Reklama

Přítelovy alimenty a můj plat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.17 11:23
Pritelovi alimenty a muj plat.

Ahoj holky trochu se desim ze az nastoupim do prace ze byvala meho pritele bude chtit zvysit alimenty plati 3000. Chci se zeptat jestli soud bude zajimat i muj vydelek? Mame dvouletou cacorku :) dekuji za odpovedi :pankac:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Reakce:

Padme93
Závislačka 2511 příspěvků 07.01.17 11:30

Nemyslím si, že by to soud zajímalo.

To až kdybyste s přítelem byly manželé, tak možná jo. Protože tím, že by se jemu tvojí výplatou zvedla žuvotní úroveň, na stejnou úroveň by mělo nárok i jeho dítě.

Hadumi
Extra třída :D 13268 příspěvků 07.01.17 11:42

Pravděpodobně bude chtít jen slyšet jeho výši, ale přihlížet by se k tomu spíše nemělo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.17 11:44

V našem případě zajímal soudkyni i můj plat, i když jsme s mužem tehdá ještě nebyli vzití. Takže je možný, že se na to bude ptát. Asi nebude chtít nic dokládat, ale orientačně se zeptá. Až se vezmete, tak to bude chtít nejspíše i doložit. J.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.17 11:47

Nechci si ho brat :) jen mame trvale bydliste spolu a nechci aby moje dite nejak stradalo. :(

Božislava
Ukecaná baba ;) 1088 příspěvků 07.01.17 11:48

Radši žijte na psí knížku, nebo se vžij do situace bejvalky. :think:

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 07.01.17 11:50
@Anonymní píše:
Nechci si ho brat :) jen mame trvale bydliste spolu a nechci aby moje dite nejak stradalo. :(

V tom případě sis měla pořídit dítě s bezdětným mužem a né, co už živí další hladový krk. Počítej s tím, že dítě poroste a 3,000 budou málo, za chvíli to budou kroužky, střední škola, zvýšené výdaje na dojíždění…a už najedou to bude 5 tisíc…to tak chybí v rodinném rozpočtu a tvé začně strádat… protože 5 tisíc ze společného jak fakra dost.

Amity
Kecalka 158 příspěvků 07.01.17 11:51

U nás to bylo tak, že soud zajímal příjem i partnera exmanžele pokud ten žil ve společné domácnosti 6 měsíců a déle. Chtěli ho doložit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.17 11:59

@hudečice takze chlap ktery ma uz dite s nekym s kym si nerozumi nema narok na dite s nekym jinym divny nazor

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 07.01.17 12:03
@Anonymní píše:
@hudečice takze chlap ktery ma uz dite s nekym s kym si nerozumi nema narok na dite s nekym jinym divny nazor

Má nárok, to ano, ale pak je potřeba popřemýšlet (ze strany ženy), jestli si s ním to dítě pořídit, když pak nechce okrádat své dítě o alimenty ze strany otce, že.

medunka23
Kelišová 6757 příspěvků 07.01.17 12:09
@Anonymní píše:
@hudečice takze chlap ktery ma uz dite s nekym s kym si nerozumi nema narok na dite s nekym jinym divny nazor
má, ale obě děti by měli mit právo mít stejnou životní úroveň. Pokud ten partner neni schopný uživit vic dětí, ať si je neporizuje, je to tvrdé, ale je to tak… Otazka tedy nebyla na mě, ale dovoluji si napsat svůj názor. Šla jsi do vztahu kdy partner už dítě má a to sebou nese určitá omezení a závazky.

Lama Lama
Hvězda diskuse 47793 příspěvků 07.01.17 12:12
@Anonymní píše:

má nárok. ale zároven musí živit i předchozí dítě.

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 07.01.17 12:15
@Anonymní píše:

má, ale musí umět všechny ty své děti uživit.. ;)

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28531 příspěvků 07.01.17 12:17
@Anonymní píše:
Ahoj holky trochu se desim ze az nastoupim do prace ze byvala meho pritele bude chtit zvysit alimenty plati 3000. Chci se zeptat jestli soud bude zajimat i muj vydelek? Mame dvouletou cacorku :) dekuji za odpovedi :pankac:

to bolí

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.17 12:18

A ja jsem snad psala ze ho nezivi? I ja sama jsem mu rikala ze by mohl posilat o neco vic ;) Ale o tom on nechce ani slyset. A ukamenujte za to ze mam dite s nekym kdo ho uz davno ma :hug: Nase dcera byla taky neplanovana a to jsem ji jako mela dat pryc abych se vyhla rypalkam a pak bych to dite treba uz mit nemohla? Prosim odpustte si to dekuji :palec:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama