Přítelův koníček a únosné meze

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
juni29
Povídálka 24 příspěvků 25.08.18 17:23
Přítelův koníček a únosné meze

Ahoj holky (i popřípadě kluci), poslední týden řeším kvůli příteli téma, které mě nesnesitelně vytáčí. Můj bratranec je strašnej blázen do starých aut, sám se o jedno takové stará. Poslední asi půl rok si rozumí s mým přítelem (od příštího roku nastávajícím mužem)a to tak moc, že vyloženě zblbnul do těch aut taky :roll:. Hodně tomu myslím přispělo, že přítelův dědeček přestal jezdit a zbyla po něm relativně slušně vypadající škodovka. I když jsou pro mě tyhle auta jenom nebezpečně smrduté kusy šrotu, tak jsem mu ten "koníček tiše trpěla doufala, že ho to brzo přejde. Jenže nepřešlo, začal jezdit na ty jejich srazy, letos už byl během prázdnin dvakrát. Pořád se o tom baví a dokonce se mi jednou přiznal, že ho auta bavily vždycky, pak to udusil jinými zájmy a teď se to v něm díky bratrancovi znovu zapálilo. Před měsícem přinesl svou sbírku starých motoristických časopisů a teď si v tom čte. A to nejhorší by mělo teprve přijít. Začátkem týdne přišel s tím, že tchán od kolegy z práce prodává nějakého Olcida nebo jak se to píše (raději bych byla, kdybych vůbec nevěděla, že něco takového existuje) a on, že by ho chtěl koupit. S očima navrch hlavy mi vyprávěl, jak strašně je to levné a jak málo to má najeto a že když dospíval, tak chtěl mít alespoň malou sbírku aut. Už jsem se s ním kvůli tomu třikrát pohádala. Nevidím jediný důvod, proč by to měl kupovat :roll:. Takové koníčky ať si mají jiní lidé, proč zrovna on? Na co to budeme mít? Problém je v tom, že jeho rodiče mají dům se spoustou nevyužitých hospodářských budov, takže by to měl kde garážovat a on sám je vcelku finančně zajištěný, takže tudy cesta k tomu, abych mu to zakázala nevede. Navíc se kromě bratrance dal dohromady i s bývalý spolužákem ze základky, který taky podobnou hrůzu vlastní, takže teď už jezdí ve třech. Jsem z toho zoufalá a už nevím, co s tím :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
Reakce:
Malaga
Generální žvanilka 24859 příspěvků 25.08.18 17:28
@juni29 píše:
Ahoj holky (i popřípadě kluci), poslední týden řeším kvůli příteli téma, které mě nesnesitelně vytáčí. Můj bratranec je strašnej blázen do starých aut, sám se o jedno takové stará. Poslední asi půl rok si rozumí s mým přítelem (od příštího roku nastávajícím mužem)a to tak moc, že vyloženě zblbnul do těch aut taky :roll:. Hodně tomu myslím přispělo, že přítelův dědeček přestal jezdit a zbyla po něm relativně slušně vypadající škodovka. I když jsou pro mě tyhle auta jenom nebezpečně smrduté kusy šrotu, tak jsem mu ten "koníček tiše trpěla doufala, že ho to brzo přejde. Jenže nepřešlo, začal jezdit na ty jejich srazy, letos už byl během prázdnin dvakrát. Pořád se o tom baví a dokonce se mi jednou přiznal, že ho auta bavily vždycky, pak to udusil jinými zájmy a teď se to v něm díky bratrancovi znovu zapálilo. Před měsícem přinesl svou sbírku starých motoristických časopisů a teď si v tom čte. A to nejhorší by mělo teprve přijít. Začátkem týdne přišel s tím, že tchán od kolegy z práce prodává nějakého Olcida nebo jak se to píše (raději bych byla, kdybych vůbec nevěděla, že něco takového existuje) a on, že by ho chtěl koupit. S očima navrch hlavy mi vyprávěl, jak strašně je to levné a jak málo to má najeto a že když dospíval, tak chtěl mít alespoň malou sbírku aut. Už jsem se s ním kvůli tomu třikrát pohádala. Nevidím jediný důvod, proč by to měl kupovat :roll:. Takové koníčky ať si mají jiní lidé, proč zrovna on?Na co to budeme mít? Problém je v tom, že jeho rodiče mají dům se spoustou nevyužitých hospodářských budov, takže by to měl kde garážovat a on sám je vcelku finančně zajištěný, takže tudy cesta k tomu, abych mu to zakázala nevede. Navíc se kromě bratrance dal dohromady i s bývalý spolužákem ze základky, který taky podobnou hrůzu vlastní, takže teď už jezdí ve třech. Jsem z toho zoufalá a už nevím, co s tím :nevim:

a o co ti jde? :think: Zajištěný je, parkovat má kde, tak co ti na tom tak strašně vadí?
A co tvoje koníčky? Máš vůbec nějaké?
No aby tě nakonec nevyměnil za nějakou nadšenou fanynku z těch srazů.

Manticora
Ukecaná baba ;) 1856 příspěvků 25.08.18 17:30

A proc ti to vadi? Penize, jak pises, na to mate. Uskladnit auto taky mate kde. V cem je problem?

Hroznej puberťák
Kelišová 5406 příspěvků 25.08.18 17:30

Ježiš, chudák chlap, kde takovou hrůzu sebral? Hlavně ať si tě nebere!!! Uf…

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18776 příspěvků 25.08.18 17:32

@juni29 Zakazovat dospělému člověku jeho záliby je fakt ubohost. Uvědom si, jak se chováš. Jestli je jeho záliba nad tvoji toleranci, pak si ho neber, ale pokud si ho vezmeš, neponižuj se tím, že se budeš snažit mu něco zakázat. Nejsi jeho máma.

chlap40
Povídálka 32 příspěvků 25.08.18 17:32

Neboj to je to normální … taky mám 4 takové nebezpečné smrduté kusy šrotu :)

Když, žena řekla: „Zbav se toho toho“, tak jsem odpověděl: „Máš pravdu miláčku, pořídím si radši milenku, ta vyjde levněji“ ..
„Noo, tak si je teda nech nooo“ :))

juni29
Povídálka 24 příspěvků 25.08.18 17:33

Prostě pořád nechápu na co to budeme mít. Jedno staré auto je až nad hlavu. Koníčky mám, chodím na kurzy keramiky, mám ráda přírodu. Místo toho, abychom si udělali procházku na nějaký hrad nebo zámek, jel radši už dvakrát s kamarády na sraz.

Malaga
Generální žvanilka 24859 příspěvků 25.08.18 17:36
@juni29 píše:
Prostě pořád nechápu na co to budeme mít. Jedno staré auto je až nad hlavu. Koníčky mám, chodím na kurzy keramiky, mám ráda přírodu. Místo toho, abychom si udělali procházku na nějaký hrad nebo zámek, jel radši už dvakrát s kamarády na sraz.

Jasně, tak v tom to je, není to o koníčcích, ani konkrétně o veteránech, je to o tom, že tě odsunul na vedlejší kolej.
No jestli to chceš urychlit, tak se s ním pohádej počtvrté.....

IvaX
Ukecaná baba ;) 1890 příspěvků 25.08.18 17:37

Nechápu proč mu chceš omezovat koníček, když peníze na to má, místo taky a v podstatě tě to nijak neomezuje. :nevim: Najdi si taky nějaký nebo jezdi na ty srazy s ním, vždyť by to nemuselo být, tak hrozný, třeba by tě to nakonec bavilo.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18776 příspěvků 25.08.18 17:38
@juni29 píše:
Prostě pořád nechápu na co to budeme mít. Jedno staré auto je až nad hlavu. Koníčky mám, chodím na kurzy keramiky, mám ráda přírodu. Místo toho, abychom si udělali procházku na nějaký hrad nebo zámek, jel radši už dvakrát s kamarády na sraz.

Proč by jezdil na hrad?

juni29
Povídálka 24 příspěvků 25.08.18 17:41

Ale o tom to není. Jeho to pořádně nikdy bavit nebude. Navíc o tom musím neustále doma poslouchat. Jaký je rozdíl mezi tím a tím autem, které z nich je lepší než to druhé. Kromě toho ho ještě napadlo, že by to auto koupil pro mě, abych mohla jezdit i já s vlastním. Vůbec nechápu jak ho mohlo něco takovýho napadnout 8o 8o

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2452 příspěvků 25.08.18 17:42

nech ho žít,buď ráda,že nechodí za k.....a

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2452 příspěvků 25.08.18 17:43
@chlap40 píše:
Neboj to je to normální … taky mám 4 takové nebezpečné smrduté kusy šrotu :)Když, žena řekla: „Zbav se toho toho“, tak jsem odpověděl: „Máš pravdu miláčku, pořídím si radši milenku, ta vyjde levněji“ ..
„Noo, tak si je teda nech nooo“ :))
:lol:
Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16951 příspěvků 25.08.18 17:44
@juni29 píše:

Aby byl šťastný, proto je má. 8o Na procházku jsi chtěla dvakrát? No tak najdi jiný termín a bude to.

divine woman
Echt Kelišová 9140 příspěvků 25.08.18 17:44

A kdo jsi, abys zakazovala příteli jeho koníček? 8o Nijak tě to neomezuje, finančně se nepodílíš, tak o co jde? A mýlíš se, on to bude mít, ne ty. A stará auta, možná i ten Oltcit možná bude získávat na ceně. Je to kultovní auto stejně jako Trabant. A sraz 2× za prázdniny? :mrgreen: Dej si pozor, aby tě brzy nevyměnil za nějakou fanynku do aut. A teď si zapiš za uši: Když má chlap rozumného koníčka, tak se to musí podporovat! Pak nemají čas blbnout a pokukovat po jiných ženských.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >