Přítelkyně je rozmazlená a neposlouchá mě

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
263
24.6.22 15:32

Přítelkyně je rozmazlená a neposlouchá mě

Ahoj dámy, píšu sem jako chlap, protože si myslím, že bych mohl dostat nějakou rozumnou radu.
Tohle není můj účet, je to účet kamarádky, normálně se mezi dámy nepletu, ale teď ano. Potřebuju se poradit.

Takže, moje přítelkyně je asi divná, nebo nevím. Seznámili jsme se v pohodě, všechno klapalo fajn, ale najednou se začala chovat divně.
Když se jí zeptám třeba přes chat, ona je v práci, nebo doma, jak je u ní horko, jestli jí funguje klimatizace, tak ona mi prostě odpovídá na něco jiného, než na to, na co jsem se jí ptal. Třeba místo odpovědi, jestli jí klimatizace funguje, mi vůbec neodpověděla, ale poslala mi fotku, jestli se mi líbí její účes.
Druhý den mi napsala, že půjde ke kadeřníkovi, že potřebuje nový sestřih, takže jsme si normálně psali, ale pak jsem zjistil, že nemohla být u kadeřníka, protože ten kadeřník má otevřeno jen do 20:00, a ona tam byla ještě hodinu po zavírací době.
Tvrdí, že mě má ráda, ale mám silný pocit, že myslí spíš na sebe, a já jsem pro ní takový mužský doplněk.
Slíbila mi, že na mě bude mít čas, a pak si čas neudělá protože bla bla bla, něco jí do toho vlezlo, samé lži, už to udělala víckrát.

Když jsem se jí snažil vysvětlit, že se musíme dohodnout, kdy na sebe budeme mít čas, tak ona vždy slíbí, že si na mě udělá čas, až bude mít volno, ale pak se na mě vykašle, protože je unavená, nebo jí volá strýc, nebo nějakou jinou činnost.
Prý mě miluje, ale mám neodbytný dojem, že na mě kašle a jen mě využívá, aby se necítila sama, protože na mě má čas jen tehdy, když ona chce. Když to potřebuju já, tak je to pro ní problém.

Jen uvedu, že mě je 45, a jí je 30 let, takže to je možná velký věkový rozdíl. Myslel jsem si, že nám vztah bude klapat, ale ona je podle mě prostě nezralé dítě. Jsem otrávený a nechce se mi dál investovat můj život a city do někoho, kdo se chová výše popsaným způsobem.

Co byste mi poradily?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
43654
24.6.22 15:42
@Veru876 píše:
Ahoj dámy, píšu sem jako chlap, protože si myslím, že bych mohl dostat nějakou rozumnou radu.
Tohle není můj účet, je to účet kamarádky, normálně se mezi dámy nepletu, ale teď ano. Potřebuju se poradit.

Takže, moje přítelkyně je asi divná, nebo nevím. Seznámili jsme se v pohodě, všechno klapalo fajn, ale najednou se začala chovat divně.
Když se jí zeptám třeba přes chat, ona je v práci, nebo doma, jak je u ní horko, jestli jí funguje klimatizace, tak ona mi prostě odpovídá na něco jiného, než na to, na co jsem se jí ptal. Třeba místo odpovědi, jestli jí klimatizace funguje, mi vůbec neodpověděla, ale poslala mi fotku, jestli se mi líbí její účes.
Druhý den mi napsala, že půjde ke kadeřníkovi, že potřebuje nový sestřih, takže jsme si normálně psali, ale pak jsem zjistil, že nemohla být u kadeřníka, protože ten kadeřník má otevřeno jen do 20:00, a ona tam byla ještě hodinu po zavírací době.
Tvrdí, že mě má ráda, ale mám silný pocit, že myslí spíš na sebe, a já jsem pro ní takový mužský doplněk.
Slíbila mi, že na mě bude mít čas, a pak si čas neudělá protože bla bla bla, něco jí do toho vlezlo, samé lži, už to udělala víckrát.

Když jsem se jí snažil vysvětlit, že se musíme dohodnout, kdy na sebe budeme mít čas, tak ona vždy slíbí, že si na mě udělá čas, až bude mít volno, ale pak se na mě vykašle, protože je unavená, nebo jí volá strýc, nebo nějakou jinou činnost.
Prý mě miluje, ale mám neodbytný dojem, že na mě kašle a jen mě využívá, aby se necítila sama, protože na mě má čas jen tehdy, když ona chce. Když to potřebuju já, tak je to pro ní problém.

Jen uvedu, že mě je 45, a jí je 30 let, takže to je možná velký věkový rozdíl. Myslel jsem si, že nám vztah bude klapat, ale ona je podle mě prostě nezralé dítě. Jsem otrávený a nechce se mi dál investovat můj život a city do někoho, kdo se chová výše popsaným způsobem.

Co byste mi poradily?

Zeptej se jí. Podle mě tě moc nežere. Je s tebou, aby zabila čas, kdy nemá něco lepšího. V dobách randění bych se přetrhla, abych byla s NÍM. Volat mi strejc, tak mè naštve, že nemůžu za NÍM.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
24.6.22 15:42

Partnera nepředěláte.
Pokud vás přehlíží a vám se to nelíbí, nezbývá něž „zvednout kotvy“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8318
24.6.22 15:47

@Veru876 Ahoj, ze tvého popisu to působí, že ty to přeháníš (zjišťování do kolika má kadeřník, mimochodem je zcela normální, že berou klienty mimo otevírací dobu) a ona že tě skutečně třeba moc nevnímá, nebo nemá potřebu reagovat na to, co zajímá tebe.
Ale i kdyby ti zde v diskuzi všichni (což se nestane) potvrdili, že je divná, nic to nezmění ani nevyřeší. Nemusí být žádný viník. Prostě třeba máte každý jiné představy o vztahu, životě, jen z nějakého důvodu jste spolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1605
24.6.22 15:49

Kdybys nedoplnil ten věk, hádala bych, že Tobě je tak 17 a jí 15 🙈
No, v tomhle věku už bys mohl vědět, že je to o komunikaci. Prostě si promluvte 🤷‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1474
24.6.22 15:50
@Veru876 píše:

Co byste mi poradily?

No asi nejseš pro ni úplně priorita, jak jste spolu dlouho?
To ale neznamená, že je divná.
Holt daň za mladší kost, no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
263
24.6.22 15:51
@Premek_Orac píše:
@Veru876 Ahoj, ze tvého popisu to působí, že ty to přeháníš (zjišťování do kolika má kadeřník, mimochodem je zcela normální, že berou klienty mimo otevírací dobu) a ona že tě skutečně třeba moc nevnímá, nebo nemá potřebu reagovat na to, co zajímá tebe.
Ale i kdyby ti zde v diskuzi všichni (což se nestane) potvrdili, že je divná, nic to nezmění ani nevyřeší. Nemusí být žádný viník. Prostě třeba máte každý jiné představy o vztahu, životě, jen z nějakého důvodu jste spolu.

jenže pokud nemá potřebu reagovat na to, co zajímá mě, tak v tom případě to já beru tak, že se o mě nezajímá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43654
24.6.22 15:53
@Veru876 píše:
jenže pokud nemá potřebu reagovat na to, co zajímá mě, tak v tom případě to já beru tak, že se o mě nezajímá…

Jo, to bych chápala. Ale zas nebuď jak čuchací pes a nesleduj, do kolika fachčí její kadeřník. Zbystřila bych, kdyby k němu chodila nějak často :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59857
24.6.22 15:54

Tobě je 45r.? Ty kokos.
Tenhle text nepsal chlap. Tohle psal puberťák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
263
24.6.22 15:55
@Russet píše:
Zeptej se jí. Podle mě tě moc nežere. Je s tebou, aby zabila čas, kdy nemá něco lepšího. V dobách randění bych se přetrhla, abych byla s NÍM. Volat mi strejc, tak mè naštve, že nemůžu za NÍM.

Možná je to prostě tím, že jí je teprve 30.
Normální žena i mladší podle mých zkušeností je podle mě schopná se reálně časově dohodnout, kdy a co podnikneme, a ne, že ona neumí sdělit, kdy asi.
přítelkyně to asi neumí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4648
24.6.22 15:56

Vůbec nezníš na svůj věk. Z toho popisu bych tipovala, že jsi ten mladší ze dvou.
Přijdeš mi strašně… needy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4622
24.6.22 15:57

Tak máš téměř o generaci mladší holku…s trochou nadsázky chodíš se svou dcerou nebo její spolužačkou…
Upřímně, proč myslíš, že je s o tolik starším mužem… :think: z lásky? :think:… spíš asi ne.
Buď to skousni anebo to ukonči a začni hledat nějakou víc k sobě. Ono se může stát, že ta tvoje přítelkyně potká někoho vhodnějšího a vyřeší to za tebe raz dva…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
263
24.6.22 15:57
@Suelinda píše:
Kdybys nedoplnil ten věk, hádala bych, že Tobě je tak 17 a jí 15 🙈
No, v tomhle věku už bys mohl vědět, že je to o komunikaci. Prostě si promluvte 🤷‍♀️

Ale ona si nechce promluvit, sděluje mi něco úplně jiného, než na co jsem se jí ptal. To není komunikace, ale problém.
to je hlavní jádro, kvůli kterému jsem zakládal diskuzi.
A ušetři si prosím řeči o 17 a 15, to neberu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.6.22 15:58

@Veru876

Začněte se chovat jako chlap a ne nějaké děcko. Možná i v tom bude onen kámen úrazu. Také je docela možné, že nejste jediný a pokud si musí udělat čas na několik zájemců, pak na vás ten čas vyjde pouze občas. Některé ženy takové jsou a změnit je nelze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9486
24.6.22 15:59

Holt do tebe není „udělaná“, chováš se fakt divně, asi ji pronásleduješ debi-lními dotazy a bůh ví čím ještě… smiř se s tím, že mužem jejího života nejsi a nebudeš. Spíš se poohlídni po někom věkově vhodnějším…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat