Přítelkyně se se mnou rozešla, rád bych slyšel váš názor

14
2.5.21 00:50

přítelkyně se semnou rozešla, rád bych slyšel váš názor

Zdravím, omlouvám se, že píši jsem, ale tak nějak jsem si říkal, že tady bude mít spoustu žen za sebou nějakou zkušenost a určitě se mi tu dostane dobré odpovědi :) Jde o to, že před třemi týdny se semnou rozešla přítelkyně, protože ke mě nic necítila, i když mě po měsíci tvrdila, že mě miluje, Nebyli jsme spolu moc dlouho, jen necelý rok. Rozchod mě pochopitelně mrzí, ale dá se to přežít. Není to první a určitě ne ani poslední vztah, co mi nevyšel :) Co mě ale dost trápí je, že už druhý den si zase brouzdala na seznamce a co víc, o našem rozchodu nikomu neřekla a všem tvrdí, že spolu chodíme. To mě trošku mrzí, protože její rodiče jsem znal už dávno před ní, dobře s nimi vycházím a mám je rád. Je mi to dost nepříjemné. Vědí, že víkendy trávila u mě a představa, že oni o ničem neví a může teď být někde s někým ze seznamky a rodiče si myslí, že je semnou mě hodně trápí :( Myslíte, že bych jim to měl říct já? Nebylo by to trapné? Myslím si, že bych tím dal moc najevo mou slabost a že se trápím, tak nevím :( Jinak vím naprosto přesně, proč tohle dělá. Vidí problém jen u muže a u sebe ne a přitom ona má ten problém, že nedokáže žít ve vztahu. Věděl jsem už před tím od přátel, že dlouho s nikým nevydrží a tak ukončuje jeden vztah za druhým. Myslím si, že už je ji to trapné, jinak si to vysvětlit nedokážu. Myslíte, že takové holce může náš vztah, nebo i já chybět? Že by se ji po mě mohlo stýskat? Přece má za sebou hodně vztahů, takže si tím nejspíš hlavu neláme a mě je to líto, protože já jo :( Rád bych ji napsal, ale když si vzpomenu, jak mi řekla, že semnou není šťastná, tak to asi nemá cenu že? :) Budu rád, když mi na to řeknete svůj názor. Děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
409
2.5.21 01:07
@jagrovahul píše:
Zdravím, omlouvám se, že píši jsem, ale tak nějak jsem si říkal, že tady bude mít spoustu žen za sebou nějakou zkušenost a určitě se mi tu dostane dobré odpovědi :) Jde o to, že před třemi týdny se semnou rozešla přítelkyně, protože ke mě nic necítila, i když mě po měsíci tvrdila, že mě miluje, Nebyli jsme spolu moc dlouho, jen necelý rok. Rozchod mě pochopitelně mrzí, ale dá se to přežít. Není to první a určitě ne ani poslední vztah, co mi nevyšel :) Co mě ale dost trápí je, že už druhý den si zase brouzdala na seznamce a co víc, o našem rozchodu nikomu neřekla a všem tvrdí, že spolu chodíme. To mě trošku mrzí, protože její rodiče jsem znal už dávno před ní, dobře s nimi vycházím a mám je rád. Je mi to dost nepříjemné. Vědí, že víkendy trávila u mě a představa, že oni o ničem neví a může teď být někde s někým ze seznamky a rodiče si myslí, že je semnou mě hodně trápí :( Myslíte, že bych jim to měl říct já? Nebylo by to trapné? Myslím si, že bych tím dal moc najevo mou slabost a že se trápím, tak nevím :( Jinak vím naprosto přesně, proč tohle dělá. Vidí problém jen u muže a u sebe ne a přitom ona má ten problém, že nedokáže žít ve vztahu. Věděl jsem už před tím od přátel, že dlouho s nikým nevydrží a tak ukončuje jeden vztah za druhým. Myslím si, že už je ji to trapné, jinak si to vysvětlit nedokážu. Myslíte, že takové holce může náš vztah, nebo i já chybět? Že by se ji po mě mohlo stýskat? Přece má za sebou hodně vztahů, takže si tím nejspíš hlavu neláme a mě je to líto, protože já jo :( Rád bych ji napsal, ale když si vzpomenu, jak mi řekla, že semnou není šťastná, tak to asi nemá cenu že? :) Budu rád, když mi na to řeknete svůj názor. Děkuji :)

Tak necelý rok není zas tak dlouho. Pokud střídá jeden vztah za druhým tak není moc o co stát. Jen se divím, že rodiče o tom neví. A jestli hned další den hledala na seznamce, tak jí nikdo nebude bavit příliš dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4928
2.5.21 02:40
@jagrovahul píše:
Zdravím, omlouvám se, že píši jsem, ale tak nějak jsem si říkal, že tady bude mít spoustu žen za sebou nějakou zkušenost a určitě se mi tu dostane dobré odpovědi :) Jde o to, že před třemi týdny se semnou rozešla přítelkyně, protože ke mě nic necítila, i když mě po měsíci tvrdila, že mě miluje, Nebyli jsme spolu moc dlouho, jen necelý rok. Rozchod mě pochopitelně mrzí, ale dá se to přežít. Není to první a určitě ne ani poslední vztah, co mi nevyšel :) Co mě ale dost trápí je, že už druhý den si zase brouzdala na seznamce a co víc, o našem rozchodu nikomu neřekla a všem tvrdí, že spolu chodíme. To mě trošku mrzí, protože její rodiče jsem znal už dávno před ní, dobře s nimi vycházím a mám je rád. Je mi to dost nepříjemné. Vědí, že víkendy trávila u mě a představa, že oni o ničem neví a může teď být někde s někým ze seznamky a rodiče si myslí, že je semnou mě hodně trápí :( Myslíte, že bych jim to měl říct já? Nebylo by to trapné? Myslím si, že bych tím dal moc najevo mou slabost a že se trápím, tak nevím :( Jinak vím naprosto přesně, proč tohle dělá. Vidí problém jen u muže a u sebe ne a přitom ona má ten problém, že nedokáže žít ve vztahu. Věděl jsem už před tím od přátel, že dlouho s nikým nevydrží a tak ukončuje jeden vztah za druhým. Myslím si, že už je ji to trapné, jinak si to vysvětlit nedokážu. Myslíte, že takové holce může náš vztah, nebo i já chybět? Že by se ji po mě mohlo stýskat? Přece má za sebou hodně vztahů, takže si tím nejspíš hlavu neláme a mě je to líto, protože já jo :( Rád bych ji napsal, ale když si vzpomenu, jak mi řekla, že semnou není šťastná, tak to asi nemá cenu že? :) Budu rád, když mi na to řeknete svůj názor. Děkuji :)

Co presne te tedy drbe v rozkroku? Ja mam z toho pocit, ze te stve to, ze ona delala chyby a jeste si to dovolila ukoncit. Otoc stranku a neres duvody. Ztrata casu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1159
2.5.21 06:42

Chápu to, že ti vadí jí dělat na víkendy „alibi“. To bych možná uvedla na pravou míru. Ale děláš stejné věci jako velká část opuštěných… Chceš ji zpátky ( nesmysl, lásku si nevynutíš a ani nevyprosíš), taky bys netrávil čas s někým, o koho nestojíš. Jak víš, že je na seznamce? Nejspíš ji sleduješ, to taky nedělej. Ber to jako další partnerskou zkušenost, dej pryč vše, co by ti mohlo připomínat, nekontaktní jí a zkus jít dál. Ona tě nechce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7955
2.5.21 07:08

Sám od sebe bych nikomu nic nevykládala, ale pokud se zeptají, tak na rovinu odpovědět. Je to její problém co komu kde říká. A víc už bych to neřešil. Akorát si děláš zbytečný nervy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
2.5.21 13:45
@Pavlik Morozov píše:
Co presne te tedy drbe v rozkroku? Ja mam z toho pocit, ze te stve to, ze ona delala chyby a jeste si to dovolila ukoncit. Otoc stranku a neres duvody. Ztrata casu

Ano, je to tak. Štve mě to 🙁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
314
2.5.21 13:57
@jagrovahul píše:

Hele bud fakt rad. Predstav si, ze bys s takovou blbenou mel manzelstvi, spolecny majetky a decka. :nevim: To by byl teprve pruser a neco co by ti znicilo zivot. :think:
Takhle sis dobre zapichal se zkusenou holcinou, ktera videla vic ptaku nez ornitolog. :mrgreen:
S mnoha zenama se proste neda stastne zit a tahle je jedna z nich. A je super na to prijit vcas a bez zavazku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
2.5.21 14:02
@Sandokanouc píše:
Hele bud fakt rad. Predstav si, ze bys s takovou blbenou mel manzelstvi, spolecny majetky a decka. :nevim: To by byl teprve pruser a neco co by ti znicilo zivot. :think:
Takhle sis dobre zapichal se zkusenou holcinou, ktera videla vic ptaku nez ornitolog. :mrgreen:
S mnoha zenama se proste neda stastne zit a tahle je jedna z nich. A je super na to prijit vcas a bez zavazku.

Jj ja to tak samozřejmě beru. Ja sni taky nebyl moc šťastný. Je jí 28 aprioritou jsou pro ni jen hospody a to jak se půjde nekde pobavit. Je to taková ta holka, co se opije, je povolna a skončí s nekym v posteli. :) ja ani nevim, co mě štve. Asi to, jak tvrdí něco, co není pravda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
314
2.5.21 14:04
@jagrovahul píše:
Jj ja to tak samozřejmě beru. Ja sni taky nebyl moc šťastný. Je jí 28 aprioritou jsou pro ni jen hospody a to jak se půjde nekde pobavit. Je to taková ta holka, co se opije, je povolna a skončí s nekym v posteli. :) ja ani nevim, co mě štve. Asi to, jak tvrdí něco, co není pravda.

Asi te stve, ze ses snazil, ona vubec a nakonec se rozejde ona s tebou. :nevim: Nedavej do toho to ego, bud proste rad, ze ses zbavil bremene a ze kdyby to bylo na tobe, tak by se to tahlo treba roky, nebo spolu jste meli to decko dokonce. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
2.5.21 14:07
@Sandokanouc píše:
Asi te stve, ze ses snazil, ona vubec a nakonec se rozejde ona s tebou. :nevim: Nedavej do toho to ego, bud proste rad, ze ses zbavil bremene a ze kdyby to bylo na tobe, tak by se to tahlo treba roky, nebo spolu jste meli to decko dokonce. 8o

Jj asi máš pravdu 🙂 no s tym deckem si to nedokážu ani představit. Znám jednoho, co si tak spackal život a to bych opravdu nechtěl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
314
2.5.21 14:18
@jagrovahul píše:
Jj asi máš pravdu 🙂 no s tym deckem si to nedokážu ani představit. Znám jednoho, co si tak spackal život a to bych opravdu nechtěl

A hlavne si davej pozor, aby se nechtela vratit, az ji omrzi seznamky, nebo nenajde nikoho lepsiho. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
2.5.21 14:20
@Sandokanouc píše:
A hlavne si davej pozor, aby se nechtela vratit, az ji omrzi seznamky, nebo nenajde nikoho lepsiho. :nevim:

To si nemyslím, že by se chtěla vrátit. Ja se vracet určitě nechci. Přece mi řekla, že mě nema ráda a neni semnou šťastná, tak proč bych to dělal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4928
2.5.21 16:42
@jagrovahul píše:

Tak se priste rozchazej prvni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek