Přítelovi rodiče rekonstruují

Anonymní
23.5.21 18:44

Přítelovi rodiče rekonstruují

Dobrý den, jdu si k Vám pro radu jak z toho ven jsem bezradná. Přítelovi rodiče začali loni rekonstruovat v domě horní patro aby se tam mohli přesunout z dolního kde bychom si to následně zrekonstruovali my a bydleli tam. Mezitím se stala hromada věcí, namlouvala jsem si, že se to zlepší ale prostě s přítelem jsme začali být jako kamarádi a já si uvědomila, že s ním nechci být, necítím to tam, nejde to. Jenže co teď mám výčitky svědomí, že kvůli nám investovali peníze do něčeho kde to bude nakonec jinak. Bývalý přítel má pocit, že tím zklamal rodiče, tak jsem mu řekla ať to vše svede na mě. Ale mám hrozně výčitky. Vím, že není konec světa ale přesto mě to štve. Bohužel člověk míní život mění. Děkuji za rady

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21616
23.5.21 18:50

No bože, tak si chlapec najde jinou křepelku…to není konec světa..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22603
23.5.21 18:55

Noa? Se tam muze nastěhovat bez tebe no :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14033
23.5.21 18:58

Najde si jinou. Jeho rodiče to přežijí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3880
23.5.21 18:59

Stejně musí někde bydlet, tak si s tim nelam hlavu, najde si jinou a kdoví, kde nakonec kdo skonci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12932
23.5.21 19:12

Tak bude mit bydleni vyresene pro sebe, v cem je problem??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6445
23.5.21 19:14

Vzdyt si tam muze privest jinou madam nez Tebe, delas si zbytecne obavy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9073
23.5.21 19:14
@Anonymní píše:
Dobrý den, jdu si k Vám pro radu jak z toho ven jsem bezradná. Přítelovi rodiče začali loni rekonstruovat v domě horní patro aby se tam mohli přesunout z dolního kde bychom si to následně zrekonstruovali my a bydleli tam. Mezitím se stala hromada věcí, namlouvala jsem si, že se to zlepší ale prostě s přítelem jsme začali být jako kamarádi a já si uvědomila, že s ním nechci být, necítím to tam, nejde to. Jenže co teď mám výčitky svědomí, že kvůli nám investovali peníze do něčeho kde to bude nakonec jinak. Bývalý přítel má pocit, že tím zklamal rodiče, tak jsem mu řekla ať to vše svede na mě. Ale mám hrozně výčitky. Vím, že není konec světa ale přesto mě to štve. Bohužel člověk míní život mění. Děkuji za rady

Bude tam bydlet jeho nova pritelkyne. Vsak ti to nerekonstruovali na miru, ne? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21476
23.5.21 19:15

Buď v klidu, rodiče to taky nedělají kvůli tobě, ale kvůli svému synovi a toho jim nikdo nevzal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9221
23.5.21 19:15

No a? Však si opravují pro sebe a přítele. A on si tam pak může nastěhovat novou slečnu. Buď v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22637
23.5.21 19:24

Styď se! Takhle si dělat dobrý den z chlapa a jeho rodičů? Co peněz za to vydali?!?
Svedení na Tebe pochopitelně nestačí. Máš povinnost mu zajistit náhradu za sebe, kvalitnější než jsi ty, která tam s ním bude dále bydlet. To, zda je kvalitnější i v posteli, máš povinnost zjistit nejméně jedním stykem ve třech ne později než 5dní po seznámení a o celé operaci se provede zápis do protokolu na MNV.
Pak můžeš jít s pánembohem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5452
23.5.21 20:21

Bydlet s rodiči? Tenhle mor se dnes učí na školách?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9073
23.5.21 20:30
@Zumpa píše:
Bydlet s rodiči? Tenhle mor se dnes učí na školách?

a proč ne? Děcka tě obslouží, nakoupí, časem převezmou financování energií, když chceš, máš si na kom vylít zlost a když budeš chytrý a necháš si všechno psané na sebe, nemůžou ti říct ani popel :cert: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
643
23.5.21 20:37

Proč jinak? Tak tam bude syn s nějakou další. Ty v tomhle příběhu jsi ta nejméně důležitá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
880
23.5.21 20:50
@PaníBovaryová píše:
a proč ne? Děcka tě obslouží, nakoupí, časem převezmou financování energií, když chceš, máš si na kom vylít zlost a když budeš chytrý a necháš si všechno psané na sebe, nemůžou ti říct ani popel :cert: :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: Diky, tohle me fakt pobavilo, nikdy jsem se na to z druhe strany nepodivala a jo, az kluci dospejou, asi budou bydlet na vejminku u maminky :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat