Pritelovo sestra je potvora

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
14.11.21 00:09

Pritelovo sestra je potvora

Ahoj holky, nejdřív napisu, ze vím, ze jsem blba.. :D Ale když já se fakt potrebuju vypsat, mám dost. Mám přítele ze Srbska, jsme spolu 5 let, máme dvouletého chlapečka a čekáme druhy miminko. Nooo, víc k věci.. Má sestru, je ji 20, takže o 4 roky mladší než jsem já. Celou dobu, co jsme spolu s přítelem, ona žila u nich doma v Srbsku. Ale bohužel, zemřela jim babička, která se o ne cely život starala a měsíc na to děda.. přítel byl samozřejmě zničeny, kvůli covidu tam 2 roky nebyl, bal se o sestru (mám 2 sourozence) takže naprosto chápu, ze měl o ni strach (nikoho jiného neměli, matka se na ne vykaslala ještě jako na malé děti a tátu má každý jiného a neznají ho. Tak já (ano blbka) jsem mu řekla, ze muže přijet a zůstat u nás 3-4 měsíce, než se postaví na vlastní nohy a nesezeneme byt (tam neměla práci, o dum ve kterým s prarodiči žili se hádali jejich tety) proste nikdy neměla poradně klid a já jsem nechtěla, aby dvacetiletá holka musela žít v takový bídě a stresu. No takže přijela, všechno bylo dobre, doma pomáhala, když jsem potřebovala na nějaké tehu prohlídky a k doktorovi, tak i malého pohlidala.. no, po měsíci nastoupila do práce (bylo těžké ji sehnat, vzhledem k tomu, ze její čeština není 100% ačkoliv se dorozumi.) ale budiž, nasla se. A začali problémy. Byla tam 4 DNY!! a spustila.. “mě bolí zuby, bolí mě nohy, bolí mě hlava, já už nemůžu, to je hrozná práce” aj. podotýkám, ze to jsou 8h směny v sedě, kde pouze skládá součástky do krabice a má víceméně kdy chce přestávku na cigaro, na záchod atd. Domluvila jsem ji to já, protože moje kamaradka tam dela personalistiku, zaručila jsem se za ni. Jedno rano vstanu (pracovala dohromady 11 dni cca) a měla mít ranní. Jdu synovi udělat snídani a koho nevidím, ano je doma. Nesla do práce, neomluvila se šéfovi, tisíc výmluv, všechno ji bolí.. ten jeden den OK.. ale když nepracovala ani měsíc a udělala to skoro 6× po sobě.. já tam ostudu, kamaradka mi volala, co s ni je, ze se ji nemůže dovolat i přesto, ze mi tvrdila, ze šéfovi psala.. proste mě začalo stvat její lhaní, nechozeni do práce atd. I přítel už měl z ni dost.. už jsem na ni proste začala mít alergii, pořad výmluvy kvůli práci atd. Tak jsem ji řekla, ze takhle to nejde, ze u nás nemůže byt napořád protože čekáme druhy mimco a když pořad nebude chodit do práce, ze nikdy nebude mít byt, protože nebude mít ani na kauci které jsou vysoké, co si budeme. Tak a od te doby začalo vyloženě peklo, naschvaly. Měla přijít na oběd rodina, tak jsem chtěla, jak se říká, udělat,,velký” úklid. Mám celou koupelnu skoro bílou, jen podotýkám, aby Vám to potom dávalo smysl. :D no a princezna si mezitím, co jsem nasla se synem a přítelem nakoupit zbytek věci, co nám chyběli, rozhodla, ze si vlasy obarvi na černo. Přišli jsme domu, jdu do koupelny a všude - tím myslím opravdu VŠUDE černá zaschla barva. Ve spr. koutě, na zemi, na pracce, na zrcadle, dlazdickach.. víte co dělala po tom, co to takhle zas*ala? Šla si hajnout. No, nechtěla jsem se nervovat, šla jsem za ni v klidu až když jsem to uklidila a ona se vzbudila a ptala jsem se ji, proč to takhle udělala. Odpověď doslova “nevím co to mluvíš, vždyť je tam krásne cisto, ted jsem tam byla” a vrhla takovej ten pohrdavej pohled. No Ok, přišla rodina, ona seděla celou dobu na telefonu a tvarila se jak kakabus, mamka moje se ji zeptala, jak to jde v práci a jak se ji v CŘ líbí. Odpověď? Zase, stezovani, sebelitost, to mě bolí, ta práce se mi nelíbí, chtěla bych zas domu.. tak jsme ji řekli, ze klidně muže, ze je dospěla a ať se vrátí, ze ji to přejeme. A další SCÉNA “to vám tady vadim nebo co, já se seberu a půjdu domu, žijete si sami v klidu”. No mamka, babička, děda radši odešli, protože z ni měli dost a přítele tak ponížila, ze všechny obvolal a omluvil se. Přesto všechno, když jsme se o tom spolu bavili, řekl, ze ji tady zařídí byt atd. Slyšela to a zase běžela za námi a rozrazila dveře a další scéna, ze ji tady nechceme. Syn se ji po téhle scénách začal bát a nechtěl s ni vůbec byt a já měla dost, ze můj dvouletý musí tohle vidět a koukat na to, protože ja a partner jsme se sotva hádali. Máme pohotový vztah. Po tom, co za mnou malej přišel a řekla mi, ze se tety boji, tak mi ruply nervy a říkala jsem pritelovi, ze uz ji tady nechci, ze se ji malej boji a ja jsem těhotná a měla bych byt v klidu. Jako vždy hned přišla (přijde mi, ze má uši a oči všude) a začala pritelovi říkat, jak na ni kricim, ze ji tam nechci, ze jsem na ni zla a ze jsem ji dokonce sproste nadavala. Přítel nevěděl, co říct, což ja chápu, byl mezi námi jako mlýnské kolo a je to jeho sestra. Ale bohužel to vypadalo, ze na její lži skočil. A ja úplně viděla v dalších dnech, kdy ja s přítelem nebyla úplně za dobře, jak ona září, vnucuje se mu.. vyřešili jsme to, bylo vše dobrý s přítelem. Hráli jsme si doma s malým, spolu se smáli když přišla z práce (konečně šla, jupi ) a viděla nás a spustilo.. “už jste dobry Jo?” A takový otázky. Kdybyste viděli ten její znechucenej pohled na nás, byste ji jednu strihli.. :D To jako zArli nebo co? Neměla by chtít, aby její vlastní bracha byl se svoji rodinou šťastný? 8o Všiml si toho i přítel a byl z toho smutnej, což mě moc mrzí, protože ja ji pomohla se vším, jak jsem mohla a ona se ke mne začala chovat jako k vetřelci. No nejvíc to vygradovalo, když jsem byla v pokoji kde byla a umyvala jsem okna, spadl mi hadr za mezírku, kde má postel, tak jsem sáhla a nasla tam 4 krvavý špinavý vložky a rozdrcene sušenky atd. To už jsem fakt měla nervy, protože je to nás krásný byt a máme tam tohle? :think: Tak jsme si všichni sedli, přítel ji řekl, ze už je na čase, aby si nasla svůj byt, ze výplatu na to má (když ovšem začne chodit do práce tak, jak má) a ze takhle ne, ze u nás je dočasně a aby dělala tohle, ze to ne. Zase udělala scénu a začala to svádět na mě, ze jsem ji tam ty vložky dala atd. Ano jistě, ja těhotná v pátým mesici tam dam krvavý vlozky :palec: začala na nás rvát, ze jsme to udělali schválně a ze už pojede domu protože na nás nemá nervy. Tak ja teď jen doufám, ze to dodrží a vypadne co nejdřív to půjde. V životě jsem nečekala, ze když ji takhle pomůžeme aby nebyla v te nelehké situaci sami, vezmeme ji k nám, zařídíme práci, necháme ji aby měla kde spat, v čistým hezkým bytě.. ze mi začne dělat tohle. Čím jsem si to sakra zasloužila?? :( To mi furt vrtá v hlavě. Kdybych měla napsat vše, co mi za těch par měsíců provedla, bude to ještě 100× delší, než teď. Takže dekuji všem, kdo docetli až sem, protože s tímhle se opravdu nechci nikomu svěřovat, udělalo by to akorát ostudu příteli. :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9047
14.11.21 00:14

Celé je to moc dlouhé, nedočetla jsem. Prosím tě, oprav ten nadpis, piš česky, pritelovo sestra je nějaká nářeční matlanina. Aspoň ten nadpis by mohl být správně. Chodila jsi do školy, tam to učili - pritelova sestra, přítelův bratr, popř. sestra, bratr přítele. Díky, trhá to oči.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5007
14.11.21 00:18
@mado píše:
Celé je to moc dlouhé, nedočetla jsem. Prosím tě, oprav ten nadpis, piš česky, pritelovo sestra je nějaká nářeční matlanina. Aspoň ten nadpis by mohl být správně. Chodila jsi do školy, tam to učili - pritelova sestra, přítelův bratr, popř. sestra, bratr přítele. Díky, trhá to oči.

Prosim te, kde v CR něco trhá oči? Usi jo, to znám. Jinak, dlouhý to je, to jo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
14.11.21 00:22
@mado píše:
Celé je to moc dlouhé, nedočetla jsem. Prosím tě, oprav ten nadpis, piš česky, pritelovo sestra je nějaká nářeční matlanina. Aspoň ten nadpis by mohl být správně. Chodila jsi do školy, tam to učili - pritelova sestra, přítelův bratr, popř. sestra, bratr přítele. Díky, trhá to oči.

Inteligent se ozval…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9047
14.11.21 00:24

@Oli.Lyon uši mi trhají moderátoři zpráv na TV Nova. Oči mi trhá v nadpise napsané pritelovo sestra. Pokud by tam bylo přitelovo tričko, tak jdu klidně spát a nemusím si mnout oči. Trhá oči je vyšší level nad tahá oči. Oči mi tahá nadpis, už dva, měsíce od admin neoprávený Zkously by jste dítě milenky. A trhá pritelovo sestra.
Odkud jsem, nepřiznám. ;) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9047
14.11.21 00:25

@MiKarisa děkuji zakladatelko, hned se mi bude líp usínat, po takovém uznání od odbornika :mavam:

Příspěvek upraven 14.11.21 v 00:26

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5007
14.11.21 00:26
@mado píše:
@Oli.Lyon uši mi trhají moderátoři zpráv na TV Nova. Oči mi trhá v nadpise napsané pritelovo sestra. Pokud by tam bylo přitelovo tričko, tak jdu klidně spát a nemusím si mnout oči. Trhá oči je vyšší level nad tahá oči. Oči mi tahá nadpis, už dva, měsíce od admin neoprávený Zkously by jste dítě milenky. A trhá pritelovo sestra.
Odkud jsem, nepřiznám. ;) :mavam:

Jak ti muze neco utrhnout oci? :lol: To prece nejde :lol: asi jinej oddil holt. Ja jen, kdyz clovek poucuje, ze by nemel delat totéž…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9047
14.11.21 00:29

@Oli.Lyon vytrhava mi to panenky směrem dopředu, z očního důlku ven :mrgreen: asi podobně, jako se trhají uši ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5007
14.11.21 00:32
@mado píše:
@Oli.Lyon vytrhava mi to panenky směrem dopředu, z očního důlku ven :mrgreen: asi podobně, jako se trhají uši ;)

Pěkná blbost 😅

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
14.11.21 00:34

@mado Ano, v rámci svých možností jsou inteligentní i opice… na to není třeba odbornosti..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
14.11.21 00:38

To mě moc mrzí. u nás bydlela svagrova 2 měsíce a byla slabý odvar té tvé a i tak to bylo náročný. Takové pomoci v pribuzenstvu asi málokdy dopadnou dobře. A ti kterým tak člověk pomůže jsou nakonec(co je donutis odejít z bytu) nastvanejsi, než když jim člověk nepomůže. Teď potřebuješ hlavně klid a byt v pohode. Držím palce, at se ji zbavis co nejdříve

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3037
14.11.21 00:44

Evidentne ta sestra mela problematicke detstvi a to jen tak nezmizi, ikdyz je dospela. Hodne veci ji nikdo nevysvetlil a nemela spravne vzory. To si pak clovek nese zbytek zbytek zivota. Ta vazba matku v prvnich letech zivota je nenahraditelna. Samostatne bydleni sestry je resenim. Jestli mate moznost, tak bych ji k tomu osamostatneni pomohla. Pak se to snad cele urovna. Je to vlastne nestastna osoba. Je v cizi zemi a zbytek rodiny ji umrel. Zbyva jen bratr. Tak se na nej upnula. Chapu, ze je to narocne. Nastav pravidla a casem to snad bude lepsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2538
14.11.21 04:50
@Oriseka píše:
Evidentne ta sestra mela problematicke detstvi a to jen tak nezmizi, ikdyz je dospela. Hodne veci ji nikdo nevysvetlil a nemela spravne vzory. To si pak clovek nese zbytek zbytek zivota. Ta vazba matku v prvnich letech zivota je nenahraditelna. Samostatne bydleni sestry je resenim. Jestli mate moznost, tak bych ji k tomu osamostatneni pomohla. Pak se to snad cele urovna. Je to vlastne nestastna osoba. Je v cizi zemi a zbytek rodiny ji umrel. Zbyva jen bratr. Tak se na nej upnula. Chapu, ze je to narocne. Nastav pravidla a casem to snad bude lepsi

Tak určitě…zpackané dětství ji opravňuje cpát použitý vložky za postel…mimo jiný :roll: Partner zakladatelky měl v dětství stejné podmínky jako jeho sestra a chová se normálně.
Sestřička je línej, drzej, zákeřnej, nevděčnej a prolhanej zmetek a prase k tomu :poblion:
Chyba byla už to, že si ji nasáčkovali domů. Neříkám, že se na ni partner zakl. měl úplně vykašlat, ale měli pomoc sestře řešit jinak. Nastěhovat si někoho domu víceméně na dobu neurčitou je hodně málokdy dobrý krok.
Na místě zakl. bych nasadila veškeré páky pro to, aby sestra okamžitě vypadla. I kdybych měla na pár měsíců zaplatit nějaké spolubydlení, nebo ubytovnu a počítat s tím, že ty peníze už nikdy neuvidím. Rozhodně bych nepřipustila, aby u nás tvrdla do mého porodu. A mohla by citově vydírat a dělat scény jaké by chtěla. I kdyby se partner kroutil sebevíc, tak v tomhle bych byla nekompromisní.
Domov má být domovem se vším co ke skutečnému domovu patří ne bitevním polem, kde tomu velí labilní, zpovykaná, cizí káča.
P. S. Altruistky ani se nenamáhejte mi psát, že pro přítele zakl. to cizí člověk není :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1445
14.11.21 05:44

Tak sestra je pekny prase :mrgreen:. V Srbsku to neva, tak pápá :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6358
14.11.21 05:47

..