Pritelovo chovani-jsou vsichni stejni?

Anonymní
18.7.21 20:26

Pritelovo chovani-jsou vsichni stejni?

Ahoj holky, predem se omlouvam za anonym, mam tu zname..
Chtela jsem se zeptat, jestli jste to mely stejne.Mam pritele, je starsi, jsme spolu par let, bydlime spolu.Ze zacatku bylo vse uzasne, krasne, byl slusny, hodny..Jako na zacatku kazdeho vztahu. A jak jsme spolu zacali bydlet, tak me bere jako jistou, bavi se semnou jako s chlapama u piva, coz uz jsem mu nekolikrat vytkla, ze tohle teda ne.Driv mi kupoval kytky, byl galantni, ted mi nekoupi nic a uprednostnuje svoje veci, kamarady. Jakoby se o me prestal zajimat. Casto me i dovede urazit.Me to moc mrzi, prijdu si jako na druhe koleji.Muzu se snazit ve vsem jak chci, nikdy nic neoceni, nevazi si niceho.
Chtela jsem se zeptat, jestli i vasi pritele/manzele, kdyz jste spolu byli dele se takhle zmenili? Delaji to vsichni, ze uz se nemaji o co snazit? Jak se mam chovat, aby si me zacal vic vazit? Dekuji moc :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
203
18.7.21 20:30

Ne, není to běžné a normální. Všichni tohle nedělají. Mělo by to být hezký pro oba pořád. To asi tušíš, že to tak není všude, protože řada párů je šťastná celý zivot. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6167
18.7.21 20:33
@Anonymní píše:
Chtela jsem se zeptat, jestli jste to mely stejne.Mam pritele, je starsi, jsme spolu par let, bydlime spolu.Ze zacatku bylo vse uzasne, krasne, byl slusny, hodny..Jako na zacatku kazdeho vztahu. A jak jsme spolu zacali bydlet, tak me bere jako jistou, bavi se semnou jako s chlapama u piva, coz uz jsem mu nekolikrat vytkla, ze tohle teda ne.Driv mi kupoval kytky, byl galantni, ted mi nekoupi nic a uprednostnuje svoje veci, kamarady. Jakoby se o me prestal zajimat. Casto me i dovede urazit.Me to moc mrzi, prijdu si jako na druhe koleji.Muzu se snazit ve vsem jak chci, nikdy nic neoceni, nevazi si niceho.
Chtela jsem se zeptat, jestli i vasi pritele/manzele, kdyz jste spolu byli dele se takhle zmenili? Delaji to vsichni, ze uz se nemaji o co snazit? Jak se mam chovat, aby si me zacal vic vazit? Dekuji moc :kytka:

Nemiluje tě. Sloužíš mu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
812
18.7.21 20:35
@Anonymní píše:
Jak se mam chovat, aby si me zacal vic vazit? Dekuji moc :kytka:

Chovej se úplně normálně - tak, jak je ti to přirozené. Jestli se máte rádi, měl by si tě vážit automaticky za to, jaká jsi. Úctu si nepotřebuješ zasloužit žádným speciálním chováním a už vůbec se nemusíš snažit změnit, aby ses mu zavděčila.

Jestli se k tobě neumí chovat slušně a s respektem, tak si tě nezaslouží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
18.7.21 20:36

Ne, není to normální. Mám za sebou pár dlouhodobých vztahu s bydlením a tohle jsem zažila jen jednou ještě jako mladé těle a jemnostpana jsem měla kopnout někam.
Normální je, že se mate rádi, toho druhého si vazite, snažíte se mu dělat radost.. A je to vzajemne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.7.21 20:38
@Karolína13210 píše:
Ne, není to běžné a normální. Všichni tohle nedělají. Mělo by to být hezký pro oba pořád. To asi tušíš, že to tak není všude, protože řada párů je šťastná celý zivot. :?

Hrozne me mrzi, kdyz vidim venku lidi jak se k sobe maji a kdyz neco reknu priteli, tak mi jen rekne, ze jestli se mi neco nelibi, tak ze vim, kde jsou dvere 8o Ja si rikam, ze kdyby me miloval, tak mi tohle prece nemuze vubec rict?? 8o :(

• Citovat
  • Nahlásit
15723
18.7.21 20:40
@Anonymní píše:
Chtela jsem se zeptat, jestli i vasi pritele/manzele, kdyz jste spolu byli dele se takhle zmenili? Delaji to vsichni, ze uz se nemaji o co snazit? Jak se mam chovat, aby si me zacal vic vazit? Dekuji moc :kytka:

Ano, můj Ex se tak choval, proto jsem se nezdráhala najít si po 10 letech milence a po dalších 5 jsme šli od sebe úplně…nesnáším tohle křupanské chování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3559
18.7.21 20:40

Ne, tohle jsem fakt nezažila. Ztráta času s takovým chlapem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
18.7.21 20:42
@Anonymní píše:
Hrozne me mrzi, kdyz vidim venku lidi jak se k sobe maji a kdyz neco reknu priteli, tak mi jen rekne, ze jestli se mi neco nelibi, tak ze vim, kde jsou dvere 8o Ja si rikam, ze kdyby me miloval, tak mi tohle prece nemuze vubec rict?? 8o :(

Presne tak. Trápíš se a to není dobré. Vztah má být hlavně radost. Alespon přemýšlej nad ukončením… :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33054
18.7.21 20:46
@Anonymní píše:
Hrozne me mrzi, kdyz vidim venku lidi jak se k sobe maji a kdyz neco reknu priteli, tak mi jen rekne, ze jestli se mi neco nelibi, tak ze vim, kde jsou dvere 8o Ja si rikam, ze kdyby me miloval, tak mi tohle prece nemuze vubec rict?? 8o :(

On ti byl přidělen městským úřadem? Tohle by mi teda 2× za sebou neřekl. Nemusím mít pugéty a nošení na rukách, ale snažit by se měl stále. Někdy se věnovat jen tobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15129
18.7.21 20:48
@Anonymní píše:

Teda tak to já bych už ty dveře zavírala z druhé strany. Tohle přece není diskuse dvou milujících se lidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Jako partneri si mate byt rovnocenni, takze zadne ponizovani netrpet. Vazne ti to za to nestoji ;)
A pokud uz te posila ze dveri pryc..tak opravdu jdi, protoze toto se nezmeni ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@Karolína13210 píše:
Presne tak. Trápíš se a to není dobré. Vztah má být hlavně radost. Alespon přemýšlej nad ukončením… :hug:

Muj byvaly pritel mel hodne podobne hulvatske chovani, nynejsi pritel byl ze zacatku tak slusny, hodny..A zacneme spolu bydlet a porad mi neco vycita, porad ma s necim problem. Nechapu tu zmenu chovani? Tak jsem si rekla, ze kdyz se i on tak chova, jestli jsou snad vsichni chlapi takovi? :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
615
18.7.21 20:49

Nemiluje te. Za me - nemusi ti vubec nic kupovat, ale mel by si te vazit. Obejmout, popovidat si, podporit, pomoct, kdyz potrebujes, prinest ti caj, kdyz jsi nemocna.

Příspěvek upraven 18.07.21 v 21:09

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
615
18.7.21 20:52
@Anonymní píše:
Muj byvaly pritel mel hodne podobne hulvatske chovani, nynejsi pritel byl ze zacatku tak slusny, hodny..A zacneme spolu bydlet a porad mi neco vycita, porad ma s necim problem. Nechapu tu zmenu chovani? Tak jsem si rekla, ze kdyz se i on tak chova, jestli jsou snad vsichni chlapi takovi? :roll:

Nejsou, jen mas na ne smulu :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat