Přítelův kamarád uráží mé děti

Anonymní
5.1.20 14:46

Přítelův kamarád uráží mé deti

Dobrý den, mám přítele a jeho kamarád uráží mé děti. Nemuzu ho vystát a přítel se s ním dál baví „prý“ už to dělat nebude.Ma někdo zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

47761
5.1.20 14:47

Co rekl?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8139
5.1.20 14:50

Ty děti nejsou přítele? A co řekl? Ty chceš aby se s ním nebavil vůbec?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4346
5.1.20 14:53
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám přítele a jeho kamarád uráží mé děti. Nemuzu ho vystát a přítel se s ním dál baví „prý“ už to dělat nebude.Ma někdo zkušenosti?

Tak hurá - už to nebude dělat. Tak je to vyřešeno?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.1.20 14:54

Nechci přímo psát co, ale hnusného. Spis nechápu jak se s ním dále může bavit.Deti nejsou jeho. K dětem se chová hezky, kdyby byly její asi se s ním dávno nebaví. Pohadal se s ním skrz to, ale baví se dále.

• Nahlásit
  • Citovat
8139
5.1.20 14:55

@Maria37 Ono hodně záleží na tom, co řekl. Třeba se to dozvíme :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8139
5.1.20 14:57
@Anonymní píše:
Nechci přímo psát co, ale hnusného. Spis nechápu jak se s ním dále může bavit.Deti nejsou jeho. K dětem se chová hezky, kdyby byly její asi se s ním dávno nebaví. Pohadal se s ním skrz to, ale baví se dále.

No a co teda chceš? Aby se s ním už nikdy neviděl? Pohádali se, vyříkali si to a jedou dál no. S tím asi moc nenaděláš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22061
5.1.20 15:26

No, me b to trapilo, poku by se jich nezastal. I kdyby mel pravdu, treba ze jsou nevychovany. Otazka, jestli opravdu urazel, nebo rekl nazor.Ale i tak.Ale to musi chtet on, citit potrebu se zastat, ty ani my tady to za nej nevyresime

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2112
5.1.20 15:30

A co řekl? Nebo jak je uráží?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2367
5.1.20 15:37

Nejsou to jeho děti tak je mu to asi jedno, asi se tomu spolu zasmějou, jinak by mu už něco řekl…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22036
5.1.20 16:17

Asi řekl tvému příteli, že je blbec, že se stará o děti někoho jiného. Když se s ním dál baví, asi to z jeho pohledu nebylo nic hrozného :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
125
5.1.20 16:22

Kolik le je dětem? A jak často je uráží? Jakože vždycky, když je u vás na návštěvě (čili před dětma)?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.1.20 16:23

On třeba malýho ani nezná, nikdy ho neviděl. Nerika nic o výchově, sám děti nemá.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.1.20 16:24

Napsal mu ať malýho kopne do koulí a natočí to, přítel mu na to napsal že je debil.Syn má 3 roky. Potok co vím se pohádali kvůli tomu a můj mi na to řekl, že má blbý smysl pro humor.Ja z toho brečela.

• Nahlásit
  • Citovat
22036
5.1.20 16:34
@Anonymní píše:
Napsal mu ať malýho kopne do koulí a natočí to, přítel mu na to napsal že je debil.Syn má 3 roky. Potok co vím se pohádali kvůli tomu a můj mi na to řekl, že má blbý smysl pro humor.Ja z toho brečela.

Tak to bys asi kopla přítele, že se s ním pontom baví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama