Přítelova ex má stále fotky s mým přítelem na sociálních sítích

Anonymní
27.7.21 10:02

Přítelova ex má stále fotky s mým přítelem na sociálních sítích

Ahoj, s přítelem jsme spolu rok a půl. První měsíce mu stále psala jeho ex se kterou se rozešel, protože mu byla nevěrná. Všude si jí zablokoval a ona mu stále psala z cizích čísel, pravděpodobně od kamaradek atd. Všechno mi sám ukazoval.On už jí ani nepsal, aby dala pokoj, to udělal jednou a pak si jí vždy blokoval. Já jsem toho už měla dost a napsala jsem jí, aby laskavě prestala kontaktovat mého přítele. Ona mi neodpověděla, ale kontaktovat ho přestala, tak jsem myslela, že je konečně klid. Ale nedávno jsme potkali jejich společného kamaráda a začal jak se na něj vyptává, jak ji zajima jak se má apod. No prostě jsem opět byla vytočená, protože pro mě moji ex neexistují a nezajímají mě. A koneckonců si za to může sama, to ona byla ta, která podvedla a né s jedním.
No včera mi to nedalo a podívala jsem se jí na sociální sítě a nevěřila jsem svým očím. Stále tam má s mým přítelem fotky a když jí projíždíte profil, tak to vypadá, že s ním stále je. Ani nevím proč mě to tak vytočilo, vím, že přítel jí má úplně u zadnice, ale spíš mi jde o to jak strašně uboze to vypadá. Mám sto chutí jí napsat, že je úplně retardovaná, ale nechci dělat ostudu 8) :)
Připadá vám normální, aby ex vašeho přítele s ním měla fotky a stále o něm mluvila, když moc dobře ví, že už má dávno jiný vztah? S přítelem spolu i bydlíme.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2071
27.7.21 10:06

Přijde mi ujetý sledovat ex svýho přítele :nevim: taky mam někde na profilu fotky se svym bejvalym - jsem líná to projíždět a promazávat a to už jsem přes 5 let s někym jinym a taky se občas společných známých zeptám jak se má, nic v tom není, jen čistě zvědavost :nevim: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
759
27.7.21 10:07

No a jak dlouho s ní byl? Kdybych si měla mazat fotky za 10 let s manželem, tak si můžu smazat celé sociální sítě, protože by mi to trvalo 100 let :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24297
27.7.21 10:08

No a? Taky mám na fb fotky s ex, můj manžel taky a to sme spolu už pár let a máme děti. Čemu jako vadí, že tam má staré fotky? Spíš mi přijde ujeté od tebe projíždět profil exky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1266
27.7.21 10:09

No tak já s mým ex mám taky fotky na sociální síti. Nikde se teda nepusinkujeme nebo tak, jsou to klasické fotky. Rozešli jsme se v dobrém a jsme kamarádi, takže nemám důvod je mazat.

V tvém případě, pokud tvůj přítel nejeví o ex žádný zájem, tak bych to neřešila. Zbytečně se v tom pitváš a si hysterická…
Si divnější jak ona :jazyk:

Příspěvek upraven 27.07.21 v 10:10

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3605

Hele, jedna vec je nejaka realita mimo nas, tu malokdy ovlivnime. Co ale muzeme ovlivnit, je nase vnimani.

Ten problem nema ta ex, ale ty. Tim, jak porad resis, si vlastne do toho vztahu umele zanasis dalsi osobu. Cim vic na ni budes upozornovat a vyvolavat jejiho ducha, tim vic ji budes otevirat vratka.

Takze spravne, nedelej SI ostudu, vymaz ji, neres, nepatrej, neanalyzuj. Jste vy dva, ona je pryc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21794

Nevím, já exky svých partnerů nikdy nesledovala. Asi si vzájemně nemáte moc co vyčítat, jedna za 18 a druhá bez dvou za 20.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@Nickjmeno ptát se na ex, kterýho jsem podváděla, tak mě hanba fackuje. Na jejim místě bych delala, ze neexistuje.
Nerozesli se v dobrém, řekl ji, ze je odpad a ať tahne z jeho bytu a pak už ji nikdy nechtel vidět.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.7.21 10:10

@nikinnna byli spolu rok, po 8 mesicich ho začala podvadet a pak, když na to přišel, tak ji okamzite vyhodil

• Citovat
  • Nahlásit
1094
27.7.21 10:12

Hele přítelovo ex má jejich společné fotky na fb do dnes, dokonce i můj přítel je tam má. Neřeším. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1094
27.7.21 10:14

Jo a jinak přítelovo ex byla taky taková nána, která měla plnou hubu keců a když jsem pak na ní jednou nalítla, protože toho už bylo moc, tak se rozplakala. Dva roky se mi snažila dělat ze života peklo a pak dala konečně pokoj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2071
27.7.21 10:15
@Anonymní píše:
@Nickjmeno ptát se na ex, kterýho jsem podváděla, tak mě hanba fackuje. Na jejim místě bych delala, ze neexistuje.
Nerozesli se v dobrém, řekl ji, ze je odpad a ať tahne z jeho bytu a pak už ji nikdy nechtel vidět.

Vidíš a já to mám tak, že ať to bylo jak to bylo, nějakou tu část života jsme byli spolu, takže mi nedělá problém se třeba na grilovačce zeptat, jak se teď vůbec má, když přijde řeč na vzpomínky, každej má nějakou svojí minulost a ex svýho přítele z ní nevymažeš. Jednoduše bych to ignorovala, fotky muže mít jaký chce a ptát se taky může na koho chce :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
353
27.7.21 10:20

:zed: :zed: asi bych pochopil, kdyby ti vadilo, že tam ty fotky má tvůj chlap…ale tohle. Může tam mít fotky jaký ona chce, ptát se na něj taky může. Řeš, proč se jí cítíš tak ohrožená…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9724
27.7.21 11:01
@Anonymní píše:
Nerozesli se v dobrém, řekl ji, ze je odpad a ať tahne z jeho bytu a pak už ji nikdy nechtel vidět.

A proč to vůbec řešíš proboha? Je to cizí ženská a holt je cakla a má tam pořád fotky s tvým chlapem. Můžeš ji leda trumfnout v caklosti a třeba u ní před barakem postavit s Molotovem a vyhrožovat ji smrtí, dokud ty fotky všechny neoddela, jelikož ti to cucha nervy takovým způsobem, že by jsi i vraždila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3200
27.7.21 11:31
@Anonymní píše:
Ahoj, s přítelem jsme spolu rok a půl. První měsíce mu stále psala jeho ex se kterou se rozešel, protože mu byla nevěrná. Všude si jí zablokoval a ona mu stále psala z cizích čísel, pravděpodobně od kamaradek atd. Všechno mi sám ukazoval.On už jí ani nepsal, aby dala pokoj, to udělal jednou a pak si jí vždy blokoval. Já jsem toho už měla dost a napsala jsem jí, aby laskavě prestala kontaktovat mého přítele. Ona mi neodpověděla, ale kontaktovat ho přestala, tak jsem myslela, že je konečně klid. Ale nedávno jsme potkali jejich společného kamaráda a začal jak se na něj vyptává, jak ji zajima jak se má apod. No prostě jsem opět byla vytočená, protože pro mě moji ex neexistují a nezajímají mě. A koneckonců si za to může sama, to ona byla ta, která podvedla a né s jedním.
No včera mi to nedalo a podívala jsem se jí na sociální sítě a nevěřila jsem svým očím. Stále tam má s mým přítelem fotky a když jí projíždíte profil, tak to vypadá, že s ním stále je. Ani nevím proč mě to tak vytočilo, vím, že přítel jí má úplně u zadnice, ale spíš mi jde o to jak strašně uboze to vypadá. Mám sto chutí jí napsat, že je úplně retardovaná, ale nechci dělat ostudu 8) :)
Připadá vám normální, aby ex vašeho přítele s ním měla fotky a stále o něm mluvila, když moc dobře ví, že už má dávno jiný vztah? S přítelem spolu i bydlíme.

Vsak to prostě nesleduj. Za mě, byla s ním, tak má fotky. Pokud jsi si jistá vztahem, nemusíš to řešit. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat