Mám jakési pochyby, ale asi to bude mým nižší sebevědomím

1
25.11.19 17:43

Přítelkyně - štve mě to

S přítelkyní jsme něco přes 2 roky a většinou je to hezký jen někdy mám jakési pochyby ale asi to bude mým nižší sebevědomím…

Např. Přítelkyně občas chodí na kosmetiku i když nevím jaký k tomu má důvod. Má trošku akné ale skoro to nejde poznat. Mě se líbí už od začátku a někdy jí to tak sluší že už nevím co jí říct aby si to uvědomila jak je krásná…
O to by asi tak nešlo jen jsme se o tom bavili tak jí říkám ať tam chodí když je to pro ni příjemný a jen jsem se jí snažil říct že jsem si vybral tu holku co tu byla před 2 lety a že se mi líbí taková jaká je a ona že prý je to příjemnější protože když jí to akné zmizí tak si na ni nebudou ukazovat… A když se jí ptám kdo jí co říká a kdo na ni ukazuje tak říká že to je jedno… Už nevím co s ní prostě si nedá říct

A mě to štve protože se mi vážně líbí taková obyčejná jaká je teď a nechci aby měla hladkou pleť jako všechny holky okolo :roll:

A pak sex…
Jelikož jsem musel podstoupit obřízku tak na mě musela čekat a taky že čekala jen nevím jestli se dočkala toho čeho chtěla…
Ano sex máme a je to s ní hezký aspoň pro mě ale ona jak kdyby si to někdy vůbec neužívala…

Vždycky jsem čekal že to bude vášnivý a tak dále ale ona taková vůbec není
Jak vůbec poznám orgasmus u takové holky?

Stahy trochu má a většinou tak nahlas vzdychá jen mi přijde že kdyby si to užívala tak to vypadá jinak

Bavili jsme se o tom a říkala že jí vyhovuju a všechno ale mě to tak nepřijde no 12 cm není žádná sláva ale ona mi to pořád vyvrací
No nevím moc mi na ní záleží :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7865
25.11.19 17:48

Chce chodit na kosmetiku, tak jí nech, zakazovat ji to nemůžeš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19406
25.11.19 17:52

@hokripson hm, já bych teda nechtěla tak zaprdlého a nesebevědomého přítele

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25632
25.11.19 17:56

Proboha nekecej ji do toho jakou má nebo nemá mít pleť a jestli chodí na kosmetiku. Ona to asi taky nekecá do toho, na jaký sport by jsi měl nebo neměl koukat. Měl by jsi na ni být pyšný že je hezká a ne se bát že bude až moc hezká a uteče ti s jiným. Holky chtějí sebevědomě kluky a ne bábovky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9590
25.11.19 17:58

Ženský nechodí na kosmetiku, ke kadernikovi a do obchodu kvůli chlapům, ale kvůli ostatním ženskejm :lol: aby ji kolegyně řekla, že ji to sluší, kde to koupila a aby byla in. Ty máš maximálně nárok, ji to zaplatit nebo pochvalit :P no u sexu hlavně nemluv o tom, že ho máš malýho, to ji fakt nevzrusi :mrgreen: prostě ji musíš pořádně, o to', zapoj ruce, pusu, trochu ji opij ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
799
25.11.19 17:59

Kosmetika je velmi prijemna vec (pokud je dobra kosmeticka) a chodit by se na ni melo pravidelne, takze do toho ji vubec nemas co mluvit. A s tim sexem… Co ti tady mame poradit? My ji u toho nevidime a nemame tuseni, zda orgasmus ma nebo ne.. A popravde, pokud by takovou vec muj chlap resil na maminkovskem serveru, misto se mnou, asi bych a nim byt ani nechtela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20005
25.11.19 18:20

Nehrabe ti? Proč jí kecáš do toho, jestli má nebo nemá chodit na kosmetiku? Tohle mi říct chlap, tak by lítaly chlupy teda. Že ty máš komplexy, tak ona bude jako šmudla sedět doma ne :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat