Přítelkyně se mi moc nevěnuje

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
8
12.1.22 12:32

pritelkyne se mi moc nevenuje

Zdravim, Jsme spolu s pritelkyni cca pul roku, prvni mesice byly uzasny, casto se mi venovala, obijmala me, davala pusu, v posteli se mazlila a kdyz mela jit domu tak se ji ani vubec nechtelo, a podobne, ale ted po pul roce to nejak opadlo mi prijde.
Driv to bylo tak ze jsme se schazeli pouze vecer, a prespal jsem u ni a tesila se na me, a cca po 2 mesicich navrhla ze by se chtela videt kazdy den, neustale, od te doby sme vlastne spolu furt, spime u sebe furt, a jsme spolu furt(mozna kamen urazu?) Na druhou stranu obcas ji povim ze jdu za kamaradama, a vi ze mam i svuj zivot, nejhorsi je kdyz si jdeme pustit film vecer, a ona je celej film na mobilu a pise si s kamoskou o vlasech.. :lol:, celkove si vic vsima mobilu.. a pritom nejsem zadny suchar, jsem otevreny, ukecany, casto neco vymyslim, a podobne, v sexu vse klape, to je naprosto spokojena, o tom se nebojime vubec mluvit. Mozna by si nekdo mohl rict ze ma jineho, jenze bohuzel ona radsi travi cas se mnou nez s ostatnima, a nechala si me pred tydnem vytetovat… Reseni??? Ona by se nejradsi chtela uz sestehovat, jenze si to moc neodkazu predstavit kdyz travi tolik casu na mobilu, komunikace nevazne, mluvime spolu normalne o vsem kazdy den, jen proste ten telefon… (pritelkyni 21 let)

Jedine co by mi stacilo kdyby se mi vic venovala, a podobne, protoze ted aktualne to delam nejvic ja, takze ona se vlastne ani nemusi snazit?? Protoze vi ze to udelam ja :D

Příspěvek upraven 12.01.22 v 12:43

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
577
12.1.22 12:41

Smir se s tím, že lidé se vnímají omezený čas a zbytek je jim vedle sebe fajn, ale potřebují žít i sami pro sebe? Zvlášť když jsou před den povinnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
236
12.1.22 12:42

Kdyby nebyl ten uzasny sex, tak co mate spolecneho, co na ni obdivujes, o cem si povidate?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5635
12.1.22 12:42

A kolik je tobě? Řekla bych, že opadla úplně ta šílená zamilovanost no. Ale jestli si tě nechala vytetovat (to mi přijde po cca půl roce vztahu celkem brzo), tak to asi bere vážně. Dělej si taky vlastní věci a dejte si celkově víc volnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15983
12.1.22 12:43

TVL buď rád! Chovej ji jako největší poklad, protože žena, která netouží řídit každou minutu života svého muže je prostě vzácnost!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25466
12.1.22 12:43

Holt ji ten film zase tak moc nebral, no…
Když něco chceš, je nejlepší si o to říct. Co takhle, až si příště něco pustíte, ji říct, pojď sem ke mě, obejmout ji, přitulit se, to se pak blbě drží mobil. Nebo ať navrhne film ona.
Prostě jak se vidíte denně, tak ty vášně trochu opadají, nejste si tolik vzácní. Řekla bych, běžný vývoj. Máte nějakýho společnýho koníčka třeba? Podle mě to fakt chce střídat, někdy spolu, někdy každý zvlášť, pak je o čem povídat. Někdy film a jindy výlet, i přes zimu to jde.
Mobily jsou obecně hroznej mor :roll:
Ale zase si nedělej iluze, pokud nejste oba velký akčňáci, tak se smiř s tím, že občas se prostě neděje nic…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
12.1.22 12:45
@cernaselma píše:
Kdyby nebyl ten uzasny sex, tak co mate spolecneho, co na ni obdivujes, o cem si povidate?

spolecneho toho mame strasne, vylety, filmy, brusleni, bowling, vareni, a podobne.. a na vse obcas skocime kdyz je cas. mluvime o vsem, ona neustale mluvi o tom jak by se chtela se mnou sestehovat, a jak o me mluvi hezky pred ostatnima a podobne, ale pak vezme mobil a pise si s kamoskou treba 2h, tak ja si pak taky delam svoje no :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
12.1.22 12:47
@Mar__tanka1983 píše:
Holt ji ten film zase tak moc nebral, no…
Když něco chceš, je nejlepší si o to říct. Co takhle, až si příště něco pustíte, ji říct, pojď sem ke mě, obejmout ji, přitulit se, to se pak blbě drží mobil. Nebo ať navrhne film ona.
Prostě jak se vidíte denně, tak ty vášně trochu opadají, nejste si tolik vzácní. Řekla bych, běžný vývoj. Máte nějakýho společnýho koníčka třeba? Podle mě to fakt chce střídat, někdy spolu, někdy každý zvlášť, pak je o čem povídat. Někdy film a jindy výlet, i přes zimu to jde.
Mobily jsou obecně hroznej mor :roll:
Ale zase si nedělej iluze, pokud nejste oba velký akčňáci, tak se smiř s tím, že občas se prostě neděje nic…

my jsme prave akcni az moc, ale jen kdyz je teplo.. pres zimu se nam oboum nic moc nechce..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
12.1.22 12:49

Videt se nonstop byl jeji napad, a je tak spokojena, misto aby sla s kamoskama ven, tak jim rekne ze nejde, a je se mnou… a ja bych byl taky spokojeny, kdyby se mi vice venovala, misto mobilu :D ale tak napadlo me ze by jsme se zacali min videt, myslite ze by to pomohlo? Diky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
577
12.1.22 12:52
@Imoth píše:
Videt se nonstop byl jeji napad, a je tak spokojena, misto aby sla s kamoskama ven, tak jim rekne ze nejde, a je se mnou… a ja bych byl taky spokojeny, kdyby se mi vice venovala, misto mobilu :D ale tak napadlo me ze by jsme se zacali min videt, myslite ze by to pomohlo? Diky.

A jak si představuješ to věnování? Co přesně od toho očekáváš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
12.1.22 12:53
@TO_IT píše:
A jak si představuješ to věnování? Co přesně od toho očekáváš?

To co delala celou dobu, nez se zacala vic vsimat mobilu, coz znamenalo ze sama od sebe prisla, obejmula me a dala mi pusu, ted aktualne to je tak ze ji tu pusu musim dat ja, jinak bych se asi nedockal?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1392
12.1.22 12:53

Tak jestli je tvůj největší problém, že se celou dobu koukání na film nedržíte za ruce, tak ti gratuluju.
Jestli něco chceš, tak si o to řekni. Těžko čekat, že se celou dobu, co jste spolu (píšeš, že pořád), bude věnovat jenom tobě. Proč by nemohla napsat něco kamarádce nebo si odskočit jí zavolat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
12.1.22 12:55
@safina píše:
Tak jestli je tvůj největší problém, že se celou dobu koukání na film nedržíte za ruce, tak ti gratuluju.
Jestli něco chceš, tak si o to řekni. Těžko čekat, že se celou dobu, co jste spolu (píšeš, že pořád), bude věnovat jenom tobě. Proč by nemohla napsat něco kamarádce nebo si odskočit jí zavolat?

o toto tu vubec nejde, to jsi spatne pochopila, rozdil je kdyz se vsima vseho, krom me celej den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
236
12.1.22 12:55

Tak proc ji nereknes, ze ti vadi, ze ma mobil neustale v ruce? A navrhni nejake reseni - ze proste behem filmu mobil vypne. To by asi nikdo nechtel partnera/ku se zavislosti na mobilu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18280
12.1.22 12:59

Mně teda přijde u vás problém ten mobil. Jestli do něj čučí nonstop a místo komunikace dělá takový to hmmm hmmm, tak to by mi taky lezlo na nervy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat