Přítelkyně se mnou od porodu nespí 20 měsíců

Anonymní
3.3.21 09:55

Přítelkyně se mnou od porodu nespí 20 mesíců

Je to již více než 20 mesíců, a pořád nemá chuť. :( Už mi to nepřijde normální. Co dělat? Už jsem vyzkoušel snad všechno. Po porodu přibrala cca 30 kg tj ze 65 kg na 95kg. Přijde mi, že s tím ani nic dělat nechce. :think: Občas mi přijde, že je se mnou jen kvůli tomu že slušně vydělávám, vařím, peru a uklizim. Nechci o ní ani o miminko přijít. Nikdy bych ji nebyl nevěrný. Zajímalo by mě jestli je to podle vás důvod k rozchodu. Mám jí pořád rád, :,( ale tohle vstah rozhodně neutuží. Děkuji za Vaše názory.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
61316
3.3.21 09:58
@Anonymní píše: Je to již více než 20 mesíců, a pořád nemá chuť. :( Už mi to nepřijde normální. Co dělat? Už jsem vyzkoušel snad všechno. Po porodu přibrala cca 30 kg tj ze 65 kg na 95kg. Přijde mi, že s tím ani nic dělat nechce. :think: Občas mi přijde, že je se mnou jen kvůli tomu že slušně vydělávám, vařím, peru a uklizim. Nechci o ní ani o miminko přijít. Nikdy bych ji nebyl nevěrný. Zajímalo by mě jestli je to podle vás důvod k rozchodu. Mám jí pořád rád, :,( ale tohle vstah rozhodně neutuží. Děkuji za Vaše názory.

tak to jsem zvědavá, co ti poradí.
Zeny mají sex s Tim po kom touzi, kdo je vzrušuje…co pro ten sex delas?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10165
3.3.21 09:59

No jak tady hned poukazujes na to, jak pribrala, tak asi tady bude ten zadrhel. Upozornujes ji na to casto?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
871
3.3.21 10:01

Tak být tebou.. Tak si doma s ní sednu ke stolu a normálně si o tom promluvim.. Komunikace je základ.. Řekni jí co ti vadí nebo co by jsi chtěl aby se zlepšilo, buď to žena pochopí a začne ze sebou něco dělat nebo ne. Neznamená že ženská porodí dítě a už se o sebe nemusí starat.. Já sem těhotná ale po porodu chci pak cvičit přece jen chci být sexy máma.. A chci být stále přitažlivá pro svého muze😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8945
3.3.21 10:01

@Venetia Vaří pere uklízí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7630
3.3.21 10:02

Co konkrétně jsi zkoušel? Promluvit s ní kde je problém?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61316
3.3.21 10:05
@Annabela11 píše:
@Venetia Vaří pere uklízí :mrgreen:

joo…to je erotika :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20680
3.3.21 10:08

Tady se dozvíš, že je to tvoje vina, ale realita je taková, že mimino už má, takže sex není třeba. Možná se přemůže, až bude chtít druhé, teď tě má na prachy a na výpomoc. Jestli v tomhle chceš trvale žít, to už musíš vědět sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1322
3.3.21 10:12

Možná že má sama depku z toho jak vypadá a nechce se před tebou ukázat nahá. Třeba se bojí, že bys ji odmítnul apod.
Upozorňuješ ji často na to, že vypadá hůř, nebo že přibrala? Jestli jo, tak jí to může deptat ještě víc a o to menší chuť může mít se pouštět do hubnutí natož do nějakých sexuálních hrátek.
Zkus za ní v nějaký vhodný okamžik přijít a říct ji, že ji pořád miluješ, že o ni nechceš přijít a co se děje, že se k tobě nemá, jestli je tu způsob jak jí pomoct. Protože ty už jsi z toho špatný a nevíš, jestli o tebe vůbec ještě stojí.
Hlavně pozor na takové to vyčítání ve stylu „Ty nikdy…“ a „Ty vždycky…“ to je cesta do pekel a končí to hádkou.
Možná, když si promluvíte a ona zjistí, že v tobě má dál tu oporu, tak jí to nakopne k tomu se sebou něco dělat, snažit se a podobně.
Tohle se musí probrat, protože když budete oba dva mlčet a chodit kolem horké kaše, tak to nic nevyřeší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16020
3.3.21 10:13

Ženské neumí přepnout z role matka a hospodyně do role milenka lusknutím prstem. Prostě to tak není. To je něco, co potřebuješ akceptovat, pokud se chceš fungovat úspěšně v heterosexuálním vztahu. Pokud je celá den kolem dětí, vaří, uklízí a podobně, tak se prostě najednou nepromění v dračici, když v deset vypnete seriál a jdete spát. Zejména pokud se nenamáháš s věcimi jako je nějaká průběžná popora, neerotické, ale intimní doteky, flirtování, budován atmosfery a podobně.

Aby se mohla vrátit ke své roli partnerka/milenka, potřbuje nějaký čas kdy nemusí být matka a hospodyně a který tráví s tebou příjemným způsobem.

Pro začátek potřebujete začít randit a ty ji ve skutečnosti potřebuješ znovu sbalit, pokud chceš být víc než otec a spolubydlící.

Na sex nemáš nárok. Sex se děje, když chtějí obě strany. A ty jsi v situaci, kdy potřebuješ namotivovat svou ženu, aby měla zájem.

A ne výčitkami a urputností ji spíš zcela zbavuuješ chuti. A tedy pokud si někdo sex vynutí a druhý to tedy udělá, aby byl klid, tak ve skutečnosti jaksi v tom druhém pěstuje odpor k sexu. Motivace k dalším sexu je vzrušení a uspokojení. Ne to že zavřu oči a myslím na Anglii, dokud se pán tvorstva neudělá.

Pokud opravdu nevíš jak na to, projdi třeba tohle

https://www.muzazena.cz/

Příspěvek upraven 03.03.21 v 10:16

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3310
3.3.21 10:14

Tady zjistíš, že jí určitě dost nepomáháš a vlastně si za to můžeš sám a chudák ženská. Pravda je, že pravdu tu nikdo neví. Měli byste si o tom promluvit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10698
3.3.21 10:22

No a mluvil si s ní o tom? Co dát dítě hlídat babičce a udělat si spolu hezký večer? Romantika, masáž atd? Dvacet měsíců je vážně dlouhá doba, to už pak fungujete jako spolubydlící, to by nebavilo asi nikoho :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
738
3.3.21 10:22

Vis co, treba se ji nechce kvuli jednomu klasku otacet celej kombajn. :think: Je dost mozne, ze si sama neprijde uz pritazliva a ma problem se s tou novou vahou vyrovnat, tak pak odmita i tebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9209
3.3.21 10:24
@Anonymní píše:
Občas mi přijde, že je se mnou jen kvůli tomu že slušně vydělávám, vařím, peru a uklizim.

Nechceš to raději zkusit s chlapem? Takového bych bral raději než ženskou, pokud ovšem při tom nefrfleš a nevadí Ti každý hned neumytý hrníček! A časem by se možná i ten sex nějak podal. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7463
3.3.21 10:25
@Ou píše: Ženské neumí přepnout z role matka a hospodyně do role milenka lusknutím prstem. Prostě to tak není. To je něco, co potřebuješ akceptovat, pokud se chceš fungovat úspěšně v heterosexuálním vztahu. Pokud je celá den kolem dětí, vaří, uklízí a podobně, tak se prostě najednou nepromění v dračici, když v deset vypnete seriál a jdete spát. Zejména pokud se nenamáháš s věcimi jako je nějaká průběžná popora, neerotické, ale intimní doteky, flirtování, budován atmosfery a podobně.

Aby se mohla vrátit ke své roli partnerka/milenka, potřbuje nějaký čas kdy nemusí být matka a hospodyně a který tráví s tebou příjemným způsobem.

Pro začátek potřebujete začít randit a ty ji ve skutečnosti potřebuješ znovu sbalit, pokud chceš být víc než otec a spolubydlící.

Na sex nemáš nárok. Sex se děje, když chtějí obě strany. A ty jsi v situaci, kdy potřebuješ namotivovat svou ženu, aby měla zájem.

A ne výčitkami a urputností ji spíš zcela zbavuuješ chuti. A tedy pokud si někdo sex vynutí a druhý to tedy udělá, aby byl klid, tak ve skutečnosti jaksi v tom druhém pěstuje odpor k sexu. Motivace k dalším sexu je vzrušení a uspokojení. Ne to že zavřu oči a myslím na Anglii, dokud se pán tvorstva neudělá.

Pokud opravdu nevíš jak na to, projdi třeba tohle

https://www.muzazena.cz/

Příspěvek upraven 03.03.21 v 10:16

Nějak nevidím nic o tom, že by to měla chtít i ta žena a jít tomu naproti. Jsou přece rovnocenní partneři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat