Přítelova práce, kolegové a soukromí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 21:17
Přítelova práce, kolegové a soukromí

Dobrý den,

Jsem duševně nemocná, když si nepřeji, aby můj partner odděloval práci - kolegy a náš rodinný život? Když nemám zájem poznat jeho kolegy a ani si nepřeji, aby jim představil/ukázal naše děti? Pro něj je to naprosto nepředstavitelné. Jeho kolegové jsou prý jeho přátelé a minimálně naše děti jim musí ukázat, protože prý nebude podpapučák a jestli se mi to nelíbí, mám se jít léčit.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Pidulka1991
Závislačka 3823 příspěvků 12.08.19 21:20

Proč si to nepřejes?? :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 21:20

Omlouvám se za chybu. Mělo tam být *Když si přeji

Jahru
Ukecaná baba ;) 1678 příspěvků 12.08.19 21:24

Vzhledem k tomu, že člověk tráví s kolegy spousti času, tak mi přijde přirozené se bavit mj. i o dětech. Takže tvé trvání na tom, že děti jsou „tabu“ mi přijde přehnané.

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18402 příspěvků 12.08.19 21:26

Mne to neprijde, jako neco hrozneho teda, chapu ze to manzela mrzi. Kazdopadne jestli je poznat nechces, nemusis.

Petra Z
Hvězda diskuse 53246 příspěvků 12.08.19 21:26

Jsi divná…nevím, co ti na tom vadí :nevim:

Lu1234
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 1 inzerát 12.08.19 21:29

Mně přijdou zvláštní oba vaše postoje - proč na tom muž trvá, přece výrazem mužské samostatnosti není ukazovat děti… Na druhou stranu proč bránit, když je chce tatínek vzít do práce, možná na nějaký rodinný den nebo setkání s přáteli? Pohyhuje se v nějaké špatné společnosti? Nebo je ukazuje jako cvičené opičky?

Příspěvek upraven 12.08.19 v 21:41

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1067 příspěvků 12.08.19 21:33

Aha. Takze kdyz ma v praci kamarady, tak je to spatne. Co dalsiho mu zakazujete? :roll: vas pristup je pro me naprosto nepochopitelny. Ano, kdyz vy se seznamovat nechcete, je to vas problem. Ale kdyz maji nejakou akci a jsou tam deti od ostatnich kolegu, tak urcite at vezme i on svoje. Nebudete je preci zamykat doma, jenom protoze vy nechcete.

Kfětoslava
Závislačka 3133 příspěvků 12.08.19 21:37
@Anonymní píše:
Dobrý den,Jsem duševně nemocná, když si nepřeji, aby můj partner odděloval práci - kolegy a náš rodinný život? Když nemám zájem poznat jeho kolegy a ani si nepřeji, aby jim představil/ukázal naše děti? Pro něj je to naprosto nepředstavitelné. Jeho kolegové jsou prý jeho přátelé a minimálně naše děti jim musí ukázat, protože prý nebude podpapučák a jestli se mi to nelíbí, mám se jít léčit.

Mé kolegyně jsou zároveň i mé kamarádky. Proto nechápu, proč je to pro tebe tak nepřekonatelné je poznat, pokud jsou to kamarádi tvého muže.

Janli
Echt Kelišová 9870 příspěvků 12.08.19 21:38

Mě přijde naprosto normální a přínosné, pokud se práce a soukromý život prolíná. Většina z mých kolegů z práce jsou dneska mí přátelé. V době, kdy jsme spolu pracovali, jsme dohromady trávili víc času než s rodinou. Sdíleli jsme radosti i starosti. A manžel to má stejně, možná ještě intenzivnější. S jeho spolupracovníky se známe osobně, tykáme si, navštěvujeme se. Pár takových jako ty se občas objevilo. Jejich partnerů nám bylo upřímně líto a bylo hodně znát, že i je to mrzí. Zamysli se nad tím, nevím jestli proto máš nějaký závažný důvod nebo je to jen z plezíru. Je normální partnera podporovat a prožívat s ním i jeho práci.

Uživatel je onlineFazulina
Závislačka 4683 příspěvků 12.08.19 21:41

My se bezne stýkáme s kolegy a jejich dětmi, znám je všechny, stejně jako oni znají moje dítě. Jsi opravdu divná, promiň… Možná ses jen špatně vyjádřila…

Já se s kolegy a jejich rodinami ale stýkám i mimo práci, dokonce i třeba na dovolené či o víkendu. Přijde mi to normální, mám mezi kolegy i dobré přátele.

splendis
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 12.08.19 21:42

Nepřijdes mi divná. Já též rozdělují práci a své soukromí. V práci si kamarády nehledam, jsou to pro mě jen kolegové, kde si udělám své a jdu domu a do mého soukromí nikomu nic není.

Pandemie
Kecalka 165 příspěvků 12.08.19 21:46

Práce a pracovní kolektiv je druhá rodina. Buďte ráda, že vás chce seznámit. Chudák manžel :zed:

Uživatel je onlineSashie
Ukecaná baba ;) 2380 příspěvků 12.08.19 21:48

Manželův kolega nám šel za svědka. Přijde mi normální, že pokud si v práci s někým rozumí, tak se budou bavit o rodině. Nechápu proč ti to vadí, neuvedla jsi žádný racionální důvod kromě JÁ TO NECHCI. Nejsou manželé náhodou partneři s rovnými pravý? :think:

ProfZav
Ukecaná baba ;) 2349 příspěvků 12.08.19 21:48

Tak jestli jsou to i přátelé, ne jen kolegové, tak mi to připada přirozené. Já v práci našla nejlepší přítelkyni, když si lidé sednou, nemusí to přece byt jen kolegové.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama