Přítelova reakce a lítost

Anonymní
26.5.20 01:53

Pritelova reakce a litost

Ahoj, s pritelem jsme dnes byli pozvani na znovuotevreni restaurace a baru jeho kamarada. Chtela jsem se po skoro pul roce nekam hezky vyfintit a vzala si podpatky, hezky se namalovala.. jsme s pritelem cca stejne vysoci neco kolem 175cm. Meli jsme dohodle, ze se sejdeme pred restauraci, nejenze jsem na nej cekala asi 20minut pod destnikem a vytrepana jako osika, jelikoz pozvanku mel u sebe on a ja nikoho neznala, tak vystoupil z taga a rekl jen to si delas pr..a sel nekolik kroku predemnou. Cely vecer si me nevsimal, predstavil me jen par lidem a bavil se sam. Ja jsem si nemela s nikym co rict, tak jsem odjela kolem 10 domu. Cekala jsem alespon na smsku jestli jsem v poradku nebo co se stalo.. pred hodinou mi zavolal, znacne napity, ze jsem ho pekne ztrapnila, ze se citil jak trpaslik a ze jsem udelala z nej blbce…ted zase pise omluvne smsky jak mi to sluselo, jak me miluje a sype si popel na hlavu, ale me to je lito… nikdy mi nerekl ze by mu nebylo prijemne abych byla v botech vyssi…nam strach co mi vycte priste.. :,( nerikam ze se kvuli chlapovi vzdam podpatku ale zas co mu muze vadit priste? Tangove plavky, nas vztah je cca od konce cervence, nikdy jsme nemeli zadne spory nebo hadky az na tu dnesni scenu

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4317
26.5.20 02:14

:zed: asi bych ho poslala k vodě. To je dost hnusný jak se zachoval. Ponížil on tebe. Zamindrakovanej…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1281
26.5.20 03:07

No uprimne, nechtela bych takoveho chlapa videt, jak resi nejakou vaznou situaci :nevim: pokud nejste pubertaci, tak bych fakt zvazovala, co mi do zivota takovy vztah da, protoze urazet se kvuli podpatkum je fakt detinske

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1080
26.5.20 04:23

To, že ti zavolal zřízenej jak zákon káže a nebyl příjemnej, to by se s hoooodně přivřenejma očima dalo ještě překousnout (byť já bych tohle za sebe asi nepřekousla, fakt to bylo hnusné a nedivím se, že tě to mrzí). Ale on se dost hnusně zachoval už předtím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17123
26.5.20 05:02

Napoleonsky komplex? :nevim: Svoji malou vysku bude resit cely zivot. Vezmi to jako fakt a nauc se s tim zit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15261
26.5.20 05:16

Nic proti malým děvčatům, ale je lepší vyšší než menší, ať ona ohýbá svůj hřbet, když se chce cicmat… :pankac: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21827
26.5.20 06:25

Ubožák. S tím to nebudeš mít lehké

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19345
26.5.20 06:33

Nevím, kolik je mu let? Pokud víc, než 25, měl by být dospělý a se životem srovnaný, nejlépe bez mindráku. Znala jsem jednoho, co s výškou bojoval celý život a jeho ženu jsem litovala :jazyk: A těch peněz, co vyhodili za jeho spešl boty :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
M-A
689
26.5.20 06:38

Proc zas tak drsne vsechny? Chtela bych videt vase chlapy jak skakaji na pisknuti. Nerikam ze to byl pocin vhodny superchlapa, ale hned kopacky? Proste mu rekni hele lojzo, zklamalo me tvoje chovani, takhle proste ne. Jestli mas problem s podpatkama, je to tvuj problem a nauc se s nim zit kdyz chces byt se mnou. A ze se opil, vasi jsou abstinenti? Nevim no, nekdy mi to tady pripada jak jiny svet…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17123
26.5.20 06:41

Ja bych totiz byla nastvana na neho, ze me nechal v desti a zime cekat 20!!! minut :cert: :cert: :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1080
26.5.20 06:47

@M-A ano, asi jinej svět.

1. dá mi vědět, že má zpoždění, nebo mě rovnou vyzvedne, pokud nejdeme z domova.
  2. když mě bere do společnosti, kterou zná on a já nikoho neznám, tak mě představí, přiměřeně se stará o to, jestli se bavím,…
  3. když se nebavím, domluvíme se, jestli už raději chci jít domů a jestli půjde se mnou, nebo mi zavolá taxíka a sám dorazí později
  4. ne, není abstinent, ale není na mě hrubý ani pod vlivem, natož aby po mně štěkal, že ho ztrapňuju

ti nevim… asi něco dělám špatně, když si myslím, že by to tak mělo být normální

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5287
26.5.20 06:48

Každej se někdy zachová jako blbec, ale tohle?? Poslala by ho k šípku, frustráta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19565
26.5.20 06:51

Ja mam 183cm a reknu ti, ze neznam nic otravnejsiho, nez zakomplexovane chlapy :roll: Nicmene, divim se, zes nastvana nebyla ty. Cekat v desti takhle dlouho bez vysvetleni ci omluvy, pak se k tobe choval jak k toaletaku nalepenemu na bote a v zaveru te serve po telefonu za podpadky? Teda, ten by si vyslechl :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21827
26.5.20 07:08
@M-A píše:
Proc zas tak drsne vsechny? Chtela bych videt vase chlapy jak skakaji na pisknuti. Nerikam ze to byl pocin vhodny superchlapa, ale hned kopacky? Proste mu rekni hele lojzo, zklamalo me tvoje chovani, takhle proste ne. Jestli mas problem s podpatkama, je to tvuj problem a nauc se s nim zit kdyz chces byt se mnou. A ze se opil, vasi jsou abstinenti? Nevim no, nekdy mi to tady pripada jak jiny svet…

Na jaké písknutí? Jo, můj se občas picne, já taky, ale za prvé se neurážíme, za druhé se aspoň omluví když se zpozdí a já na něj někde čekám, navíc vyfintěná v dešti a za třetí když spolu jdeme někam, kde nikoho ten druhý nezná, tak tam jsme spolu. Nikdo není 100%, ale chápu, že tohle by někdo neskousl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.20 07:13

Má problém sám se sebou a má s toho mindrak. Já mám jako chlap 172 cm a jsem s tím smířený. A nikdy jsem s zenama problém neměl akorát mám trochu omezený výběr 😀 ale všechno nemůže být podle našich představ 8) nechápu proč ma mindrak když má holku které jeho výška nevadí, není přece důvod s toho být špatný

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat