Přítelovo syn k nám nechce

Anonymní
30.5.16 12:46

Přítelovo syn k nám ne

Ahoj holky, mám dotaz, jak byste toto řešily vy? jsem s přítelem necelý rok, on má 12ti letého syna a on je prostě jeho matkou tak očkovaný, že k nám nechce. já si s přítelem začala, on hned od začátku mluvil o tom, že už nechce s bývalou být, že už jim to prostě neklape apod. a spolu nám bylo dobře, tak jsme spolu zkrátka skončili, bydlíme spolu a vztah máme úplně super, přijde mi, že mi nikdy nebylo s nikým líp :) když od nich odešel, tak si s bývalkou dohodli pravidla, jak bude syna vídat. fungovalo to cca měsíc, ona pořád řešila, aby on se k nim vrátil, pořád ho uhánělo i přes jeho rodinu atd. teď možná tak poslední měsíc bych teprve řekla, že to teprve utichlo. ale ona prostě před jejich synem mluví tím stylem, že táta je špatnej, že od nich odešel kvůli jiný ženský, že už ho určitě nemá tolik rád atd. já chápu, že ona je na něj i na mě naštvaná, ale přeci to nemůže být přes jejich syna, kterému je 12 8o malej se teď od přítele začíná odtahovat, protože ho má cca jednou v měsíci na odpoledne a doma pořád od jeho mámy poslouchá takovýhle kecy. teď se to zrovna momentálně řeší i u soudu - péče, výživa a přítel si právě i podal návrh na úpravu styku. nemáte nějak někdo zkušenosti, typy, co s tím? byla bych ráda, aby odpovědi typu, cos čekala, když si odloudila tátu od rodiny apod., tady nebyly. tak to opravdu nebylo a hlavně je mi líto přítele, protože se to musí nějak řešit, ale nějak to zkrátka nejde :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
30.5.16 12:47

U nadpisu mělo být nechce, asi jsem to nějak špatně dopsala :oops: zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
59251
30.5.16 12:51
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám dotaz, jak byste toto řešily vy? jsem s přítelem necelý rok, on má 12ti letého syna a on je prostě jeho matkou tak očkovaný, že k nám nechce. já si s přítelem začala, on hned od začátku mluvil o tom, že už nechce s bývalou být, že už jim to prostě neklape apod. a spolu nám bylo dobře, tak jsme spolu zkrátka skončili, bydlíme spolu a vztah máme úplně super, přijde mi, že mi nikdy nebylo s nikým líp :) když od nich odešel, tak si s bývalkou dohodli pravidla, jak bude syna vídat. fungovalo to cca měsíc, ona pořád řešila, aby on se k nim vrátil, pořád ho uhánělo i přes jeho rodinu atd. teď možná tak poslední měsíc bych teprve řekla, že to teprve utichlo. ale ona prostě před jejich synem mluví tím stylem, že táta je špatnej, že od nich odešel kvůli jiný ženský, že už ho určitě nemá tolik rád atd. já chápu, že ona je na něj i na mě naštvaná, ale přeci to nemůže být přes jejich syna, kterému je 12 8o malej se teď od přítele začíná odtahovat, protože ho má cca jednou v měsíci na odpoledne a doma pořád od jeho mámy poslouchá takovýhle kecy. teď se to zrovna momentálně řeší i u soudu - péče, výživa a přítel si právě i podal návrh na úpravu styku. nemáte nějak někdo zkušenosti, typy, co s tím? byla bych ráda, aby odpovědi typu, cos čekala, když si odloudila tátu od rodiny apod., tady nebyly. tak to opravdu nebylo a hlavně je mi líto přítele, protože se to musí nějak řešit, ale nějak to zkrátka nejde :roll:

proč ho má tak málo, proč ho nemá častěji? Jinak 12letý kluk už má svůj rozum, ať s nim chlap promluví a je to.. ale pokud ho má 1× měsíčně pár hodin, tak bude problém spíš v tomto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13761
30.5.16 12:52

Přesně, proč s ním je tak málo? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
30.5.16 12:53
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám dotaz, jak byste toto řešily vy? jsem s přítelem necelý rok, on má 12ti letého syna a on je prostě jeho matkou tak očkovaný, že k nám nechce. já si s přítelem začala, on hned od začátku mluvil o tom, že už nechce s bývalou být, že už jim to prostě neklape apod. a spolu nám bylo dobře, tak jsme spolu zkrátka skončili, bydlíme spolu a vztah máme úplně super, přijde mi, že mi nikdy nebylo s nikým líp :) když od nich odešel, tak si s bývalkou dohodli pravidla, jak bude syna vídat. fungovalo to cca měsíc, ona pořád řešila, aby on se k nim vrátil, pořád ho uhánělo i přes jeho rodinu atd. teď možná tak poslední měsíc bych teprve řekla, že to teprve utichlo. ale ona prostě před jejich synem mluví tím stylem, že táta je špatnej, že od nich odešel kvůli jiný ženský, že už ho určitě nemá tolik rád atd. já chápu, že ona je na něj i na mě naštvaná, ale přeci to nemůže být přes jejich syna, kterému je 12 8o malej se teď od přítele začíná odtahovat, protože ho má cca jednou v měsíci na odpoledne a doma pořád od jeho mámy poslouchá takovýhle kecy. teď se to zrovna momentálně řeší i u soudu - péče, výživa a přítel si právě i podal návrh na úpravu styku. nemáte nějak někdo zkušenosti, typy, co s tím? byla bych ráda, aby odpovědi typu, cos čekala, když si odloudila tátu od rodiny apod., tady nebyly. tak to opravdu nebylo a hlavně je mi líto přítele, protože se to musí nějak řešit, ale nějak to zkrátka nejde :roll:

sorry ale litovat te nebudu a just si napisu, ze ted si oba vyzirate to co jste zaseli.

Co si asi myslis, ze se klukovi v tomhle citlivem pred/pubertalnim veku honi hlavou a ano, exka ma pravdu - pritel je opustil kvuli tobe. Mohl mit kluk hezke prazdniny a misto toho se resi uprava styku, vyzivne a podobne chutovky.

12 ti lety kluk uz ma rozum, proc s nim tvuj pritel netravi vic casu? Jeho neoblbne cokoladkou a kecy, ze ma moc prace, zvlast kdyz od matky vi, ze ma novou…

Příspěvek upraven 30.05.16 v 12:54

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.16 12:54
@martina.se píše:
proč ho má tak málo, proč ho nemá častěji? Jinak 12letý kluk už má svůj rozum, ať s nim chlap promluví a je to.. ale pokud ho má 1× měsíčně pár hodin, tak bude problém spíš v tomto.

jo, jasně, že je v tom problém. jenomže on se s ní prostě nemůže dohodnout. ona prostě řekne, že klukovi se nechce a on jak je od ní naočkovaný, tak prostě tvrdí to samý a on ho přeci nemůže odtáhnout od nich násilím, protože přesně, jak píšeš, ve 12ti letech už má svůj rozum. přitom když byl u nás, tak vždycky byl vymyšlenej program, aby se nenudil, aby ho to bavilo, ale stejně ve finále řekne, že k nám nechce. přítelovi řekl, že mě nemá rád, ale že čas od času by se za mnou rád podíval, takže nám to fakt přijde, jakože je naočkovaný. já mu nic nedělám, mluvím s ním hezky, i když on kolikrát odsekává, což je asi logický, no. nevím, nějak se z toho asi potřebuju vypsat, protože mě to fakt jako mrzí :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.5.16 12:55

Jinak on klukovi prakticky ob den volá, jak se má apod. a furt se ho ptá, kdy se s ním uvidí a on to pořád oddaluje a říká, že se mu nechce :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
20807
30.5.16 12:56

Takže milující tatínek odešel od rodiny za jinou a dohodl se mít dítě jednou za měsíc… to dítě není blbé, mělo tatínka doma denně a co si našel tebe, vidí ho jednou za měsíc. I bez maminčiny pomoci by si začal myslet, že ho táta nemá rád.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3877
30.5.16 12:57

ona prostě před jejich synem mluví tím stylem, že táta je špatnej, že od nich odešel kvůli jiný ženský, že už ho určitě nemá tolik rád atd. já chápu, že ona je na něj i na mě naštvaná, ale přeci to nemůže být přes jejich syna, kterému je 12 8o

Ty jsi u této manipulace byla osobně nebo k tomuto závěru jsi došla jak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
966
30.5.16 12:57

Bavi me, ze kdyz dite projevi nazor, ktery neni nekomu po chuti, tak je naockovane.
Nenapadlo te v tve sebebestrednosti, ze dvanactilete dite velmi dobre chape, co je sex, nevera, rozvod, smutna matka a ci je to chyba?
Muzete ho zkusit presvedcit, ze vsechno vude fajn, ze ho u vas ceka spousta zabavy a zazitku, ale obavam se, ze se vam na to ten pubertak stejne vysere.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.16 12:59

Ale to není o tom, že ona na něj kašle, on mu pořád volá, občas jde i před školu, ale kluk ho prostě posílá do háje. ze začátku se dohodli na tom, že bude mít kluka jednou za 14 dní o víkendu a nějaký dny v týdnu po domluvě, ale to ona se před ním chtěla jen udělat tou dobrou, protože věřila, že se vrátí. když jí došlo, že nevrátí, tak to šlo takto od desíti k pěti.

• Nahlásit
  • Citovat
20807
30.5.16 12:59
@VitaminC píše:
Bavi me, ze kdyz dite projevi nazor, ktery neni nekomu po chuti, tak je naockovane.
Nenapadlo te v tve sebebestrednosti, ze dvanactilete dite velmi dobre chape, co je sex, nevera, rozvod, smutna matka a ci je to chyba?Muzete ho zkusit presvedcit, ze vsechno vude fajn, ze ho u vas ceka spousta zabavy a zazitku, ale obavam se, ze se vam na to ten pubertak stejne vysere.

Přesně tak!
Představ si laskavě sebe na místě té ženy, ono se tam taky možná dostaneš, když jsi s natolik charakterním člověkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26560
30.5.16 13:00

Sorry, ale čemu se divíš? Odtáhla jsi jeho otce od jeho matky :roll: Tak to prostě vidí.
Prej mu nic neděláš :roll: Zklikvidovala jsi mu rodinu. Samozřejmě spolu s tatínkem a ten si to taky vyžere.

Je mu 12 let! Myslíš, že musí být naočkovaný? Těžko.
Já bych teda nechtěla trávit čas s někým, kdo podle mne rozvrátil moji rodinu. A je úplně jedno, jestli rodiče měli nebo neměli problémy, tak to to dítě nevidí. Vidí tě jako někoho, kdo mu zbořil možná podle něj štastnou rodinu.

Smiř se s tím, že tě bude nesnášet a nebude k vám jezdit. Možná se to časem uklidní, možná ne. Nic s tím nenaděláš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.16 13:00

Hm, chtěla jsem nějaký rady, jestli jste si tím některá z vás neprošla něčím podobným, ale asi ne. takže fakt díky :)

• Nahlásit
  • Citovat
2511
30.5.16 13:01

No popravdě, já se tomu klukovi nedivím.

Vždyť je to pravda - táta se tahal s někým jiným a teď už spolu sjte, bydlíte, aniž by to bylo nějak vyřešeno.

proč by dvanáctiletý dítě chtělo trávit čas se ženskou, kterou nezná a která se podílela na tom, že má zničenou rodinu?

Proč ho má tak málo? Proč třeba si ho nevezme na víkend sám, bez tebe?

Zažila jsem stejnou věc, byla jsem už dospělá a můžu ti říct, že tátovo novou ženskou nechci ani vidět, byť je to tři roky stará záležitost. Ona teda byla ještě intrikánka, posílala anonymní esemesky, aby uspíšila tátův odchod od manželky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama