Reklama

Můj bývalý manžel bere svoji přítelkyni na besídky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

věrka 24
Kecalka 101 příspěvků 08.12.17 17:50
přítelkyně ex chodí na synovo besídky

Dobrý den. Prosím o radu. Můj bývalý manžel bere svoji přítelkyni na besídky, vystoupení a axe našeho syna. Já s tím nesouhlasím, je to náš syn, ona je pro nás cizí. Mohu s tím něco dělat, nechci aby chodila na vystoupení našeho syna. Nechci jí vídat nikde.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 23 Další »

Reklama

Reakce:

vokishka
Extra třída :D 12576 příspěvků 08.12.17 17:52

Moc to nechápu, pokud syn chodí k ex normálně domů, tak ona tam je taky, ne? A že má zájem o syna je dobře. Sedněte si jinam a nekoukejte na ni.

Halamka
Závislačka 3567 příspěvků 1 inzerát 08.12.17 17:54

Muzes. Vyrovnat se s rozchodem a nedelat problemy.
Obrat situaci na sebe. Najdes si pritele a byvaly ti bude nakazovat, kdy muze a nemuze byt v blizkosti jeho syna.

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 08.12.17 17:54

@vokishka proc by syn mel chodit k ex domu? Neni to jeho nic…
@věrka 24 vubec to nechapu, proc to dela??

lucenka
Vesmírná mluvilka 32083 příspěvků 08.12.17 17:55

Najdi si chlapa a neřeš blbosti ;) buĎ ráda, že se zajímá o dítě, které s ní tráví několik dnů v měsíci. jo a pro tvého ex a ani dítě to cizí osoba není.

Příspěvek upraven 08.12.17 v 17:56

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 08.12.17 17:55

@Halamka ale podle zakladatelky je to dite jeji a jejiho pritele.. proc by se na nej mela chodit divat cizi zenska?

sagina
Echt Kelišová 7549 příspěvků 08.12.17 17:55

@věrka 24 udělat s tím nic nemůžeš, maximálně tak si promluvit s otcem dítěte, že je ti to nepříjemné :nevim: ale jinak buď ráda, že má otec o dítě zájem a dokonce chodí i na besídky… to můj drahý bejvalý nedělal ani v manželství, natož jako rozvedený.

Hrozina
Kecalka 313 příspěvků 08.12.17 17:56
@Kolarkaa píše:
@věrka 24 vubec to nechapu, proc to dela??

To nechápu-pokud ex není synovo nic, proč chodí na jeho besídky?

vokishka
Extra třída :D 12576 příspěvků 08.12.17 17:56
@Kolarkaa píše:
@věrka 24 vubec to nechapu, proc to dela??

nerozumím, pokud je to otec dítěte a bere si ho domů a bydlí s tou novou přítelkyní, tak se spolu stýkají u otce doma. To jako otec není nic?

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 08.12.17 17:57

Tvl uz sem to pochopila, musela sem to precist jeste jednou..
Tak to jo, tak to chapu… to je snad normalni ze tam chodi ne? Ma novou zenu proste :nevim:

Alušáček
Závislačka 3129 příspěvků 08.12.17 17:57

@věrka 24 Neuděláš nic, je to tvůj bývalý manžel, může si vodit koho chce kam chce… Chápu, že je to nepříjemné, ale až budeš mít ty přítele, taky se nebudeš omezovat a bude s tebou chodit kamkoli.

welovefashion
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 107 inzerátů 08.12.17 17:59

@Kolarkaa tak ten ex je jeho táta ne? a přítelkyně bude současná, tak je to téměř nevlastní matka kluka :)

za mě chápu, že se ti to nelíbí, možná se domluvit, na které akce budou chodit oni a na které ty, to by šlo ne? nemusíte tam sedět všichni ne? jinak se obávám s tím asi moc neuděláš…

věrka 24
Kecalka 101 příspěvků 08.12.17 17:59
@Kolarkaa píše:
@Halamka ale podle zakladatelky je to dite jeji a jejiho pritele.. proc by se na nej mela chodit divat cizi zenska?

Dítě je moje a bývalého manžela, proč by se na něj měla chodit dívat manželovo přítelkyně, není to jeho nic.At otec přijde sám a netahá ji sebou.

arinecka
Závislačka 4654 příspěvků 08.12.17 18:00

@věrka 24 No, s tím fakt nic neuděláš, těžko jí to můžeš zakázat. Buď rozumná a neřeš kraviny. Ty jsi sama? Co až budeš mít přítele, ten taky nebude moct chodit?

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 08.12.17 18:02

@věrka 24 asi si se s rozchodem dobre nesrovnala vid? No je to asi neprijemne, ale neudelas s tim nic.. kdyz budes kolem sebe kopat, docilis mozna toho, ze nebude chodit oni ten tata..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 23 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >