Přítelův kamarád mě nemá rád

Anonymní
30.4.21 10:29

přítelův kamarád mě nemá rád

Ahoj všem,
s přítelem jsme spolu 2 roky a už od začátku mě nijak nemusel jeho kamarád, resp. jeho nevlastní bratr. Jsou spolu taková nerozlučná dvojka. Nic jsem mu nikdy špatného neřekla, neudělala ani nenaznačila, tak nechápu a nějak mi do hlavy nejde, proč mě nemá rád. Můj přítel předemnou nikoho neměl, tím jsem jeho první přítelkyně. Vztah spolu máme skvěly, moc si rozumíme, máme stejný humor, atd,… Jen mě mrzí ten jeho nevlastní brácha. Není to vyloženě tak, že by mi řekl, že mě nemá rád, ale vidím to. Jezdí s přítelem na různé výlety, kde třeba jdou do klubu, nebo si tam přizve ostatní kamarádky, jelikož ví, že mi to bude vadit. Asi cca před rokem a půl si našel přítelkyni a s tou mě ještě ani neseznámili. Nějak mě to netrápí jen mi přijde opravdu zvláštní, že nevím s kým můj přítel vlastně jezdí na výlety (chata, atd,..) Samozřejmě, že jsem to přítelovi už říkala, mluvili jsme o tom a stále o tom často i mluvíme. Přítelovi se to samozřejmě taky nelíbí a snaží se mu domluvit, ale já nejsem zase taková, že za každou cenu musím být tam kde je můj partner, jen občas je to vážně bolestivé vidět jak se všichni baví beze mě. Jak si prakticky dělají vzpomínky beze mě. Můj přítel s nikým z mých kamarádů a kamarádek nemá problém. Mí přátelé ho mají rádi.
A druhý problém je vlastně ten, že můj přítel má všechny své kamarády jen ze strany toho jeho nevlastního bratra. To on je všechny seznámil s mým přítelem. Tím pádem jsem se nikdy já neseznámila s přáteli mého přítele. Nemám absolutní tušení s kým se on baví. Nebo nějaký přehled mám ale nikdy jsem je nepoznala naživo. Zatímco přítele bratra přítelkyně s nimi všude jezdí berou ji všude, na rodinné grilovačky atd,.. Mě sice taky přítel bere do rodiny ale to tam nesmí být jeho bratr.
Snažím se to nějak překousnout jelikož mi nestojí ukončení vztahu za tohle. Jsem sice mladá, je mi 19 let. A kdoví jak to bude s námi ještě dál, ale momentálně jsem zamilovaná a opravdu se to snažím překousnout ale někdy to na mě prostě dolehne a já začnu přemýšlet o tom co je semnou špatně.
Omlouvám se za dlouhý text. Je tu někdo, kdo se někdy ocitl v podobné nebo stejné situaci? Jak jste se zachovali nebo jak to zvládáte? Díky za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63645
30.4.21 10:41

Ne vždy se všem zavdecis.. Mi přijde, že dotyčný žárlí, byl zvyklý na veškerou pozornost a teď nic.. Blbost dělá i ten tvůj, že tě nebere sebou, když jw tam ten druhý. Dělá mezi vámi zbytečnou bariéru.. Tohle moc řešení nemá, museli by na tom zapracovat oba

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1112
30.4.21 10:42

To je strašně divná situace! Tvůj přítel má z bratra nějaké komplexy nebo proč se za Tebe nepostaví? Jeho chování je opravdu zvláštní a hodně by mi to vadilo. Proč nepošle bráchu někam? Už jen to, že nemá vlastní kamarády, ale jen kamarády bratra je divný. Kolik je mu let? No asi takhle, průbojný asi moc nebude a to by mi hodně vadilo a neměla bych k němu žádný respekt. Jak kdyby měl z bratra strach a fungoval, jak bratr pískne. To bych nesnesla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1116
30.4.21 10:44

To se stává, tys nikdy nepotkala nikoho koho bys na první pohled neměla ráda? Prostě jsi mu nesympatická, nesedíš mu. Nikdo nemůže nikoho nutit, aby ho měl rád.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
917
30.4.21 10:45

Chování toho bratra je celkem normální - asi jsi mu nesedla. Žádný člověk se nelíbí všem. Co je naopak nepochopitelné je chování tvého přítele - tady by mi svítila kontrolka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.4.21 10:48

A proč Tě na ty chaty neberou taky? Přítel Tě nepozve?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1390
30.4.21 10:59

Mít rád Tě nemusí, ale měl by tolerovat, že Tě má rád Tvůj přítel, ne? Proč Tě s sebou taky nebere? To není Tvoje věc, že s Tebou ten brácha má nějaký problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.4.21 11:02
@LennyL1 píše:
To je strašně divná situace! Tvůj přítel má z bratra nějaké komplexy nebo proč se za Tebe nepostaví? Jeho chování je opravdu zvláštní a hodně by mi to vadilo. Proč nepošle bráchu někam? Už jen to, že nemá vlastní kamarády, ale jen kamarády bratra je divný. Kolik je mu let? No asi takhle, průbojný asi moc nebude a to by mi hodně vadilo a neměla bych k němu žádný respekt. Jak kdyby měl z bratra strach a fungoval, jak bratr pískne. To bych nesnesla.

Přítel je nekonfliktní člověk a postavil se za mě již několikrát. Ale zase to není takové, že by jsme se kvůli tomu hádali. Já to trápení v sobě prakticky dusím, jen občas se o tom bavíme. Přítel mě zve za nimi ale vždy to dopadne tak, že jeho bratr si zmyslí, že jich tam je už hodně a není místo. Je to v tomhle dost složité. Přítel mi i říká, že zůstane doma ale já mu chci dopřát hezký čas s kamarády a nemyslet jen na sebe.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.4.21 11:05
@Osmdesátsedmička píše:
A proč Tě na ty chaty neberou taky? Přítel Tě nepozve?

On mě právě zve neustále a chce mě tam ale jeho bratr si vždy zmyslí, že tam už není místo a že to je chlapská jízda (přitom tam má svoji přítelkyni). V tomhle ohledu projevuje více než jasně jeho nenávist ke mně. Přítel mi i řekne, že kvůli mne zůstane doma ale to si myslim ze by ještě více zhoršilo situaci

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.4.21 11:06
@Jolka86 píše:
To se stává, tys nikdy nepotkala nikoho koho bys na první pohled neměla ráda? Prostě jsi mu nesympatická, nesedíš mu. Nikdo nemůže nikoho nutit, aby ho měl rád.

Já to 100% toleruji. Snažím se nijak nevyčnívat, atd,… ale když mi to zasahuje do vztahu tak to nejde neřešit. :?

• Citovat
  • Nahlásit
21088
30.4.21 11:19
@Anonymní píše:
Já to 100% toleruji. Snažím se nijak nevyčnívat, atd,… ale když mi to zasahuje do vztahu tak to nejde neřešit. :?

Jak to popisuješ, tak by mě to pěkně štvalo. Nebrat tě na pánskou jízdu je normální, ale na hromadných a rodinných akcích není místo jen pro tebe? Tak tam něco špatně je. Zaměřila bych se na akce se svojí rodinou a svými přáteli. A přítele samozřejmě brala s sebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8916
30.4.21 11:24
@Anonymní píše:
On mě právě zve neustále a chce mě tam ale jeho bratr si vždy zmyslí, že tam už není místo a že to je chlapská jízda (přitom tam má svoji přítelkyni). V tomhle ohledu projevuje více než jasně jeho nenávist ke mně. Přítel mi i řekne, že kvůli mne zůstane doma ale to si myslim ze by ještě více zhoršilo situaci

Tak tohle je na hlavu. Takže oni tři jedou spolu pryč a tebe nevezmou… to by si musel tvůj přítel rozhodnout, že k sobě patříte a jedeš s ním nebo že spolu pojede jinam jen vy dva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
917
30.4.21 11:36

Já teda nevím, ale podle mě by si měl přítel dupnout a buď tě vzít s sebou, nebo skutečně nikam nejezdit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10764
30.4.21 11:36
@Anonymní píše:

V čem by to situaci zhoršilo? Přece by aspoň bratr viděl, že za tebou přítel stojí a že k němu prostě patříš.
Nechápu proč by tvůj přítel měl skákat, tak jak bratr píská.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3422
30.4.21 11:40
@Anonymní píše:

Tak zrovna tohle by mel bratr kontrovat, ze kdyz jede ta jeho tak to neni zadna panska jizda. Za me to ma reseni. At pritel usporada akci s kamosema a bratra s pritelkyni nezve. jako za dva roky by mel mit koule na to te seznamit se svyma kamaradama 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat