Přítelovi nestojí - jen pevně visí

2.1.20 00:03

Přítelovi nestojí - jen pevně visí

Ahoj holky,
chtela jsem se vas zeptat, ma nektera zkusenost s tim, ze partnerovi nestoji, ale jen, jak se rika, „pevne visi“? Proste mu ztvrdne ale porad leží, kdyz se s nim chce nekam dostat, musime ho nasmerovat rukou. Pry to tak mel porad a neprijde mu to divny, ale chlapi to prece mivaji jinak, ne jak plandavou sec tvrdou loutku… :think: Je mu 30, myslite, ze je to nejakej problem, ktery bychom mohli/meli resit treba operativne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3639
2.1.20 00:11

Problém je jen v tom že musí rukou nasměrovat? Předpokládám že mluvíš o tom když stojí ne když partner leží. Kvůli tomu má jít na operaci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.20 00:16

@Leviatan I kdyz lezi, tak lezi dva, proste ho ma podel tela, na stehne, a kdyz chce do me, musi ho rukou „nastavit“ nahoru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1661
2.1.20 00:18

Ma to tak cely zivot, neprijde mu to divne, nicemu to nevadi. Takze na tu operaci ho jako ukecas jak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.20 00:23

@hani28 Nikdy jsem se s tim u nikoho nesetkala, proto se ptam na zkusenosti, jestli neco takoveho vubec operativne resit jde, v anatomii panskych prirozeni se fakt moc nevyznam. :nevim: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1661
2.1.20 00:26

@Kocipoci
Pochybuju ze to vubec jde. Prece pokud to nicemu nevadi a jinak vse funguje jak ma, tak o co jde? Sam musi vedet, jestli to nekdy pusobilo nejake problemy, ale asi ne, kdyz jemu samotnemu nic divneho neprijde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21997
2.1.20 00:31

Co nasměrovat na jinou „Kocipoci“? To by se nezmátořil?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12442
2.1.20 00:35

Pokud máte normální sex tak nechápu, proč to řešíš? Nebo snad potřebuješ, aby ho zasunoval při skoku letmo? Kdyby šlo o nějakou dysfunkci, tak budiž, ale on jen evidentně nemá topořivá tělesa u kořene penisu, ale až kousek za ním…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3639
2.1.20 00:37

Nemá ho dost velkého? Jestli to není tím? Ale jestli to ničemu nevadí a uzijete si i tak tak bych to neřešila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.1.20 01:00

S tim jsem se nikdy nesetkala. To se zeptej v sex. poradne. Ti budou vedet. Ale pokud vse ostatni funguje jak ma tak asi ok… :think: ;)

• Nahlásit
  • Citovat
22024
2.1.20 01:04

A nema ho jen prilepenyho k tomu stehnu :lol: ;treba se jen vic poti :mrgreen:…Na operaci ho nedostanes, kdyz mu to zvlastni neprijde, na funkci to vliv taky nema…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61
3.1.20 09:13

No a když se pan postaví tak pindik visí dolů? Nebo ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
631
3.1.20 15:00

@Kocipoci
hlavně ono tam ani není co operovat, jsou to jen topořivá tělíska, které se zvětšují přívalem krve.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1141
3.1.20 16:12

Já mám problém s chodidlem a začla jsem to řešit na rehabilitaci tzv rázovou vlnou. Byla jsem tam poprvé a paní rehabilitační mi vyprávěla, že tam na ten přístroj chodí i muži s tímto problémem. Přišlo mi to docela legracni-ta představa, že tam ta paní valí ty vlny do přirození. Mě to totiž na tom chodidle docela dost bolelo. Takže si tak říkám-co to asi dělá na tomto místě. No buď se udělaj a nebo poserou bolestí a nebo nevím…Tak si to vygoogli. Ale je to dost drahé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.1.20 18:36

Zdravím, taky mám podobný „problém“ prostě nestojí jak sloup, ale pevně visí. Dřív mě to trápilo ale teď to už neřeším. Rozměrově sem zřejmě v normálu, až na to, že u těla mám penis menší průměr než střed a konec a sex jde… Mladý se sportovní postavou. Tzn. obézní nejsem, nebo něco podobného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama