Přítelova matka - proč je tak zlá?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.18 18:52
Pritelova matka - proč je tak zlá?

Dobrý večer. Ani nevím proč ale cítím už potřebu se někde vypsat a dostat názor od jiných. Byť jen sebemenší radu. Pritelova máma - ona tvrdí že nás ráda má, že je řada že sem jejího syna tak změnila že má vnoučata atd. Ale kdykoliv je slyším telefonovat mluví o mě jako,, ona" ve všem mu rádi. Když jsou děti nemocní padají od ní věty typu,,co snímá dělá vždyť byli nemocní nedávno „, ona do práce nechodí? (ikdyz ví že jsem na neschopence 3tyden že je to má první nemocenská kterou mám že jsem do tet tři roky pracovala a naopak i vydělávala víc než přítel. Že ne vařím domácí knedlíky v neděli k obědu,, to je ženská když nedělá knedlík domácí ale kupuje ho“? Četla jsem jednou i jeho SMS věděl o tom a dozvěděla jsem se že mě pomlouva ale on se pořád háji tím že je to jeho máma nepomlouva jen se stará a zajímá. Mám od ní pořád pocit že jsem špatná. Jednou jsem ji to řekla řekla mi že to tak není ale neoslovi mě jménem jen ona, vše o mě je tak negativně :'( já ji ráda mám ikdyz je taková. Ale mám pocit že přítel jakože její syn je v roli chudacka a já ta špatná. :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
lachtanice86
Kelišová 6654 příspěvků 11.11.18 18:57

Mám to taky. S tím rozdílem, že jsme si řekly do očí, že se rády nemáme, ona mi řekla proč mě nemá ráda - odvedla jsem jí syna, který jí se vším pomáhal. Já řekla jí, proč mi vadí a udělaly jsme dohodu. Nevídáme se, já tam nechodím, one nechodí sem a nepomlouvame se. Děláme, že ta druhá neexistuje. Obě jsme šťastné

truelly
Závislačka 2836 příspěvků 11.11.18 18:58

Možná by si tě více vážila a nedovolila by si k tobě, kdybys byla manželka. Starší generace na to dost dají.

ka2ka
Extra třída :D 13150 příspěvků 11.11.18 19:02

no tak to je ještě dobrý

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.18 19:03

@truelly přítel mě před dvěma měsíci požádal o ruku když ji to volal nějak nadšením nesrsila to si myslím že ten problém není. :think: ikdyz Teda převzala takový ty věci kolem sadby ikdyz ví že svíčkovou nemusím naschvál řekla že na oběd se objedná svíčková když sem ji řekla že si vybereme jídlo svy podívala se na přítele a řekla mu no to bude svadba. Atd do všeho rejpe vše co řeknu je špatně. Přitom tak moc chci aby to viděl i on ale on prostě vidí že nic nedělá že to myslí dobře atd.

Uživatel je onlinedivine woman
Echt Kelišová 9155 příspěvků 11.11.18 19:07

A co takhle zkusit pozitivní přístup? Ano maminko, svíčková je výborný nápad. :mavam:

Macik.S
Kecalka 300 příspěvků 11.11.18 19:07
@ka2ka píše:
no tak to je ještě dobrý
:mavam: :hug:
TeSudička
Kecalka 298 příspěvků 11.11.18 19:10

@truelly jsem manzelka a stejne o me tchyne mluvi jako o svini a slapce. Lezeni do zadku jsem uz davno vzdala :lol:

ka2ka
Extra třída :D 13150 příspěvků 11.11.18 19:11
@Macik.S píše: :mavam: :hug:
:kytka: :hug:
Ennny
Ukecaná baba ;) 1820 příspěvků 11.11.18 19:12

@divine woman nemám nic proti pozitivnímu přístupu,ale proč by měla přistupovat na vlastní svatbě na jídlo které nemá ráda :nevim:

Uživatel je onlineBurj Chalifa
Nadpozemská drbna 29281 příspěvků 11.11.18 19:12
@truelly píše:
Možná by si tě více vážila a nedovolila by si k tobě, kdybys byla manželka. Starší generace na to dost dají.

nejen starší.Prostě jemu za to nestojíš a podle toho Tě tak bere i jeho matka.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.18 19:12

@divine woman ale to není jen o svickovi byl to jen příklad. To je prostě negativní člověk :‚( pokaždé když děti onemocní je to má vína málo otuzuji málo oblikam, když zvrací něco sem špatně uvařila :‘ ( koupím boty a proč takový když v obchodě jich je milion krásných? Někdy mám pocit že je řada když mě z trapní a já si pobrecim.

Emimin7
Echt Kelišová 9370 příspěvků 11.11.18 19:16
@truelly píše:
Možná by si tě více vážila a nedovolila by si k tobě, kdybys byla manželka. Starší generace na to dost dají.

No, moji rodiče naopak litují, že si můj bratr podle jejich slov „vzal takovou k.rávu“. :) A ani nechápou, proč se vlastně brali. A bábuška říká to samé, takže pravidlo to nebude.

Uživatel je onlinearinecka
Kelišová 5216 příspěvků 11.11.18 19:18
@Anonymní píše:
@truelly přítel mě před dvěma měsíci požádal o ruku když ji to volal nějak nadšením nesrsila to si myslím že ten problém není. :think: ikdyz Teda převzala takový ty věci kolem sadby ikdyz ví že svíčkovou nemusím naschvál řekla že na oběd se objedná svíčková když sem ji řekla že si vybereme jídlo svy podívala se na přítele a řekla mu no to bude svadba. Atd do všeho rejpe vše co řeknu je špatně. Přitom tak moc chci aby to viděl i on ale on prostě vidí že nic nedělá že to myslí dobře atd.

Klid, to ještě není tak strašný. Je dobře že se dokážeš ozvat. Ohledně svatby převzala co? Tak si s ní sedni a řekni jí jaké máš ty a přítel představy. Řekni jí co bys byla ráda kdyby zařídila, udělala atd. Pokud s ní nebude rozumná domluva, tak to prostě udělej tak jak chcete vy a je to. Někomu se zavděčit nejde, i kdyby ses postavila na hlavu :nevim: Od chlapa nechtěj aby vás dvě soudil. Být tebou, tak když bych jí slyšela jak mě pomlouvá kvůli knedlíkům, tak bych se jí šla hned za tepla zeptat, jak to jako myslí? Ženská se pozná podle toho že dělá domácí? A když ne, tak ženská není? Každý to má prostě jinak a pokud má problém s tím co a jak dělám, tak atˇsi mě nevšímá. Ono jí to časem přestane bavit když uvidí že si z toho nic neděláš. No a když nepřejde, tak si z toho nedělej nic ty. Žiješ s jejím synem, ne s ní :mrgreen:

cecetka
Kelišová 7467 příspěvků 11.11.18 19:19

Taky jsme se s tchyni nemely rady. Dobre o me nemluvila, ale jak moc, jsem nezjistovala. Uz je nebozka, tak uz z toho nervy nemam.

Nekteri lide jsou hrozne zapskli, sami se sebou nespokojeni, a svoji nespokojenost smeruji k ostatnim. Maji radost z toho, ze se tim druzi trapi, a tak ti druzi taky nemuzou byt spokojeni.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Foto s Cainem, klapka! Karel Roden se objeví v Janu Žižkovi, zahraje si krále Václava IV.

Na place, kde Petr Jákl natáčí velkofilm světových parametrů Jan Žižka, se to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >