Příteli vadí moje fotky

Anonymní
1.7.21 20:31

Příteli vadí moje fotky

Omlouvám se za anonym, ale je to pro mě citlivé téma. Mému příteli vadí moje fotky (prostě si občas dám na insta nebo fb fotku jen v podprsence a tangách. Jasně jsem mu řekla, že je to moje věc co si kam dávám a jemu je do toho velký kulový, i žárlí na chlapy, co mi napíší lichotivé komentáře pod fotku. Asi je totálně blbej, ale nepochopil to, že si můžu dělat co chci a pořád má remcy. Asi bude nejlepší to spolu ukončit, co myslíte? Protože už mi ty jeho připomínky lezou na nervy.
:roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18950
1.7.21 20:33

Ze by mi to vadilo taky. Prijde mi naprosto trapny, verejne se tak prezentovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5725
1.7.21 20:34
@Anonymní píše:
Omlouvám se za anonym, ale je to pro mě citlivé téma. Mému příteli vadí moje fotky (prostě si občas dám na insta nebo fb fotku jen v podprsence a tangách. Jasně jsem mu řekla, že je to moje věc co si kam dávám a jemu je do toho velký kulový, i žárlí na chlapy, co mi napíší lichotivé komentáře pod fotku. Asi je totálně blbej, ale nepochopil to, že si můžu dělat co chci a pořád má remcy. Asi bude nejlepší to spolu ukončit, co myslíte? Protože už mi ty jeho připomínky lezou na nervy. :roll:

Máš pravdu, měl by to s tebou ukončit. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7331
1.7.21 20:35

No jsi pěkně laciná. Snad to stebou brzy ukončí. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26636
1.7.21 20:35

Ano, pro jeho dobro to bude nejlepší to ukončit :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.21 20:37

Kvůli fotkám. Přitom taková kravina. Zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
2369
1.7.21 20:37

Ano ukončit by to měl on 😁 👍🏻nevím proč vystavovat zadek a prsa na IG to má být jen pro tvého chlapa 🤦🏻‍♀️.. Asi si na tom honis sebevědomí což je hodně smutné :wink: 👍🏻

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7023
1.7.21 20:38

Ano nejlepší to bude ukončit. Evidentněate každý naprosto odlišné životní priority.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
96
1.7.21 20:40

Najdi si někoho, komu to vadit nebude. Divím se, že už se s tebou nerozešel. Některé věci patří opravdu jen do vztahu a ne na internet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2199
1.7.21 20:42

Ukonci to. Vystavovani na internetu je ti prednejsi nez vztah. To o necem svedci. Jinak jsem pro svobodu vsema deseti, ale tohle je nejak mimo moje chapani

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2024
1.7.21 20:42
@Anonymní píše:

Ono je ale důležité kvůli jakým fotkám? Kolik ti je, že si potřebuješ své ego honit na erotických fotkách vyvěšených na soc. sítích?
V tomto případě se tomu klukovi nedivím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1315
1.7.21 20:43
@Anonymní píše:

Jasný, navíc proč se zbytečně zakrývat podprsenkou a tangama. Nebylo by to lepší bez? To by bylo lichotivych komentářů :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26636
@Anonymní píše:

A on si taky může dělat co chce? Psát třeba jiným holkám lichotivé zprávy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9682

Jo ukonči. Pro něj to bude jen dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
1.7.21 20:44

Myslim, ze tohle v dnešní době nikdo soudny a s průměrným IQ snad nedělá proboha ne 8o jeste chápu foto z dovolené v plavkách, když je ta fotka fakt pěkná, ale spodni pradlo? Lichotive komentáře? :roll: a to nejsem žádná puritanka tedy, spis naopak.. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat