Přítelova rozlučka se svobodou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zuzanka003
Kelišová 7468 příspěvků 29.09.14 12:07
Přítelova rozlučka se svobodou

Dobrý den, nikdy bych neřekla že toto budu řešit. Vždycky jsem brala jako normální že na rozlučce je striptérka, ale myslela jsem si že tam ta striptérka jen tančí… Přítel měl rozlučku teď a nějak sem to neřešila když mi řekl že tam měl 2 striptérky, až když jsme začali potkávat známí a ti nenápadně naznačovali že ten striptýz byl vážně dobrej… tak sem se odhodlala sednout k netu a to sem neměla dělat dočetla jsem se takový věci, jako že olizují z bradavek šlehačku… že těd je mi z toho zle a nevím co si mám myslet strašně se mě to dotklo že „šahal na jinou babu“ nevím jistě jestli to dělal ale podle firmy od které měli striptérky tak to je v nabídce takže asi jo. Ted nevím jak se s tím vypořádat. Měla jste to taky tak nějaká?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 31 Další »
Reakce:
Manticora
Ukecaná baba ;) 1863 příspěvků 29.09.14 12:10

Osobní zkušenost nemám, ale nevíš, co přesně přítel dělal. Buď se ho můžeš zeptat (nebo jeho přátel) a pak se užírat nad dodanými informacemi, nebo to nechat být. Moje rada, to druhé.

zuzanka003
Kelišová 7468 příspěvků 29.09.14 12:12

Čím víc toho vím tím to bude horší já vím, ale nevím jak to přestat řešit že ja hloupá koukala na ten internet

SussieS
Závislačka 3840 příspěvků 29.09.14 12:13

Neřeš to… nepřemejšlej nad tím… to je to nejlepší co můžeš udělat

zuzanka003
Kelišová 7468 příspěvků 29.09.14 12:14

Jenže když jsme spolu spali tak sem u toho přemýšlela jestli myslí na mě nebo na ně… sem asi divná

Moucharda
Ukecaná baba ;) 1099 příspěvků 29.09.14 12:15

Buď nad věcí, o nic nejde… Život je krátkej, abys řešila olizování šlehačky z bradavek…

zuzanka003
Kelišová 7468 příspěvků 29.09.14 12:16

Já to řešit nechci jen nevím jak se s tím porovnat. Mám ted dodělávat věci na svatbu a ani se mi nechce

Krasavicaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.14 12:16

Já bych mu netolerovala ani ten striptýz. To se jako neumí nerozloučit normálně? Byla bych hodně nas… :cert: :cert: A ti kamarádi asi taky nebudou nic moc, když zorganizují takovou akci… A ještě ti budou nenápadně podsouvat, jak to bylo super? :poblion:
Zeptej se přítele jak to probíhalo, nebo ať ti třeba ukáže nějaké fotky. Z reakce poznáš jestli mluví pravdu nebo lže…

zamlklinka
Závislačka 3266 příspěvků 29.09.14 12:17

Zkusenost nemam, my meli rozlucku spolecnou, protoze mame spolecne kamarady. Manzel pak byl jeste popit s kamaradama, ja mu ale dopredu rekla, ze si nepreju stipterky nebo neco podobneho, dodrzel to, pry by ho to ani nenapadlo.

Manticora
Ukecaná baba ;) 1863 příspěvků 29.09.14 12:17

Máte přes svatbou ne (soudím podle rozlučky), tak se soustřeď na svatební přípravy, zapoj přítele a buďte spolu. Teď už je pozdě řešit, že ti ten striptýz vlastně vadí, a že ho neměl mít.
Jinak ze zkušenosti s podobnými akcemi (u kamarádů), většina striptérek na sebe opravdu nenechá většinou sahat. Pokud ano, jsou za to extra příplatky a už to není striptýz, ale show. Je veliká pravděpodobnost, že by přítel měl tak „divokou“ rozlučku?

SussieS
Závislačka 3840 příspěvků 29.09.14 12:18

No tak se ho zeptej… Buď nic takovýho nedělal - a ty mu to stejně nebudeš věřit, nebo to dělal, přizná se ti a ty na něj budeš naštvaná, nebo ti to radši zapře a v tobě to stejně bude hlodat. Žádnej jeho výrok tě nemůže uspokojit… proto se s tím musíš srovnat ty sama, ať už to bylo jakkoliv. A uvědom si - bere si přece tebe :kytka:

zuzanka003
Kelišová 7468 příspěvků 29.09.14 12:19

Kdyby právě ti kamarádi nic neříkali tak sem nad tím ani nepřemýšlela. Ted přemýšlím co všichni ví a já ne…

januschka
Závislačka 3310 příspěvků 29.09.14 12:20

Taky bych nadsena nebyla, ale preci mu veris, ne? Narovinu si o tom spolu promluvte a bud nad veci-ty budes jeho zena-ne ty fuchtle :)

zuzanka003
Kelišová 7468 příspěvků 29.09.14 12:20

Máš pravdu… nějak se zkusím zaměstnat jinak a nemyslet na to

zuzanka003
Kelišová 7468 příspěvků 29.09.14 12:21

Věřím mu, jen sem z toho jaksi vykolejená

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 31 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Dana Morávková: Kdyby manžel věděl, kolik mám kabelek, byl by rozvod!

I hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Dana Morávková (47) má neřesti,... číst dále >

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě, vítězoslavné výkřiky na internetu si... číst dále >