Přítelova reakce mě zamrzela

Anonymní
25.2.21 14:27

Přítelova reakce mě zamrzela

Ahoj, od rána ne mi nějak zle: zima, únava, trochu bolí hlava. Letošní zimu mám tyhle symptomy často :think: Přitom když by někdo začal s Koronavirem, tak testy negativní.
Tak že sotva lezu a přítel mi napsal :pocitac: : to je koronac, to rozchodis.

Upřímně, mě ty jeho KECY když to napíšu, zamrzely. Jak byste reagovaly vy? Já jen, zda nejsem přecitlivělá.
Prosím anonym, jinak smazat

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26
25.2.21 14:29

Asi ti nepomůžu, ale já bych se tomu zasmála :nevim: Předpokládám, že to myslel jako žert a když s ním vážně mluvíš o tom, že ti není dlouhodobě dobře, bere to vážně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53046
25.2.21 14:32

Napsal to jako vtípek :lol:. napsala bych mu že jsme ráda že to bere takhle a snad on nebude mít těžký průběh :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7273
25.2.21 14:34

Zkusil zažertovat, no… asi trochu přecitlivělá budeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24111
25.2.21 14:36

Pokus o (blbej) vtip. Některý chlapi to tak mají, když si neví rady, vtipkují.
Pokud už mu chceš psát místo zavolání nebo říct to osobně, tak mu normálně napiš polopate „dík, že mě chceš pobavit, ale mě je fakt blbě, potřebuju politovat a uvařit horkej čaj. Smajlík, smajlík, pusinku“ on pochopí, že je ti fakt blbě, zároveň, že nejsi náhlá a neurazis se. Všichni spokojeni a ty uvidíš, jestli tě drahouš přijede opečovávat nebo se na tebe vykašle ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2140
25.2.21 14:37

Myslel to jako for, jsi precitlivela, protoze ti neni dobre… je mozne, ze jestli se ti tohle deje letosni zimu nejak casteji a casto to resit, treba nevi, co ti na to ma psat… vem si paralen a at je lip

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1966
25.2.21 14:37

Tak zas proč by to covid být nemohl? Jestli ti je špatně zas ode dneška, tak nějaký test z minulosti je naprosto pasé.
Kromě toho vtipkoval…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.2.21 14:42

Protože mám testy v rámci práce, protože jsem byla v minulosti i mezi nakažený na a nic. Negativní. A tyhle symptomy mám den, dva, max tři a jsem zas ok. Na dobu a pak zase dokola. Nikdy jsem na bolesti hlavy netrpěla 8o

Ale chápu, že vše se svádí poslední rok na korónu :mrgreen: :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
2226
25.2.21 14:43

Tak znáš přítele a jeho smysl pro humor. Zcela upřímně, kdybych já napsala manželovi, že je mi zle, tak jeho bude pravděpodobně velmi obdobná, ale já bych se tomu ale zasmála.

Pokud máš ty potíže dlouhodoběji, tak bych spíš než přítelovu reakci řešila důvod.

Příspěvek upraven 25.02.21 v 14:44

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.2.21 14:44

Drahouš je taky nemocen, takze nepřijede, byla jsem za ním včera. A asi to chytla od něj :roll: :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
45
25.2.21 14:45

Tvá reakce bude asi opodstatněná tvou představou o koronaviru. Není to nijak závažné onemocnění, pokud nejsi ohrožená skupina, nebo nemáš jiné zdravotní potíže. A ano, sranda se z toho dělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.2.21 14:45

Důvod je asi ten, že je něco prostě ve vzduchu a hlavne, oproti loňským zimám nezvyšují imunitu. Běžně jsem celý rok za každého počasí běhala a jezdila na kole - a to i v -10 :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.2.21 14:46

@Entity Mě je upřímně koronavirus urkadeny. Je to nemoc jako každá jiná, proboha. Krom rakoviny, leukémie apod. Nechápu proč se z toho dělá kovbojka hadr, ale chápu, že starší lidé a nemocní to snášení špatně.

• Citovat
  • Nahlásit
3513
25.2.21 14:47
@Anonymní píše:
@Entity Mě je upřímně koronavirus urkadeny. Je to nemoc jako každá jiná, proboha. Krom rakoviny, leukémie apod. Nechápu proč se z toho dělá kovbojka hadr, ale chápu, že starší lidé a nemocní to snášení špatně.

Tak proč seš tak vytočená, když to napsal v žertu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20746
25.2.21 14:48

Jo, jsi přecitlivělá. Navíc jestli celou zimu poslouchá jak tě tady bolí a tamhle píchá, tak se mu nedivím, že tě trochu utře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat