Reklama

Přitelovi vadí, kdybych šla s kamarádkou na kafe

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kvvee
Povídálka 25 příspěvků 05.03.18 23:53
Přitelovi vadí, kdybych šla s kamarádkou na kafe

Ahoj, chtěla bych vědět Váš názor. Je něco špatného na tom, kdybych šla bez partnera a syna na kafe s kamarádkou? :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Bábrdl
Generální žvanilka 20976 příspěvků 05.03.18 23:53
8o

Pifinka
Kecalka 468 příspěvků 05.03.18 23:57

Jooo holka, tak od takového rychle pryč, to mám za sebou.

Pifinka
Kecalka 468 příspěvků 05.03.18 23:59

A koukám, že už s ním máš syna…? To jsi nevěděla dřív, že je takový?

Vrba Jana
Povídálka 49 příspěvků 06.03.18 00:02

Jé, tak nejsem sama, která něco podobného řeší :D Ne, špatné to není, jen s tím někteří chlapi mají očividně problém :D Proč to vadí tomu tvému?

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 5431 příspěvků 9 inzerátů 06.03.18 00:03

Takovýho despotu jsem poslala k šípku dřív než jsem si s ním pořídila dítě. Budeš mu muset ukázat, že mu to sice může vadit, ale nic s tím nenadělá. Ty máš právo na osobní život a jediný, kdo by ti to mohl zakázat je bachař. Jenže v base nejsi takže si můžeš dělat, co chceš.

entropy
Závislačka 2668 příspěvků 06.03.18 00:03
@Kvvee píše:
Ahoj, chtěla bych vědět Váš názor. Je něco špatného na tom, kdybych šla bez partnera a syna na kafe s kamarádkou? :nevim:

Není. Absolutně nic špatného.

veria
Generální žvanilka 23260 příspěvků 1 inzerát 06.03.18 00:04
@Kvvee píše:
Ahoj, chtěla bych vědět Váš názor. Je něco špatného na tom, kdybych šla bez partnera a syna na kafe s kamarádkou? :nevim:

Tak to je snad ta nejběžnější věc na světě, ne? 8o

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 06.03.18 00:06
@Kvvee píše:

nic na tom není… 8o

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 06.03.18 00:14

Mně, kdyby tohle zakazoval, tak brzo začnu chodit na kafe s kamarádem.

Uživatel je onlineAnna766
Hvězda diskuse 68081 příspěvků 06.03.18 00:16

Jsi dospělý a svobodný člověk ne? Nepotřebuješ propustku.Jen jdi.

sloninka
Ukecaná baba ;) 2000 příspěvků 06.03.18 00:24
@Kvvee píše:

Mně to připadá jako úplně „mimoňovská“ otázka a nedovedu pochopit, že někde chlap vůbec zkusí říct partnerce, že nechce aby někam chodila. To by mi můj muž řekl jenom jednou. Zmizela bych pak schválně na celý víkend.

JoHoP
Stálice 75 příspěvků 06.03.18 00:49

@sloninka Já zase nedokážu pochopit, že někdo vůbec může myslet tuhle otázku vážně.
Zadavatelka by se měla možná zamyslet nad významem slov jako partner a nebo třeba despota.

Russet
Extra třída :D 10439 příspěvků 06.03.18 01:14

Je to úplně normální - vyjít si s kamarádkou.

Esmeralda75
Závislačka 3066 příspěvků 06.03.18 01:19
@sloninka píše:
Mně to připadá jako úplně „mimoňovská“ otázka a nedovedu pochopit, že někde chlap vůbec zkusí říct partnerce, že nechce aby někam chodila. To by mi můj muž řekl jenom jednou. Zmizela bych pak schválně na celý víkend.

Já to zažila taky, byl to chorobnej žárlivec. Taky vadilo mu že jsem šla na kafe s kamarádkou :roll: a to mě ještě buzeroval ať mu hlásím kde přesně budu a v kolik hodin a sám si dělal co chtěl. Ja to teda ukoncila.Fakt mě ty jeho scény vytacely a taky jsem vypla telefon na celej den, protože mi furt volal.Jo a řekl mi proč jako chci jít s nejlepší kamarádkou na kafe, ta jen valila bulvy 8o když jsem ji to řekla, teď už se tomu smejem. Nastavila bych jasný hranice, že tohle ti zakazovat nebude, jinak rozchod, to bys za chvíli nemohla ani na WC bez jeho dozoru :roll: :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Sledujte a učte se! Peštová je výjimkou Instagramu: Bez filtrů a příkras boduje

Instagram je místo, kde lidé ukazují zkreslenou realitu a málokdy odhalí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama