Reklama

Přítelův táta si našel jinou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 12:33
Přítelovo táta si našel jinou

Ahoj, mám dotaz, přítelovo táta vlastní dům kde bydlí jeho rodiče až nebudou slíbil synovi (mému příteli) že dům dostane, ale táta ted odešel o jeho mámy, našel si jinou, bydlí někde v podnájmu, mám strach aby to dodržel a dům mu opravdu dal, příteli jsem to řekla že v této situaci by měl chtít at dům přepíše na něj, ale přítel nechce, prý mu věří. Přijde mi to dost nespravedlivé, jeho brácha dostal pozemek, byt za 3 mega a přítel možná nedostane vůbec nic, jsem vážně naštvaná, nevěřím jako on že svůj slib dodrží.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Jana525
Závislačka 4754 příspěvků 14.12.16 12:41

No to je proste zivot. Spis by jste meli premyslet, jak si vydelat na bydleni vlastnima rucickama a nebo hlavou. Doporucuji v zivote od nikoho nic neocekavat, to se pak zije mnohem lip.

me2dova
Závislačka 3142 příspěvků 14.12.16 12:41

NO to bude výživná diskuze:-) Za mně- nepleť se do toho, přítelův táta mu není povinnen cokoliv dávat. Zvlášť pokud se mu změnila životní situaci a bude potřebovat nové bydlení. Přítele ctí, že na něj v této situaci netlačí- táta možná sám neví, co bude. Každopádně jesti bydlí v podnájmu, tak asi není úplně v situaci, kdy by měl rozdávat baráky.
Moc s tím barákem nepočítej, ať nejsi zbytečně zklamaná, až to opravdu nedopadne a na dědictví si bude muset přítel počkat až bude i jeho táta po smrti.

Kattynka000
Závislačka 3016 příspěvků 14.12.16 12:43

Jak dlouho spolu jste a kolik Vám je? :think:

Jako čekat, že Vám spadne zdarma barák do klína a pak peskovat, že otci nevěříš a tlačíš na přítele ať to na sebe nechá napsat, to na tebe nevrhá moc dobré světlo :nevim: Radši začni přemýšlet, jak si na barák vydělat vlastníma rukama a nečekej, že se s někým povezeš po majetku :think:

SlecnaSally
Kelišová 6312 příspěvků 14.12.16 12:43

Co je ti po tom? Mě mamka přepsala byt, ale kdyby to neudělala tak co? Není to její povinnost. Někdy si říkám, že bych byla raději kdyby si ty peníze užila a né pořád škudlila. NEJSI manželka a nepleť se mu do toho. Tohle mi říct partner, tak bych zvažovala budoucnost, jsi asi pěkně vyčůraná.

Co ty dostaneš od rodičů?

Denisa56
Kelišová 5564 příspěvků 14.12.16 12:47

Prarodiče ještě žijí, předpokládám. Styď se, takhle se o to hrdlit ještě za jejich života a čekat jak sup, až zemřou. Tfuj tajbl.

sisk
Ukecaná baba ;) 1772 příspěvků 14.12.16 12:50

Myslím, ze by se téma mělo jmenovat jinak. Třeba „chci urvat barák pro sebe“ :roll:
Chudák táta, chudáci prarodiče a ve finále i chudák ten tvůj.

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 14.12.16 12:51

Tohle je věc mezi tvým přítelem a jeho otcem - tobě je do toho houby. Notabene když nejsi manželka - byl by to totiž JEHO dům. Nabytý za svobodna, mimo manželství, nebyl by součástí SJM, ledaže bys ho do toho posléze natlačila, aby ho napsal na tebe… inu, v tomto sledu myšlenek asi víš, co děláš. :nevim:

vonajebohyne
Echt Kelišová 9528 příspěvků 14.12.16 12:51

Tak povinnost to neni, vyhradne dobra vule. Nicmene chapu, ze tam nejde asi ani tak o konkretni sumu, ale urcitou proporcnost vyrovnani mezi sourozenci. Pokud jedno dite dostane pozemek a byt a druhe nic, chapu, ze je to vice nez nemile.
V kazdem pripade je to vec mezi partnerem zakladatelky a jeho otcem. Nikoho tretiho.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 12:51
@Denisa56 píše:
Prarodiče ještě žijí, předpokládám. Styď se, takhle se o to hrdlit ještě za jejich života a čekat jak sup, až zemřou. Tfuj tajbl.
Čekala jsem tento názor, jen by mě zajímalo jestli i tobě v této situaci by to bylo jedno.

Lekninka91
Extra třída :D 10210 příspěvků 14.12.16 12:52

Hanba by mě fackovala, tohle vypustit.. :roll: Není to tvoje starost a nemáš se do toho co montovat :zed:

Iustitia omnibus
Zasloužilá kecalka 783 příspěvků 14.12.16 12:54

Ty jsi teda material, jak jste spolu dlouho? Mému příteli rodiče taky nechali dům, ve kterém sami bydlíme. Oni mají svůj. Jsme spolu 4,5 let, s jeho rodiči vycházím skvěle, ale v životě by mě nenapadlo řešit to, kdy na něho dům přepíšou a proč to neudělali. Proč asi? Protože je to rodina a nemají důvod si nevěřit, navíc zatím k přepsání opravdu nebyl důvod, nikomu to v ničem nevadí, vždyt jsou to rodiče panebože, a hlavně JEHO!!! Tobě je po tom buřt… :P

Kattynka000
Závislačka 3016 příspěvků 14.12.16 12:57
@Anonymní píše: Čekala jsem tento názor, jen by mě zajímalo jestli i tobě v této situaci by to bylo jedno.

A co tedy dostaneš od rodičů Ty do života? Když lítáš jak sup nad majetkem, do kterého je ti prd a tlačíš přítele proti jeho otci? Co je vůbec tobě do toho? Nejsi jeho manželka, nejde absolutně od Tebe a jestli mu přítel věří, tak je to jeho věc. Źe tě hamba nefackuje..

Aishenka
Ukecaná baba ;) 2079 příspěvků 14.12.16 12:58

A tobě je do toho co? 8o Tak být přítel tak jsem na tebe naštvaná, že se do toho vůbec pleteš, rodinné majetkové záležitosti partnerů by si měli řešit právě ti partneři (budoucí dědici) a ne jejich polovičky..

Kattynka000
Závislačka 3016 příspěvků 14.12.16 12:59

Mimochodem, proč anonym? Je ti ze sebe samotné špatně, že radši nechceš uveřejnit, která uživatelka je tu tak bezpáteřní? :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama