Přítelkyně mi lhala a nedokážu jí nadále věřit

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
11.11.21 12:51

Přítelkyně mi lhala a nedokážu jí nadále věřit

Zdravím,
asi zhruba 4 dny zpátky jsem se nepohodl se svojí přítelkyní. Byl jsem ve Španělsku pracovně na 2 týdny. Vracel jsem se v sobotu a odpoledne mi letělo letadlo. Den předem ( pátek ) jsme spolu volali a informovala mě, že jde s kamarádkami ven mezi lidi, což já jsem s tím byl naprosto v pořádku, jen jsem chtěl ať mi napíše jakmile dorazí domu, ať vím, že je v pořádku. No, ráno se vzbudím a vidím, že nemám žádnou zprávu ani telefonát, prostě nic. Tak jí volám a nezvedá mi to, tak si říkám, že asi zapomněla a ještě pořád spí. Schválně jsem se koukl na lokaci, kde se nachází, jelikož máme iPhony tak sdílení poloh jsme měli neustále zapnuté no a vidím, že doma není. V tu chvíli jsem si řekl, že je to divné. Tak jí volám asi (3×) a na po třetí to zvedla. Ptám se jí, jestli je v pořádku a že jestli je doma. No říkala mi, že je vše v pohodě a že je doma. Tak jí říkám, ať mi nelže pravdu a ať mi řekne u koho spala. Nechtěl jsem dělat povyky, ale ona začala hysterčit, že jí vůbec nevěřím a že pořád mám podezření, že mě podvádí apod. No tak jsem jí logicky vysvětlil, že máme sdílené polohy a ona mi přesto tvrdí, že je doma. Na to mi odpověděla, že se omlouvá a že je u kamaráda (který je gay) no jenomže já toho kamaráda znám a také vím moc dobře, kde bydlí, takže další lež. Říkám jí. Fajn dobře, že nechápu proč mi lhala kvůli takové věci.
Nicméně jsem jí v tom nechal, schválně jestli jí svědomí dá a řekne mi pravdu u koho opravdu byla. No přiletěl jsem do Prahy a volám jí, že jsem v pořádku všechno to, ale pořád vidím, že je na stejném místě a že není stále doma. Jen tak mimochodem volali jsme ráno a já přiletěl do prahy kolem večera cca (20:00). Tak jí říkám, už jsi doma? A ona mi tvrdila že není. Tak jí říkám, jestli je normální? Ať prostě jde domu, nechápala jsem co tam dělala tak dlouho. Měl jsem už opravdu nervy, ale snažil jsem se být v klidu a říkám jí ať mi konečně řekne pravdu u koho spala a s kým teď je. Po 40 minutách mekání blábolů z ní vypadlo: '' Já ti to řeknu, ale předem říkám, že se nic mezi námi nestalo a že jsme spolu nic neměli.'' v tu chvíli mi začalo být zle.. No nakonec z ní vypadlo, že spala u svého bývalého, který prý byl údajně v práci a zamkl jí v bytě. No doteď se mi pořád omlouvá a mrzí jí to a je si vědoma toho co udělala za blbost, ale pořád dokola zmiňuje, že s ním opravdu nic neměla a že spal na zemi.

To je vše k mému příběhu. Jsem strašně zklamaný a ztratil jsem veškerou důvěru v ní a vůbec nechápu co to do ní vjelo. Potřeboval bych prosím poradit, pokud se někdo potýkal s podobnou situací nebo úplně stejnou, tak bych ocenil jakoukoli zpětnou vazbu. Náš vztah je celkem na rozpad a jsem strašně zoufalý a nevím co mám dělat. Jedna strana mi říká, že jí mám odpustit, ale druhá mi říká, že to udělá zase. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10678
11.11.21 12:58

Kopni ji do řiti. Snad jí nevěříš, že s bývalým nesouložila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12633

Já bych teda byla hodně naštvaná, proč ti to neřekla hned? Když ví, že vidíš, kde je, tak jí muselo být jasný, že vidíš že doma není. Vypněte si to sdílení polohy, to je zlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23559

Nejhorší nejsou trpaslíci, ale žárlivý šmíráci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1546
11.11.21 12:59

Díky bohu, že nemáme nějaké sdílení poloh. Ještě aby mě chlap sledoval kde se nacházím. Na rovinu, vás vztah je na houbelec. Ty ji absolutně nevěříš a sleduješ ji. Ona tě má buď na háku nebo se tě naopak bojí :nevim: maximálně bych zkusila nějakou poradnu, ale snažila se srovnat s tím, že je konec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37061
11.11.21 13:00

Děti nemáte, lže ti jako když tiskne, máš zapotřebí pokračovat? Kdybych já čekala příjezd mého milovaného, peču, vařím, smažím. Necourám po městě. To bych courla v týdnu, ale ne poslední den…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2081
11.11.21 13:01
@arinecka píše:
Já bych teda byla hodně naštvaná, proč ti to neřekla hned? Když ví, že vidíš, kde je, tak jí muselo být jasný, že vidíš že doma není. Vypněte si to sdílení polohy, to je zlo.

Souhlas.

Navíc pokud mají sdílení polohy, pak nechápu, proč zakladatel ještě po ní chce, aby mu volala „že je v pořádku doma“. To je pak zbytečné, ne? To jsou jen výmluvy, aby ji měl co nejvíc pod kontrolou.

Což si on asi nechce přiznat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
365
11.11.21 13:03

No.. Ty jsi zarlivec, který ji neustále sleduje.. Věděla vůbec o té zapnuté poloze?
A tvá přítelkyně se buď zapomněla u bývalého a užila si prima noc a den nebo ji tam opravdu zamknul, což ona ti evidentně nezvládá říct (já bych normálně hned manželovi hlásila - prespala jsem tam a tam a oni mě tu zamkli, to je děs), protože ji neustále smirujes a podezrivas.
Co se přesně stalo, ti tu nikdo neřekneme.. Že bych vám ale doporučila se rozejít, protože ty ji stejně budeš dal podezrivat, ať se stalo, co se stalo, je fakt. A nezapinej si s přítelkyní sdílení polohy, to je cesta do pekel..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
170
11.11.21 13:03

Zaprvé si myslím, že u něj neměla co spát. Zadruhé lhát. Ale co nechápu ještě víc…
On jí zamknul v bytě a ona nic nedělala? Prostě tam do osmi do večera seděla? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12633
11.11.21 13:04
@OpportunityNox píše:
Souhlas.

Navíc pokud mají sdílení polohy, pak nechápu, proč zakladatel ještě po ní chce, aby mu volala „že je v pořádku doma“. To je pak zbytečné, ne? To jsou jen výmluvy, aby ji měl co nejvíc pod kontrolou.

Přesně tak. Já teda nechápu, proč by měla psát, že je v pořádku doma, to se nikomu v noci už tak nějak nechce, a hlavně to vidí, tak proč to ještě psát. Ono to bude celé asi trošku jinak, než je to tady popsané :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13986
11.11.21 13:05

Hlavně, že máte sdílení poloh,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1645
11.11.21 13:07
@Anonymní píše:
Zdravím,
asi zhruba 4 dny zpátky jsem se nepohodl se svojí přítelkyní. Byl jsem ve Španělsku pracovně na 2 týdny. Vracel jsem se v sobotu a odpoledne mi letělo letadlo. Den předem ( pátek ) jsme spolu volali a informovala mě, že jde s kamarádkami ven mezi lidi, což já jsem s tím byl naprosto v pořádku, jen jsem chtěl ať mi napíše jakmile dorazí domu, ať vím, že je v pořádku. No, ráno se vzbudím a vidím, že nemám žádnou zprávu ani telefonát, prostě nic. Tak jí volám a nezvedá mi to, tak si říkám, že asi zapomněla a ještě pořád spí. Schválně jsem se koukl na lokaci, kde se nachází, jelikož máme iPhony tak sdílení poloh jsme měli neustále zapnuté no a vidím, že doma není. V tu chvíli jsem si řekl, že je to divné. Tak jí volám asi (3×) a na po třetí to zvedla. Ptám se jí, jestli je v pořádku a že jestli je doma. No říkala mi, že je vše v pohodě a že je doma. Tak jí říkám, ať mi nelže pravdu a ať mi řekne u koho spala. Nechtěl jsem dělat povyky, ale ona začala hysterčit, že jí vůbec nevěřím a že pořád mám podezření, že mě podvádí apod. No tak jsem jí logicky vysvětlil, že máme sdílené polohy a ona mi přesto tvrdí, že je doma. Na to mi odpověděla, že se omlouvá a že je u kamaráda (který je gay) no jenomže já toho kamaráda znám a také vím moc dobře, kde bydlí, takže další lež. Říkám jí. Fajn dobře, že nechápu proč mi lhala kvůli takové věci.
Nicméně jsem jí v tom nechal, schválně jestli jí svědomí dá a řekne mi pravdu u koho opravdu byla. No přiletěl jsem do Prahy a volám jí, že jsem v pořádku všechno to, ale pořád vidím, že je na stejném místě a že není stále doma. Jen tak mimochodem volali jsme ráno a já přiletěl do prahy kolem večera cca (20:00). Tak jí říkám, už jsi doma? A ona mi tvrdila že není. Tak jí říkám, jestli je normální? Ať prostě jde domu, nechápala jsem co tam dělala tak dlouho. Měl jsem už opravdu nervy, ale snažil jsem se být v klidu a říkám jí ať mi konečně řekne pravdu u koho spala a s kým teď je. Po 40 minutách mekání blábolů z ní vypadlo: '' Já ti to řeknu, ale předem říkám, že se nic mezi námi nestalo a že jsme spolu nic neměli.'' v tu chvíli mi začalo být zle.. No nakonec z ní vypadlo, že spala u svého bývalého, který prý byl údajně v práci a zamkl jí v bytě. No doteď se mi pořád omlouvá a mrzí jí to a je si vědoma toho co udělala za blbost, ale pořád dokola zmiňuje, že s ním opravdu nic neměla a že spal na zemi.To je vše k mému příběhu. Jsem strašně zklamaný a ztratil jsem veškerou důvěru v ní a vůbec nechápu co to do ní vjelo. Potřeboval bych prosím poradit, pokud se někdo potýkal s podobnou situací nebo úplně stejnou, tak bych ocenil jakoukoli zpětnou vazbu. Náš vztah je celkem na rozpad a jsem strašně zoufalý a nevím co mám dělat. Jedna strana mi říká, že jí mám odpustit, ale druhá mi říká, že to udělá zase. :zed:

A z jakého důvodu jí bývalý poskytoval azyl přes noc, aby směl spát ve svém vlastním bytě na zemi? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
170
11.11.21 13:08
@OpportunityNox píše:
Souhlas.

My taky máme sdílení poloh a přesto si dáme vědět, že jsme dorazili v pořádku. Je to jiné. Sdílení poloh máme pro větší účely, hledání telefonů, hledání se ve městě, kde se máme vyzvednout, nebo pokud jeden z nás dělá jídlo a čeká se na toho druhého. Ale neumím si představit, že bych každých 5 minut koukala kde je a zda už dojel. Až mi napíše, tak mi napíše a já tu aplikaci vůbec nemusím otvírat. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
883
11.11.21 13:09

Já si lži ve vztahu zažila a říkám to narovinu…nemá to cenu. Už NIKDY nebudeš mít 100% jistotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26402
11.11.21 13:10

Sdílení poloh je fakt zlo, nechápu jak někdo může takhle stalkovat svého partnera. Jako od ní to není super, někde prespavat, ale ty jsi taky slušná stíhačka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat