Přítelkyně chce být z ničeho nic kamarádka

Anonymní
31.3.20 20:06

přítelkyně chce byt z ničeho nic kamarádka

S přitelkyní jsme měli krásny vztah, byli jsme spolu 7 měsícu ( což není žádna doba :), já vím ). Trávili jsme spolu spoustu času, výletili spolu, chodili na procházky, starali se o zvířátka.. Prostě jsme měli spoustu společného a strašně jsme si rozuměli.
A poté přišla ta rána, přitelkyně mi napsala že už to necítí tak jako na začátku, že neví jestli mě ještě miluje a že si chce dát pauzu, pauzu od vztahu a přitom si pořád psát, s tím jsem úplně nesouhlasil ale zkusili jsme to, úplně to nešlo a párkrát jsme se pohádali a v hádce jsem se dozvěděl, že mě sice pořád miluje, ale že něco cítí ke svému ex, a že nechce být ve vztahu na 90%, dojel jsem si co nejdříve pro věci a řekl jí, že si dáme uplnou pauzu, nebudeme se kontaktovat a ať napíše až bude vědět. Během tohoto období jsem ji vůbec nekontaktoval, kdežto ona mi asi 3× napsala, pokaždé jsem normálně odpověděl a nechal to poté být, když pauza tak pauza. Asi po týdnu přišla rozhodující zpráva, strašně moc ji chybím, záleží jí na mně, ale chybím jí spíš jako brácha, ne jako přítel a že by byla moc ráda, kdybychom mohli zůstat kamarádi, to jsem pochopitelně odmítl a tak jsme si celý večer psali o tom co se stalo. A to byl ten večer, kdy mi došlo že má v hlavě strašný zmatek, z původního „už tě nemiluju“ bylo najednou že mě miluje, ale nechce být ve vztahu kde nemůže být na 100%, když jsem se jí zeptal jestli teda miluje svého ex jak tvrdila, napsala že ne. Odmítl jsem tedy kamarádství a chtěl jít dál, zanedlouho se mi opět ozvala s tím, že se moc omlouvá za všechnu bolest co mi způsobila, poslala naše fotky a napsala, že si uvědomuje že to po*rala a že chce všechno zpátky, na což jsem ji odpověděl že si o tom chci promluvit z očí do očí, což odmítla že o tomhle mluvit neumí a já ukončil konverzaci. Za pár dní se ozvala znova, že už nemůže dál a musí na mě pořád myslet, ptala se jak se mám, co dělám a tak, takhle se to opakovalo 3× za sebou. Nevím co si mám o tom myslet, vím jaký má zmatek v hlavě, protože pořád píše něco jiného. Nevím jestli jí mám občas napat aby viděla, že mám pořád zájem a záleží mi na ni, i když to už jsem jí několikrát vysvětloval a moc dobře ví, jak to mám, nebo jí spíš nemám psát a nechat ji, ať se zajímá, když chtěla rozchod tak rozchod..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

603
31.3.20 20:09

Nechává si otevřená zadní vrátka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3266
31.3.20 20:27

Hele tahle nerozhodnost, zmatek, neschopnost mluvit o vztahu s někým komu tvrdím, že ho miluji a chci vše zpět je blbá. Časem se znovu může projevit a znovu budeš řešit tohle dramatické divadlo. Spíš bych radila to úplně ukončit a nechat být. Lepší je to takhle po chvíli než to řešit za 5 let…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.3.20 20:34

Potrebuje odbornou pomoc. Taky me napadlo, zda nemuze byt v autistickem spektru a nevedet o tom. Spousta lid je diagnostikovana az v dospelosti.

• Nahlásit
  • Citovat
31.3.20 20:43

Podle mě se prostě s tebou začala nudit, to je celé…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13061
31.3.20 20:45

Pošli ji do háje a rozhodně nepřistupuj na „kamarádství“, byl bys zase jen hafík v záloze, když zrovna není po ruce nikdo lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13061
31.3.20 20:46
@Anonymní píše:
Potrebuje odbornou pomoc. Taky me napadlo, zda nemuze byt v autistickem spektru a nevedet o tom. Spousta lid je diagnostikovana az v dospelosti.

Ne holka co neví co chce, ale nechce bejt sama, tak použije nejbližšího kluka co má zájem a pak ho odkopne, protože se nejspíš vyspala s ex a dělá si naděje, ale když ji ex poslal doháje, tak se s odkopnutým snaží udobřit fakt nepatří do autistického spektra.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
31.3.20 21:51
@nakreslenypanacek píše:
Podle mě se prostě s tebou začala nudit, to je celé…

To je samozřejmě možné, ale v tom případě mi nepřijde správně jak to vyřešila, přece jsme se mohli snažit dělat věci jinak? Zvlášť když říká že mě miluje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.3.20 21:53
@Ou píše:
Ne holka co neví co chce, ale nechce bejt sama, tak použije nejbližšího kluka co má zájem a pak ho odkopne, protože se nejspíš vyspala s ex a dělá si naděje, ale když ji ex poslal doháje, tak se s odkopnutým snaží udobřit fakt nepatří do autistického spektra.

S ex nic neměla dle mě, ona je pro něj uzavřená kapitola a nebyli spolu ani venku

• Nahlásit
  • Citovat
3266
31.3.20 21:55
@Andrew19 píše:
To je samozřejmě možné, ale v tom případě mi nepřijde správně jak to vyřešila, přece jsme se mohli snažit dělat věci jinak? Zvlášť když říká že mě miluje

Jenže snaha vychází z předpokladu, že se někomu chce snažit. Jí se asi nechtělo, jen se tě snaží udržet na řetězu, dokud nepřiběhne jiný..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.3.20 23:15
@Martha03 píše:
Jenže snaha vychází z předpokladu, že se někomu chce snažit. Jí se asi nechtělo, jen se tě snaží udržet na řetězu, dokud nepřiběhne jiný..

Z toho jsem právě zklamán, prostě jsem jí věřil jako nikomu a přesně v týhle situaci jsem doufal, že pro to udělá maximum a ne že to hned zahodí..

• Nahlásit
  • Citovat
393
31.3.20 23:22
@Anonymní píše:
S přitelkyní jsme měli krásny vztah, byli jsme spolu 7 měsícu ( což není žádna doba :), já vím ). Trávili jsme spolu spoustu času, výletili spolu, chodili na procházky, starali se o zvířátka.. Prostě jsme měli spoustu společného a strašně jsme si rozuměli.
A poté přišla ta rána, přitelkyně mi napsala že už to necítí tak jako na začátku, že neví jestli mě ještě miluje a že si chce dát pauzu, pauzu od vztahu a přitom si pořád psát, s tím jsem úplně nesouhlasil ale zkusili jsme to, úplně to nešlo a párkrát jsme se pohádali a v hádce jsem se dozvěděl, že mě sice pořád miluje, ale že něco cítí ke svému ex, a že nechce být ve vztahu na 90%, dojel jsem si co nejdříve pro věci a řekl jí, že si dáme uplnou pauzu, nebudeme se kontaktovat a ať napíše až bude vědět. Během tohoto období jsem ji vůbec nekontaktoval, kdežto ona mi asi 3× napsala, pokaždé jsem normálně odpověděl a nechal to poté být, když pauza tak pauza. Asi po týdnu přišla rozhodující zpráva, strašně moc ji chybím, záleží jí na mně, ale chybím jí spíš jako brácha, ne jako přítel a že by byla moc ráda, kdybychom mohli zůstat kamarádi, to jsem pochopitelně odmítl a tak jsme si celý večer psali o tom co se stalo. A to byl ten večer, kdy mi došlo že má v hlavě strašný zmatek, z původního „už tě nemiluju“ bylo najednou že mě miluje, ale nechce být ve vztahu kde nemůže být na 100%, když jsem se jí zeptal jestli teda miluje svého ex jak tvrdila, napsala že ne. Odmítl jsem tedy kamarádství a chtěl jít dál, zanedlouho se mi opět ozvala s tím, že se moc omlouvá za všechnu bolest co mi způsobila, poslala naše fotky a napsala, že si uvědomuje že to po*rala a že chce všechno zpátky, na což jsem ji odpověděl že si o tom chci promluvit z očí do očí, což odmítla že o tomhle mluvit neumí a já ukončil konverzaci. Za pár dní se ozvala znova, že už nemůže dál a musí na mě pořád myslet, ptala se jak se mám, co dělám a tak, takhle se to opakovalo 3× za sebou. Nevím co si mám o tom myslet, vím jaký má zmatek v hlavě, protože pořád píše něco jiného. Nevím jestli jí mám občas napat aby viděla, že mám pořád zájem a záleží mi na ni, i když to už jsem jí několikrát vysvětloval a moc dobře ví, jak to mám, nebo jí spíš nemám psát a nechat ji, ať se zajímá, když chtěla rozchod tak rozchod..

Kolik vám je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
403
31.3.20 23:29

Holka si hlídá zadní vrátka.. Dokud se neobjeví někdo jiný, protože pak ji budeš šumák.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
45
1.4.20 08:29

Mně teda osobně přijde, že s tebou je a chce být proto, aby někoho měla. Někdo, kdo ji občas něco koupí, udělá jí dobře, bude s ní trávit čas, který nemá jak jinak vyplnit. Ale neřekla bych, že je do tebe zamilovaná.

Jen tak hádám, ale mám pocit, že se ji ozval její ex, tak po něm hned skočila, ale pak zjistila, že si s ní jen užil a dál o ni nemá zájem. Tak přilezla zpátky za tebou, protože nikdo další se momentálně nenabízí.

Nechává si možnost najít někoho jiného, aby potom mohla říct jen: „Možná to nakonec bylo tak, jak jsem si myslela, nemiluju tě, promiň.“
A od toho okamžiku ji budeš zase na pár měsíců naprosto ukradenej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2136
1.4.20 08:34

Už to tady padlo a já se k tomu připojuju… nechává si zadní vrátka. Zamilovaná není, vztah s Tebou ji patrně nebavil nebo neměla pocit, že jsi ten pravý. Rozhlíží se, ale momentálně se nikdo, kdo by odpovídal jejím představám, „nechytá“, a tak se mentálně upíná k tomu, co považuje za jistotu (= k Tobě). Děláš dobře, že si držíš odstup a nepřistupuješ na tady to „pseudokamarádství“! Držím palce, ať to brzy překonáš a ať se najde co nevidět nějaká lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama