Přítelovo chování před porodem - pokračování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

TĚHOTNÁ29
Povídálka 22 příspěvků 23.04.18 14:21
Přítelovo chování před porodem-pokračování.

Dobrý den, chtěla bych ještě poradit. Měla jsem právě narozeniny a rodit budu už každým dnem. Přítel mi dal na narozeniny perník, lazenské oplatky a kytku. Tak jsem z toho byla trochu zklamaná. Čekala jsem něco jiného. A pohádali jsme se znova. On mi tvrdil, že kytka k narozeninám stačí. A já mu vysvětlovala jakou jsem měla představu, jenže on jako by mě nevnímal, tak jsem s nim pak půl dne nemluvila. V ten den byl u moji mamky a ta mu řekla, že mi měl koupit aspon prstýnek nebo náramek když mám narozeniny a zároven porod za chvíli a že mi má koupit i něco do domácnosti. Tak na druhý den mi to opravdu koupil-mixer a tisíc korun mi dal, a prstýnek prý po porodu. Myslím, že kdyby mu to neřekla moje mamka, tak by mi to nedal. Tak jsem tu tisícovku nechala ležet na stole.. A nevím jak to brát.
Slavili jsme s jeho i moji rodinou. Byli jsme na pizzu. A při řeči jeho matka říkala, že je zklamaná z toho že nebude mít malý otcové přijmení, že prý syn má vždy mít přijmení po otci a že je z toho zklamaná a pak to opět řešila s mým přítelem jak je z toho zklamaná, tak se mě opět ptal zda to nezměním…Já mu odpověděla, že to můžu změnit časem. A on na to, že prý když dám svoje přijmení, tak změna na jeho přijmení by v stálo peníze.
Dále do něho hustí pořád matka at si vezme uvěr na byt a at koupí byt aby měl svoji jistotu a zázemí. Asi si nepřeje aby mi platil větší byt na oddlužení -min. 30tisíc za oddlužení (mám dostat po porodu větší byt z města na oddlužení min. za 30 tisíc obálkovou metodou) A domluvili jsme se, že mi ten byt zaplatí. A že bude u mě denně a ze mi bude ze vším pomáhat po porodu.Ale jsme domluvení, že zatím nebude u mě zapsán jako společně posuzovaná osoba z jistých důvodu…-zatím. Má trvalé bydliště jinde.-u své matky. Jeho matka pořád mu říká, že je hloupý, že si nevezme uvěr na byt. A že bych ho mohla z mého bytu vyhodit atd…A řekla, že přijede do porodnice hned po porodu aniž by se mě zeptala. Což mi přišlo taky divný. Jak byste tyhle situace řešili? Děkuji moc za radu

Příspěvek upraven 23.04.18 v 14:29

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.18 14:22

Ty fakt budeš mít dítě?

Ketris
Echt Kelišová 9252 příspěvků 23.04.18 14:24

Ted opravdu nechapu, co jako resis.. Prosim te, raci se ted venuj pouze priprave na porod :zed:

Ketris
Echt Kelišová 9252 příspěvků 23.04.18 14:25
@Doe_Jane píše:
Ty fakt budeš mít dítě?
:mrgreen: :palec:

Mimis2017
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 23.04.18 14:26

Boha :roll:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.18 14:26
@Ketris píše: :mrgreen: :palec:

bych brečela když vidím co se to rozmnožuje

TĚHOTNÁ29
Povídálka 22 příspěvků 23.04.18 14:27

No to, že jsem dostala pouhou kytku. A pak to, že řeší naše soukromí s mamkama…

Vercsi148
Kecalka 227 příspěvků 23.04.18 14:32

Stát Ti to vynahradí na těch dávkách, který chceš pupnout…

Příspěvek upraven 23.04.18 v 14:35

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.18 14:33

A je pěkná blbost nezapisovat otce do RL, co když po porodu umřeš, víš vůbec jak dlouho trvají testy DNA?

Ketris
Echt Kelišová 9252 příspěvků 23.04.18 14:33

@Doe_Jane Bohuzel, ne kazdy ma vysoke IQ.. nebo aspon normalni mysleni

Feliccita
Kecalka 133 příspěvků 8 inzerátů 23.04.18 14:33

Za tohle chování si ani tu kytku nezasloužíš. Bejt tvůj chlap, tak ti i ty oplatky sežeru, když ti nejsou dost dobrý :zed:

Tom-Jerry
Vesmírná mluvilka 32351 příspěvků 23.04.18 14:38
@Feliccita píše:
Za tohle chování si ani tu kytku nezasloužíš. Bejt tvůj chlap, tak ti i ty oplatky sežeru, když ti nejsou dost dobrý :zed:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ale jinak souhlasím ;)

AnetVV
Kecalka 301 příspěvků 23.04.18 14:38

A? Panebože, chudák chlap, jede do něj žena i tchýně. Jak si vůbec dovolíš mu říct, že si čekala něco jiného atd? Ano, možná se mohl víc zamyslet, ale snad to není důvod k tomu se s ním pohádat? Přítel mi dal na vánoce svítící polštářek :D naopak mi to přišlo moc úsměvné :srdce: No já být tím chlapem tak tě pošlu asi někam :)

TĚHOTNÁ29
Povídálka 22 příspěvků 23.04.18 14:41

Otce do RL zapíšu. Je někdo kdo poradí? Děkuji.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.18 14:43
@TĚHOTNÁ29 píše:
Otce do RL zapíšu. Je někdo kdo poradí? Děkuji.

v tom případě je společně posuzovaná osoba u porodného, na příspěvek na bydlení může bydlet u tebe tam jde jen o TP…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohdalová své miliony už asi neuvidí. Bankéř, který jí prodal obrazy, utekl na exotický ostrov

Před rokem se zjistilo, že Jiřina Bohdalová naletěla podvodníkovi, bývalému... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama