Přítelovo chování před porodem

10.4.18 14:00

Přítelovo chování před porodem

Dobrý den, prosím vás o radu. Předem se omlouvám za pravopisné chyby. Čekám s přítelem dítě, jsem nyní v 9.měsíci těhotenství, za necelý měsíc mám termín porodu. S přítelem jsem každý den, nežijem spolu, ale chodí ke mě každý den, pomáhá mi, kupuje věci pro miminko a chce at má přijmení po něm a chce jít semnou na matriku ještě před porodem aby měl jeho přijmení i chce být u porodu.
Přítele miluji, ale občas se hrozně hádáme. Např. Pár dní do porodu po práci měl vyplý mobil až do večera bez toho aby mi řekl kde je a kdy přijde ani neřekl, že se zpozdí.. a já dostala nervy, že se něco stalo. Večer v ten den stal u meho baraku a řekl mi, že měl vybitý mobil, proto ho měl prý vyplý, a nenapadlo ho aby mi zavolal od toho člověka u kterého byl, že se zpozdí do večera… Já byla naštvaná a nemluvila s nim za to. Měla jsem strach, že se mu něco stalo. Na druhý den jsem měla telefon vyplý já a to jak zjistil, tak hned volal přítel mé mamce a ptal se ji proč mám vyplý telefon a mamka mu řekla že jsem na něho naštvaná a on ji na to řekl, že nic špatného neudělal… A probírá to před svou rodinou, vždy když se pohádáme.. A to mi taky vadí, že vše řeší před jeho rodinou i s mou mamkou a pomlouvá mě jim vždy když s nim nemluvím. Nedávno me mamce řekl, že příští týden jede na Slovensko za babičkou na přespání a že nechápe proč mám vyplý mobil..
Jinak se to stalo už několikrát takové zvláštní chování u něj. Nedávno mi řekl, že pokud mu budu zakazovat tréninky, tak že se semnou rozejde, přitom jsem mu je nikdy nezakazovala, tak nevím proč mi to řekl. A včera opět to řešil s mou mamkou, bo já s nim opět nemluvím, protože spravoval kamarádce kolo-zadarmo a do toho mi řekl, že po porodu večery nebude u mě doma, ale že bude spát u sebe doma prý kvůli tomu aby se vyspal do práce a že být v jedné místnosti s 2 dětma se nedá žít, že má z toho hrozný nervy a to přitom mám po porodu dostat větší byt z města.. A když s nim začnu mluvit a chtít to s nim řešit, tak má potřebu neustále říkat co pro mě udělal a je ovlivnitelný lidmi, hlavně svoji rodinou, které se svěřuje. Je ve znamení raka. Rodina mu nejspíš řekla, že si má víc prosadit svoje, a proto po mě řval ohl. matriky, že chce at dám jeho přijmení a že musíme jít na matriku před porodem a že mám pochopit, že se chce vyspat do práce..atd Prostě po mě začal řvát.
A asi před týdnem jsem mu volala do práce a to mi řekl, že nemá čas. Moc mě to mrzí, že se ke mě takhle chová před porodem a pomlouvá mě i rodině místo toho aby to řešil semnou. A svěřoval se po naši hádce i jedné servírce, o které tvrdil, že je jeho rodina. přitom ona není jeho rodina, ale pouze známá. Nevím co si o něm mám už myslet, slibuje pořád že už se to nestane, jenže se tohle divné chování opakuje pořád dokola a mám pocit, že mě nebere vážně když řeší takové věci těsně před porodem. Slíbil mi např. že bude jen mezi námi to co řešíme ve vztahu, jenže sotva to dořekl a už jsem ho slyšela jak se o nás zase svěřuje své rodině. Přitom mi říká stále jak mě miluje…Ale že chce abych brala ohled na něho a na to, že se chce po porodu aktivně věnovat svým koníčkum a chodit po porodu večery přespávat k sobě kvůli tomu aby se vyspal do práce. Já s nim ted opět nemluvím a on je u sebe. Včera mi napsal jen sms, že se omlouvá a že mu mám mám hned volat na mobil kdyby došlo k předčasnému porodu, já mu neodpověděla.
Jsem na něho naštvaná ted kvůli tomu kolu, že ho spravoval kamarádce zadarmo a kvůli tomu, že mi řekl, že po porodu bude přespávat u sebe a ne u mě kvůli tomu aby se vyspal do práce.
Prosím poradte jak se v takové situaci zachovat. Jsem už z toho všeho zmatená a unavená a trápí mě to. Nyní s nim nekomunikuju. Jak tuhle situaci řešit? Mám mu umožnit být u porodu po tomhle chování? Mám už pár dní do porodu. Děkuji moc za radu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
156
10.4.18 14:05

Proč by nemohl spravovat kamarádce kolo zadarmo?? To je důvod k urážení se? Jinak celé to máte nastaveno divně, ale to se mělo řešit před množením se ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6931
10.4.18 14:06

Kdyby jste se doopravdy milovali, tak neděláte jeden druhému naschvály, nebo věci, které víte, že tomu druhému ubližují nebo mu vadí. Přemýšlejte o tom. Oba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24991
10.4.18 14:09

Myslím, že jsi na něj naštvaná kvůli nepodstatným věcem. Ano, vypnutý mobil není správný, ale ty se teď chováš jak malé děcko. Nechápu proč jsi naštvaná, že někomu opravil kolo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5555
10.4.18 14:10

Dala bych příjmení po sobě. To je jasná věc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12304
10.4.18 14:11

Vy jste nějaký divoký. S tebou nikdy bydlet nebude, protože by už dávno bydlel s těhotnou partnerkou. Nedávej příjmení po něm. Sice jsem zastánce jména po otci, ale on tě má uplně na salámu. Nikdy si tě nevezme a nikdy by nedal souhlas ke změně příjmení na tebe. Jinak ty svým kamarádům pomáháš za prachy? :zed: Ty jsi malá urážlivka, která neumí partnerovi přesně pojmenovat co po něm chce a on je vyčuranej sobeček.

Příspěvek upraven 10.04.18 v 14:11

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.4.18 14:11

Jsem naštvaná hlavně kvůli tomu, že mi řekl, že po porodu začne přespávat u sebe a že začne se aktivně věnovat koníčkum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
738
10.4.18 14:12

Myslím, že jsi stejně paličatá a sobecká jako on. Jste jak dvě děti, co se trumfují v urážení a naschválech… A to není dobrý vzor pro vaše společné dítě. Snad se brzo srovnáte a budete žít a jednat jako rodina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.4.18 14:14

O to, že spravoval kolo jiné a jel za ni mě tak nevytočilo jako to, že řeší náš vztah s mou mamkou a rodinou a to jak mi řekl o tom přespávaní..- to mě vytočilo. A nevím si rady ted :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1895

Kolik vám je?
Proč nemůže opravovat kolo zadarmo?
Pamatuje si tvé číslo?
Zdá se mi, že dost přeháníš, chápu, hormony, ale i tak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24991

A tobě je 29?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1895
10.4.18 14:15

Tak když spolu nebydlíte, proč by nemohl domů?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.4.18 14:15

Já mu žádný naschvály nedělám. Vždy s tím začne on.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12304
10.4.18 14:16
@TĚHOTNÁ29 píše:
Já mu žádný naschvály nedělám. Vždy s tím začne on.

Naschvál je i ten vypnutý telefon, nemluvení s ním. Prostě mu oplácíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11499
10.4.18 14:17

Tak bydleni jste si meli vyresit nez jste si udelali dite. Ze mel vybitej telefon, to neni zadna katastrofa, ze nema cas se s tebou vykecavat v praci taky ne. A ze kamaradce opravil zadarmo kolo, to snad taky nicemu nevadi. To prvni dite je taky jeho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama