Přítelovi se přeposílají mé zprávy

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  05.04.18 18:57
Pritelovi se preposilaji me zpravy ..

Ahoj holky… Dnesek byl velice vycerpavaji s pritelem nemame uzasny vztah, ale neustale se snazime… Mluvime o nasich problemech a snazime se budovat opravdovy vztah..jsme spolu dva roky.. dnes ale pritel usnul a nechal si zaplej zvuk u telefonu… Me psala kamaradka a jemu to vzdy zapipalo… :,( Ano prisla jsem na to, ze vsechny me zpravy co mi me kamaradky a syn posilaji..necetla jsem to u nej to jsem nikdy neudelala.. on me urcite jo, ale ja nemam co skryvat jsem mu verna. Neni tam nic co by nevedel, vzdy mu to klidne reknu.. ale tohle me opravdu uplne sejmulo… :,( Co by jste delaly na mem miste? :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Příšera
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 05.04.18 19:01

To bych nepřekousla, to je teda „důvěra“. Já bych se ho na to zeptala, ale asi by to bylo stejně na rozchod.

truelly
Ukecaná baba ;) 2464 příspěvků 05.04.18 19:01

Syn je přítelův?…nemám slov 8o jak si tohle může někdo odvolit udělat.

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 05.04.18 19:02
@Anonymní píše:
Ahoj holky… Dnesek byl velice vycerpavaji s pritelem nemame uzasny vztah, ale neustale se snazime… Mluvime o nasich problemech a snazime se budovat opravdovy vztah..jsme spolu dva roky.. dnes ale pritel usnul a nechal si zaplej zvuk u telefonu… Me psala kamaradka a jemu to vzdy zapipalo… :,( Ano prisla jsem na to, ze vsechny me zpravy co mi me kamaradky a syn posilaji..necetla jsem to u nej to jsem nikdy neudelala.. on me urcite jo, ale ja nemam co skryvat jsem mu verna. Neni tam nic co by nevedel, vzdy mu to klidne reknu.. ale tohle me opravdu uplne sejmulo… :,( Co by jste delaly na mem miste? :,(

tohle bych nepřekousla, první bych si zařídila svůj účet na mobila své číslo a pak si zařídila svůj život bez přítele

lachtanice86
Závislačka 4688 příspěvků 05.04.18 19:02

Fakt bych se vytočila a zeptala se ho jak je to možný a proč to udělal? No a jestli mi nevěří, není co řešit. S takovým člověkem bych být nechtěla.

Anonymní  05.04.18 19:03

Ja třeba znám chlapa, který má taky přístup ke všem sms své přítelkyně a výpisu hovorů. On to dělá ne proto, aby zjišťoval její nevěru, ale aby zjistil, jestli ona ví o té jeho :mrgreen: a mohl se případně připravit na hádku atd. Plus ji má napíchnutou přes gps, aby věděl, jestli se neblíží :lol:

pikola
Neúnavná pisatelka 18100 příspěvků 05.04.18 19:05

Jestli máte i další problémy a ještě ti nevěří? Změň si všude hesla. A jeho taky vyměň

lasička1
Echt Kelišová 7978 příspěvků 05.04.18 19:05

Nemáte s přítelem dobrý vztah a snažíte se, nespíš marně. Navíc přítel tě šmíruje. V tu chvíli bych vztah ukončila, není důvod v něm dále setrvávat. Po dvou letech by měl vztah fungovat bez větších potíží. Co je ve vztahu super, že se snažíš ho zachovat dál?

Anonymní  05.04.18 19:05

Hele to musíš vědět Ty co budeš dělat, ale já bych takového vola poslala někam!! Jednou jsem byla s jedním, kterým mi prolézal telefon jak jen mohl a bylo to děsné!! Vždycky jsem byla taková, že jsem zprávy a podobné věci promazávala, ale ono to bral tak, že před ním něco schovávám. Z počátku se snažil abych o tom nevěděla, že mi do toho telefonu leze, ale pak už mi ho klidně sebral z ruky, když jsem třeba psala kamarádce zprávu apod :roll: no když nic nenašel, tak byl naštvaný a postupně to vygradovalo v to, že jsem kra, že ho podvádím a přišla první facka, vydržela jsem to asi čtyři měsíce, pak jsem ho poslala někam. Nehodlal se vzdát, prosil škemral, přišel i s žádostí o ruku, ale už jsem o něj nestála. Pak jsem zjistila, že on byl ten kdo podváděl a jen hledal záminku proč se se mnou rozejít a když jsem to udělala já, tak si uvědomil, že beze mě nemůže být :zed:
Anonym - soukromí.

glitterball
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 05.04.18 19:10
@Anonymní píše:
Ahoj holky… Dnesek byl velice vycerpavaji s pritelem nemame uzasny vztah, ale neustale se snazime… Mluvime o nasich problemech a snazime se budovat opravdovy vztah..jsme spolu dva roky.. dnes ale pritel usnul a nechal si zaplej zvuk u telefonu… Me psala kamaradka a jemu to vzdy zapipalo… :,( Ano prisla jsem na to, ze vsechny me zpravy co mi me kamaradky a syn posilaji..necetla jsem to u nej to jsem nikdy neudelala.. on me urcite jo, ale ja nemam co skryvat jsem mu verna. Neni tam nic co by nevedel, vzdy mu to klidne reknu.. ale tohle me opravdu uplne sejmulo… :,( Co by jste delaly na mem miste? :,(

Nechala bych si od někoho poslat SMS, aby věděl, že to víš. Třeba něco stylem ahoj Pepo, vím, že Máňa spí po noční tak to dřív přečteš ty na svém mobilu, nechala jsem si u vás brejle tak mi je za deset minut přines prosím před vchod nebo něco v podobném stylu. Tohle je přes čáru opravdu jo

tyniste
Kecalka 309 příspěvků 05.04.18 19:12
@Anonymní píše:
Ja třeba znám chlapa, který má taky přístup ke všem sms své přítelkyně a výpisu hovorů. On to dělá ne proto, aby zjišťoval její nevěru, ale aby zjistil, jestli ona ví o té jeho :mrgreen: a mohl se případně připravit na hádku atd. Plus ji má napíchnutou přes gps, aby věděl, jestli se neblíží :lol:

To je velmi vtipné.

Anonymní  05.04.18 19:13
@truelly píše:
Syn je přítelův?…nemám slov 8o jak si tohle může někdo odvolit udělat.

Nene je muj.. ja tak strasne nevim co delat :,(

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 17290 příspěvků 05.04.18 19:13

A to jde jak zařídit, aby zprávy chodily i na další mobil?

pikola
Neúnavná pisatelka 18100 příspěvků 05.04.18 19:14
@Anonymní píše:
Nene je muj.. ja tak strasne nevim co delat :,(

Je na tom chlapovi něco pozitivního?

Anonymní  05.04.18 19:14
@glitterball píše:
Nechala bych si od někoho poslat SMS, aby věděl, že to víš. Třeba něco stylem ahoj Pepo, vím, že Máňa spí po noční tak to dřív přečteš ty na svém mobilu, nechala jsem si u vás brejle tak mi je za deset minut přines prosím před vchod nebo něco v podobném stylu. Tohle je přes čáru opravdu jo

I kdyz tu bulim jak uplna blbka, tak me tohle taky napadlo :,( ale ja vubec nevim co delat, az se vzbudi :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Američtí Homolkovi: Rodina Meghan zůstala za zdí, na svatbě by dělali ostudu

Zatímco rozvedená americká herečka Meghan Markle, nově známá jako vévodkyně... číst dále >

Rytíř Jaromír Jágr: Myšlenky na sex ovládám, peníze si nezasloužíme

Je miláčkem českého národa a na ledě platí za hokejového boha. Jaký je ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Reklama