblekam

Ahoj, nevím jestli to vidím já špatně nebo on není normální… Přítel mi zakazuje nosit crop topy a podobně trička a tilka. Vadi mu ze mi leze břicho a ze je to pry moc vyzývave. Já teda nevím břicho mi leze tak dva tři cm a rozhodne si jako levná slapota jak on říká nepřipadám. Vždy to jde přece nějak vkusně zkombinovat. Mě se takové oblečení na léto líbí nevidím v tom sebemenší problém. Jak to vidíte vy? A beda jak bych v tom šla do města 🤦‍♀️ Přidám odkaz na to co se mi líbí a on s tím má problémy
https://www.missguided.com/…arz-10192747

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1077
1.6.21 00:38

Teď mu vadí crop top, za pár let mu bude vadit, že budeš chtít jet na návštěvu k rodičům, nebo tě zmydlí za to, že se za tebou na ulici někdo otočí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
920
1.6.21 00:58

Tvůj přítel není normálni, nezměníš ho. Vidím to na rozchod. Zákazy a příkazy do vztahu nepatří. Moje rada, pryč od něj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14979
1.6.21 04:41

Pokud jsi stihla, tak v pohode. Neni to vhodne do skoly nebo do zamestnani, ale na volny cas ano.
Pokud jsi spekata, pak se mu nedivim, ze se mu to nelibi. Treba ti to rika, protoze se to k tobe nehodi a opravdu ti to neslusi :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2661
1.6.21 05:53

Reklama na hadry? A proč mas za přítele muslima?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1888
1.6.21 05:55

Pokud mas postavu i jako slecna na obrazku, tak na tom nevidim nic spatnyho :) mne se to moc libi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
1.6.21 06:05

Tak ono záleží, co si k tomu crop topu vezmeš, pokud třeba džíny, jako jsou na obrázku, je to ok. Ale umím si to představit i s mini sukní a tam už to může evokovat nabízení jistých služeb :)
Ovšem, ať je to jak chce, měla bys nosit, co se líbí tobě a přítel by to měl respektovat nebo si najít dívku, která se obléká dle jeho vkusu.

Ale na druhou stranu, já manželovi taky říkám, ať nenosí některá obnošená trička, že to opravdu nevypadá dobře :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3434
1.6.21 06:16

Tomu říkám kvalitní vztah, pěkně si říkáte :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
414
1.6.21 06:40

Já ho chápu, taky tyhle hadry nemám ráda, ale z toho důvodu, že máme v rodině chronické záněty ledvin. Moje ségra to dřív nosila, má pěknou postavu, slušelo ji to, ale po jednom nachlazení zad toho raději nechala ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2929
1.6.21 06:45

Posli ho k sipku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.6.21 06:46

Na zaklade jednoho prispevku bych asi nediagnostikovala chorobneho zarlivce, ale asi bych zpozornela :think: plavky nebo kratke sukne mu nevadi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9210
1.6.21 06:46
@Anonymní píše:
Ahoj, nevím jestli to vidím já špatně nebo on není normální… Přítel mi zakazuje nosit crop topy a podobně trička a tilka. Vadi mu ze mi leze břicho a ze je to pry moc vyzývave. Já teda nevím břicho mi leze tak dva tři cm a rozhodne si jako levná slapota jak on říká nepřipadám. Vždy to jde přece nějak vkusně zkombinovat. Mě se takové oblečení na léto líbí nevidím v tom sebemenší problém. Jak to vidíte vy? A beda jak bych v tom šla do města 🤦‍♀️ Přidám odkaz na to co se mi líbí a on s tím má problémy
https://www.missguided.com/…arz-10192747

Na tobě se mu to nelíbí ale ostatní ocumuje co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
393
1.6.21 06:47

Moc nechápu co mu vadí. Za chvíli bude teplo a tenhle styl oblečení nosí polovina holek.,,Levnou šlapku” si představuju jinak. Pak jde samozřejmě o to, jestli si to se svoji postavou ( a dejme tomu věkem ) můžeš dovolit, ale to už je jina věc. Na druhou stranu, at si každý nosí v čem se cítí dobře.
U tvého partnera bych to videla spis na přehnanou žárlivost nebo potrebu te urážet a snižovat sebevědomí. Obojí je špatně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3545
1.6.21 06:59
@Thomassss píše:
Ale na druhou stranu, já manželovi taky říkám, ať nenosí některá obnošená trička, že to opravdu nevypadá dobře :)

Tak vidím rozdíl v tom, kdyby mi řekl manžel, ze to triko 1. Už je hrozné, 2. Mi nesluší, 3. At to nenosím ze vypadal jako slapota. Pokud by to bylo vyjimecne tak Ok, pokud by bod 3 do me hustil každý den, tak ho pošlu do haje. A kdyby mi na každou sukni řekl at to nenosím, ze mám hnusny nohy tak by se nestal mým manželem. Já mu taky kolikrát tridim trika, te už jsou hnusny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2157
1.6.21 07:28

Tak z jednoho případu těžko soudit, a rovněž záleží, jak se to řekne. Mne je jedno, co má kdo na sobě, pokud má aspoň něco (nesnáším, když chlapi chodí v létě bez košile nebo s rozepnutou košili a vyvalenym panderem :poblion: )

Kdyby se to mělo nějak stupnovat, určitě bych zpozornela. Pokud je muž vysazenej pouze na croptopy, asi bych je nenosila tolik :nevim: ty sama musíš znát tu míru, kdy je to pro tebe ještě OK a kdy už ne ty jeho poznámky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat