Pritelovi se nejde udelat

Anonymní
22.10.19 18:51

Pritelovi se nejde udelat

Ahoj, trochu se stydim proto anonym. Jsem tehotna. Zacinam 6 mesic a nejak extra velký bricho jeste nemam. Kdyz jsme s partnerem spolu spali, tak se neudělal, dobre, stat se to muze. Dnes znovu a zase nic. To se jeste nestalo. Po zeptani, co se deje, že pry se boji ze mi ublizi - zajímavý, ze kdyz mu to slo ze se nebal a i tak si daval pozor aby me nezmackl nějak, rikala jsem, ze me nic neboli at pokračuje. Ptala jsem se, jestli mam dole neco „jinak“ nebo ze uz nejsem přitažlivá s tim mini brichem, vse poprel a rekl mi, ze asi moje telo neprodukuje dost hormonu. Co to je za blabol?! Pak hned na to, ze se boji, ae tomu nevěřím, pac celou dobu vse v pohode. Jestli to neda ani potreti, pak uz nwm co si myslet… Podle me to jen svádí na to, ze se boji, spime spolu dost casto a najednou tvrdi ze se boji. Ja teda mam problem se udelat co jsem tehu a občas předstíram a to sex mam rada.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4294
22.10.19 19:03

Tak ho nech, prostě mu to v těhotenství nevyhovuje :nevim: Může se to stát ženám i mužům. Taky to nejsou š. kací stroje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
413
22.10.19 19:05

Třeba jak předstíráš tak děláš výrazy který nezná a tak si myslí že tě to bolí :lol: Jednou se mi to stalo. Tehdy chudák úplně zkoprněl a prý co se děje, tebe něco bolí??? :lol: asi mi to nejde :mrgreen: nebo máš nějaký tip na to kde je problém?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
22.10.19 19:14

Můj ex mi taky říkal, že ze mě „nic necítí“. Prostě od doby, co to začalo na mě být vidět, jsem byla bez sexu. Prý že ze mě nevyzařují právě hormony :-D. No co no… pá měsíců jsem si nevrzla. Chlapi jsou jiní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.19 19:16
@emimka20 píše:
Třeba jak předstíráš tak děláš výrazy který nezná a tak si myslí že tě to bolí :lol: Jednou se mi to stalo. Tehdy chudák úplně zkoprněl a prý co se děje, tebe něco bolí??? :lol: asi mi to nejde :mrgreen: nebo máš nějaký tip na to kde je problém?

Výrazy zna :D jo obcas udelam zvuk ze to tak vypada, ze me neco tlaci ae kdyby to tak bylo tak mu to dam najevo a to on vi.jako kdysi, to jsem rekla at prestane. Me to spis prijde, ze mu to nejde a dava vinu me, a pak i ze se boji. Tak netusim co si myslet. Nevernej nebude, z prace jde domu, do prace jde na cas, jinak je doma se mnou (jsem na rizikovem)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.19 19:23
@Kačenka_F píše:
Můj ex mi taky říkal, že ze mě „nic necítí“. Prostě od doby, co to začalo na mě být vidět, jsem byla bez sexu. Prý že ze mě nevyzařují právě hormony :-D. No co no… pá měsíců jsem si nevrzla. Chlapi jsou jiní.

No ja mam pidi bricho zatim a on ze jsem tehotna ze se boji a pak rekl ze asi nemam dost hormonu. No pritom spolu spíme casto ale 2× za sebou nic :nevim: jen se bojim ze jsem pro nej nejak odpudiva ale nerekne mi to :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.19 19:29
@Anonymní píše:
No ja mam pidi bricho zatim a on ze jsem tehotna ze se boji a pak rekl ze asi nemam dost hormonu. No pritom spolu spíme casto ale 2× za sebou nic :nevim: jen se bojim ze jsem pro nej nejak odpudiva ale nerekne mi to :think:

My jsme spolu taky nejak moc nespali v těhotenství, nechteli jsme ani jeden..
Ale moc nechapu co tu resis? Jako chceš ho poslat k doktorovi, ze se neudělal, nebo jaky tady chceš najit reseni? To vis, u chlapu se tezko predstira.
Sama pises, ze se neuděláš a predstiras, tak nejak nevim, co ti vadi..
Ted bych to proste neresila, res to po porodu jestli to bude stejny..
Nebo zkuste jiny praktiky, kde bricho neni prekazkou.

• Citovat
  • Nahlásit
22.10.19 19:39

Ono i pro chlapa je těhotenství velká změna. Prostě změna postavy ženy i změna nastavení hlavy. Příroda to zařídila tak, že chlapi často nemají na těhotnou chuť, protože svůj úkol rozsévače semene už splnili. Anebo se opravdu bojí, že ublíží miminu, to je taky běžné. Prostě se s tím smiř a netlač na něj - už jen to, že se ptáš, co se děje…Můžeš ho přeci udělat i jinak anebo se může udělat sám (klidně v tvé přítomnosti), když bude mít chuť.
Jinak tedy můj chlap se taky neudělá vždycky při sexu, nehledě na moje těhotenství. Prostě někdy má v hlavě i jiné věci, stejně jako žena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.19 19:48

Ja chtela vedet jestli jsem jedina nebo to mel nekdo podobne. Moc nerozumim jak rekl ze asi ve me neni tolik hormonu, vzal to v pohode jako ale od ty doby mi to vrta hlavou :think: on neni typ na predehry, na oral neni zvyklej pac to ma radši „hned“ to ja zas ne ale zvykla jsem si. Kdyz mu dam najevo ze to chci tak se me zepta „ty chces s**** vid?“ a tim to pokazi ale budiz, prekousnu to. I jsem mu rekla, ze mam radeji kdyz to pomalu vznikne, bez techto otázek atd. Ale proste ne. Postavu mam stejnou, zvetsily se mi prsa na coz reaguje ze se mu libi vic. A trosku brisko. Mimo to, kdyz předstíram, tak dokonale, ze si mysli, ze jsem :lol: ale jako to malokdy, spis jsem se delala trenim o nej a to mi nejde vubec, coz vi ale chape to. Zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
19620
22.10.19 20:01
@Anonymní píše:
Ja chtela vedet jestli jsem jedina nebo to mel nekdo podobne. Moc nerozumim jak rekl ze asi ve me neni tolik hormonu, vzal to v pohode jako ale od ty doby mi to vrta hlavou :think: on neni typ na predehry, na oral neni zvyklej pac to ma radši „hned“ to ja zas ne ale zvykla jsem si. Kdyz mu dam najevo ze to chci tak se me zepta „ty chces s**** vid?“ a tim to pokazi ale budiz, prekousnu to. I jsem mu rekla, ze mam radeji kdyz to pomalu vznikne, bez techto otázek atd. Ale proste ne. Postavu mam stejnou, zvetsily se mi prsa na coz reaguje ze se mu libi vic. A trosku brisko. Mimo to, kdyz předstíram, tak dokonale, ze si mysli, ze jsem :lol: ale jako to malokdy, spis jsem se delala trenim o nej a to mi nejde vubec, coz vi ale chape to. Zakladatelka

Upřímně, jestli tvůj chlap nepozná, že to hraješ, tak je něco fakt špatně. Tím bych se opravdu nechlubila. A měla strach, že pozná nějakou, se kterou to opravdu pozná a hlavně ucítí.

Jinak v těhotenství se tyhle věci prostě změní a někteří chlapi prostě v těhotenství nechtějí. Můžou si třeba připadat na druhé koleji a nebo se jim prostě žena nelíbí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.19 20:09
@P4ja píše:
Upřímně, jestli tvůj chlap nepozná, že to hraješ, tak je něco fakt špatně. Tím bych se opravdu nechlubila. A měla strach, že pozná nějakou, se kterou to opravdu pozná a hlavně ucítí.Jinak v těhotenství se tyhle věci prostě změní a někteří chlapi prostě v těhotenství nechtějí. Můžou si třeba připadat na druhé koleji a nebo se jim prostě žena nelíbí.

No popravdě, ja ani nevim jestli jsem nebo ne, zni to hloupě ale kazdej to popisuje jako neco krasnyho ja občas cejtim ze tam vlna vzruseni je a neco ze me vylitne, moč to neni ale… Ja fakt nevim :nevim: znam jen ten jakoby klitoralni orgac a jestli tenhle co jsem popsala je vaginalni? Aha takze je normalni ze chlap v tehu přestane s zenou spát jo… To mi hlava nebere… Jsem porad stejna..

• Citovat
  • Nahlásit
19620
22.10.19 20:14
@Anonymní píše:
No popravdě, ja ani nevim jestli jsem nebo ne, zni to hloupě ale kazdej to popisuje jako neco krasnyho ja občas cejtim ze tam vlna vzruseni je a neco ze me vylitne, moč to neni ale… Ja fakt nevim :nevim: znam jen ten jakoby klitoralni orgac a jestli tenhle co jsem popsala je vaginalni? Aha takze je normalni ze chlap v tehu přestane s zenou spát jo… To mi hlava nebere… Jsem porad stejna..

Tak některý ano některý ne. Stejně jako některá těhotná přestane spát s mužem, některá pokračuje dál. To si musíte vyříkat s partnerem, nikdo do něj nevidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.19 20:18
@P4ja píše:
Tak některý ano některý ne. Stejně jako některá těhotná přestane spát s mužem, některá pokračuje dál. To si musíte vyříkat s partnerem, nikdo do něj nevidí.

Jezuus marja snad to nebude nas pripad, se mnou hormony nejak nemlatej ale tohle je silny kafe. Z okoli teda ani nevim o nikom kdo by to tak mel

• Citovat
  • Nahlásit
19620
22.10.19 20:23
@Anonymní píše:
Jezuus marja snad to nebude nas pripad, se mnou hormony nejak nemlatej ale tohle je silny kafe. Z okoli teda ani nevim o nikom kdo by to tak mel

Co?? Vždyť se svět nezhroutí. Existují i jiné erotické aktivity než pohlavní styk. A navíc se klidně může stát, že ze zdravotních důvodů ani nebudeš moci. Prostě v těhotenství klidně může nastat období, kdy ti sex nebude nic říkat. A kdyby jenom v těhotenství :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.19 20:56
@P4ja píše:
Co?? Vždyť se svět nezhroutí. Existují i jiné erotické aktivity než pohlavní styk. A navíc se klidně může stát, že ze zdravotních důvodů ani nebudeš moci. Prostě v těhotenství klidně může nastat období, kdy ti sex nebude nic říkat. A kdyby jenom v těhotenství :)

No svet se mozna nezhrouti ale ten vztah bez sexu mozna jo. Radsi me nestras :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat