Přítelova úchylka - nechápu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
neskutečná žena
Povídálka 43 příspěvků 16.12.18 21:32

Zdravím, před 4 měsíci jsem se seznámila s mužem, vše bylo fajn až do chvíle, kdy mi řekl, že má netradiční úchylku, fetiš, spočívající v tom, že si přeje, abych mu kolenem nakopávala varlata, normálně přes oblečení, prý to má rád a vzrušuje ho to.
Podle něj většina žen by ráda ve skrytu duše chlapa nakopla - řekla jsem mu že to není docela pravda, ale trvá si na svém. Prostě ho to vzrušuje.
Taky chce, at se s ním dívám na videa s touto tématikou. Vztah s ním je jinak super, asi jsem našla toho pravého, ale tohle je věc, kterou je pro mě těžké překousnout.
Jak byste takovou situaci řešily vy?
Radši anonymně.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Prof. Farnsworth
Kelišová 5746 příspěvků 16.12.18 21:35
@neskutečná žena píše:
Zdravím, před 4 měsíci jsem se seznámila s mužem, vše bylo fajn až do chvíle, kdy mi řekl, že má netradiční úchylku, fetiš, spočívající v tom, že si přeje, abych mu kolenem nakopávala varlata, normálně přes oblečení, prý to má rád a vzrušuje ho to.
Podle něj většina žen by ráda ve skrytu duše chlapa nakopla - řekla jsem mu že to není docela pravda, ale trvá si na svém. Prostě ho to vzrušuje.
Taky chce, at se s ním dívám na videa s touto tématikou. Vztah s ním je jinak super, asi jsem našla toho pravého, ale tohle je věc, kterou je pro mě těžké překousnout.
Jak byste takovou situaci řešily vy?
Radši anonymně.

Asi bych ho kopnul do koulí…

Levandulina
Kelišová 6020 příspěvků 22 inzerátů 16.12.18 21:36

Já bych to nepřekousla…

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25533 příspěvků 16.12.18 21:38

Záleží na dalších věcech. Je skvělý ve všem? A tohle je jediná věc?

Prof. Farnsworth
Kelišová 5746 příspěvků 16.12.18 21:41

Krmíte trolla…

neskutečná žena
Povídálka 43 příspěvků 16.12.18 21:42

JO je jinak v pohodě, hodný, zodpovědný, pracovitý - čestnějšího člověka neznám ani jsem nepotkala

amka.82
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 7 inzerátů 16.12.18 21:42

No tak to bych nedala, a jaký vlastně je jinak?

iva.haferova
Kecalka 130 příspěvků 16.12.18 21:43

No nevím, asi bych tohle nedala :nevim:
A to je teprve po 4 měsících? Co bude chtít ať mu děláš za 4 roky???? :think:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1335 příspěvků 16.12.18 21:44
@Prof. Farnsworth píše:
Asi bych ho kopnul do koulí…

To se ti výjimečně fakt povedlo :lol: :lol: :palec:

růžový achát
Kelišová 5751 příspěvků 16.12.18 21:44

:P si dojedu kopnout ;) 8)

Karmínie
Kecalka 138 příspěvků 16.12.18 21:45
@Prof. Farnsworth píše:
Krmíte trolla…

Ano, zakladatel je zaručeně troll.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 17036 příspěvků 16.12.18 21:45

@neskutečná žena pokud se nejedná o předvánoční žertík, přítel zřejmě nepočítá do budoucna s dětmi :nevim: Protože opakovaně traumatizovaná varlata asi mnoho kvalitních spermií nevyprodukují :think:
Já si teda neumím představit, že bych milovanému muži toto prováděla, ani jakékoli jiné násilí - bez ohledu na jeho potřeby.

Zkai
Ukecaná baba ;) 1759 příspěvků 42 inzerátů 16.12.18 21:45

Můžu si ho půjčit? Stačí na odpoledne. Zaplatím!

neskutečná žena
Povídálka 43 příspěvků 16.12.18 21:46

Jak jsem řekla, bydlí v bytě, který splácí, chodí zodpovědně do práce, je pozorný, sice je víc samotářský typ, to je pravda - rád totiž hraje na playstationu a čte knížky, ale jak říkám, lepšího chlapa už nenajdu - to vím, vím, jak tvrdá je realita tohoto světa.
Troll nejsem, tohle nařčení mě uráží :pocitac:

171Jirka
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 16.12.18 21:48

Kastrace podomácku :potlesk: :dance:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >