Přítelovo chování před porodem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
TĚHOTNÁ29
Povídálka 40 příspěvků 10.04.18 14:00
Přítelovo chování před porodem

Dobrý den, prosím vás o radu. Předem se omlouvám za pravopisné chyby. Čekám s přítelem dítě, jsem nyní v 9.měsíci těhotenství, za necelý měsíc mám termín porodu. S přítelem jsem každý den, nežijem spolu, ale chodí ke mě každý den, pomáhá mi, kupuje věci pro miminko a chce at má přijmení po něm a chce jít semnou na matriku ještě před porodem aby měl jeho přijmení i chce být u porodu.
Přítele miluji, ale občas se hrozně hádáme. Např. Pár dní do porodu po práci měl vyplý mobil až do večera bez toho aby mi řekl kde je a kdy přijde ani neřekl, že se zpozdí.. a já dostala nervy, že se něco stalo. Večer v ten den stal u meho baraku a řekl mi, že měl vybitý mobil, proto ho měl prý vyplý, a nenapadlo ho aby mi zavolal od toho člověka u kterého byl, že se zpozdí do večera… Já byla naštvaná a nemluvila s nim za to. Měla jsem strach, že se mu něco stalo. Na druhý den jsem měla telefon vyplý já a to jak zjistil, tak hned volal přítel mé mamce a ptal se ji proč mám vyplý telefon a mamka mu řekla že jsem na něho naštvaná a on ji na to řekl, že nic špatného neudělal… A probírá to před svou rodinou, vždy když se pohádáme.. A to mi taky vadí, že vše řeší před jeho rodinou i s mou mamkou a pomlouvá mě jim vždy když s nim nemluvím. Nedávno me mamce řekl, že příští týden jede na Slovensko za babičkou na přespání a že nechápe proč mám vyplý mobil..
Jinak se to stalo už několikrát takové zvláštní chování u něj. Nedávno mi řekl, že pokud mu budu zakazovat tréninky, tak že se semnou rozejde, přitom jsem mu je nikdy nezakazovala, tak nevím proč mi to řekl. A včera opět to řešil s mou mamkou, bo já s nim opět nemluvím, protože spravoval kamarádce kolo-zadarmo a do toho mi řekl, že po porodu večery nebude u mě doma, ale že bude spát u sebe doma prý kvůli tomu aby se vyspal do práce a že být v jedné místnosti s 2 dětma se nedá žít, že má z toho hrozný nervy a to přitom mám po porodu dostat větší byt z města.. A když s nim začnu mluvit a chtít to s nim řešit, tak má potřebu neustále říkat co pro mě udělal a je ovlivnitelný lidmi, hlavně svoji rodinou, které se svěřuje. Je ve znamení raka. Rodina mu nejspíš řekla, že si má víc prosadit svoje, a proto po mě řval ohl. matriky, že chce at dám jeho přijmení a že musíme jít na matriku před porodem a že mám pochopit, že se chce vyspat do práce..atd Prostě po mě začal řvát.
A asi před týdnem jsem mu volala do práce a to mi řekl, že nemá čas. Moc mě to mrzí, že se ke mě takhle chová před porodem a pomlouvá mě i rodině místo toho aby to řešil semnou. A svěřoval se po naši hádce i jedné servírce, o které tvrdil, že je jeho rodina. přitom ona není jeho rodina, ale pouze známá. Nevím co si o něm mám už myslet, slibuje pořád že už se to nestane, jenže se tohle divné chování opakuje pořád dokola a mám pocit, že mě nebere vážně když řeší takové věci těsně před porodem. Slíbil mi např. že bude jen mezi námi to co řešíme ve vztahu, jenže sotva to dořekl a už jsem ho slyšela jak se o nás zase svěřuje své rodině. Přitom mi říká stále jak mě miluje…Ale že chce abych brala ohled na něho a na to, že se chce po porodu aktivně věnovat svým koníčkum a chodit po porodu večery přespávat k sobě kvůli tomu aby se vyspal do práce. Já s nim ted opět nemluvím a on je u sebe. Včera mi napsal jen sms, že se omlouvá a že mu mám mám hned volat na mobil kdyby došlo k předčasnému porodu, já mu neodpověděla.
Jsem na něho naštvaná ted kvůli tomu kolu, že ho spravoval kamarádce zadarmo a kvůli tomu, že mi řekl, že po porodu bude přespávat u sebe a ne u mě kvůli tomu aby se vyspal do práce.
Prosím poradte jak se v takové situaci zachovat. Jsem už z toho všeho zmatená a unavená a trápí mě to. Nyní s nim nekomunikuju. Jak tuhle situaci řešit? Mám mu umožnit být u porodu po tomhle chování? Mám už pár dní do porodu. Děkuji moc za radu.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
rom.k
Kecalka 144 příspěvků 10.04.18 14:05

Proč by nemohl spravovat kamarádce kolo zadarmo?? To je důvod k urážení se? Jinak celé to máte nastaveno divně, ale to se mělo řešit před množením se ;)

Premek_Orac
Závislačka 4664 příspěvků 10.04.18 14:06

Kdyby jste se doopravdy milovali, tak neděláte jeden druhému naschvály, nebo věci, které víte, že tomu druhému ubližují nebo mu vadí. Přemýšlejte o tom. Oba.

pikola
Neúnavná pisatelka 19836 příspěvků 10.04.18 14:09

Myslím, že jsi na něj naštvaná kvůli nepodstatným věcem. Ano, vypnutý mobil není správný, ale ty se teď chováš jak malé děcko. Nechápu proč jsi naštvaná, že někomu opravil kolo.

belladonna
Závislačka 2824 příspěvků 10.04.18 14:10

Dala bych příjmení po sobě. To je jasná věc.

Šarlota4
Extra třída :D 10429 příspěvků 10.04.18 14:11

Vy jste nějaký divoký. S tebou nikdy bydlet nebude, protože by už dávno bydlel s těhotnou partnerkou. Nedávej příjmení po něm. Sice jsem zastánce jména po otci, ale on tě má uplně na salámu. Nikdy si tě nevezme a nikdy by nedal souhlas ke změně příjmení na tebe. Jinak ty svým kamarádům pomáháš za prachy? :zed: Ty jsi malá urážlivka, která neumí partnerovi přesně pojmenovat co po něm chce a on je vyčuranej sobeček.

Příspěvek upraven 10.04.18 v 14:11

TĚHOTNÁ29
Povídálka 40 příspěvků 10.04.18 14:11

Jsem naštvaná hlavně kvůli tomu, že mi řekl, že po porodu začne přespávat u sebe a že začne se aktivně věnovat koníčkum.

Terisos
Zasloužilá kecalka 645 příspěvků 10.04.18 14:12

Myslím, že jsi stejně paličatá a sobecká jako on. Jste jak dvě děti, co se trumfují v urážení a naschválech… A to není dobrý vzor pro vaše společné dítě. Snad se brzo srovnáte a budete žít a jednat jako rodina.

TĚHOTNÁ29
Povídálka 40 příspěvků 10.04.18 14:14

O to, že spravoval kolo jiné a jel za ni mě tak nevytočilo jako to, že řeší náš vztah s mou mamkou a rodinou a to jak mi řekl o tom přespávaní..- to mě vytočilo. A nevím si rady ted :nevim:

Uživatel je onlineRive
Ukecaná baba ;) 1353 příspěvků 10.04.18 14:14

Kolik vám je?
Proč nemůže opravovat kolo zadarmo?
Pamatuje si tvé číslo?
Zdá se mi, že dost přeháníš, chápu, hormony, ale i tak…

pikola
Neúnavná pisatelka 19836 příspěvků 10.04.18 14:14

A tobě je 29?

Uživatel je onlineRive
Ukecaná baba ;) 1353 příspěvků 10.04.18 14:15

Tak když spolu nebydlíte, proč by nemohl domů?

TĚHOTNÁ29
Povídálka 40 příspěvků 10.04.18 14:15

Já mu žádný naschvály nedělám. Vždy s tím začne on.

Šarlota4
Extra třída :D 10429 příspěvků 10.04.18 14:16
@TĚHOTNÁ29 píše:
Já mu žádný naschvály nedělám. Vždy s tím začne on.

Naschvál je i ten vypnutý telefon, nemluvení s ním. Prostě mu oplácíš.

Lekninka91
Extra třída :D 10519 příspěvků 10.04.18 14:17

Tak bydleni jste si meli vyresit nez jste si udelali dite. Ze mel vybitej telefon, to neni zadna katastrofa, ze nema cas se s tebou vykecavat v praci taky ne. A ze kamaradce opravil zadarmo kolo, to snad taky nicemu nevadi. To prvni dite je taky jeho?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >