Reklama

Příušnice, kdy můžeme zase ven?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kacckaJ
Kecalka 149 příspěvků 07.04.18 09:29
Příušnice, kdy můžeme zase ven

Maminky, chci se zeptat, po jaké době můžeme jít s dcerou zase ven když měla příušnice. Minulý týden v pondělí jsme skončili na pohotovosti, protože měla nateklé celé líčko, dostali jsme bahno a za 3 dny byla fit. V pondělí jdeme na kontrolu ke své doktorce. Jak dlouho ještě zůstává infekční než se může vrátit zase zpátky do školky? Je to hrůza už doma, venku hezky konečně takže bojujeme s tím, že nikam nesmí :,(

Reklama

Reakce:

lampicka11
Závislačka 3394 příspěvků 2 inzeráty 07.04.18 09:41

Já byla doma 10dni od prviho otoku. Kamarádka 14. Otok mi splaskl do 5ti dnu

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Honzík byl živé dítě! Hůlka a David vysvětlovali účast na pohřbu Jana Kočky

Okázale honosný pohřeb, který rodina Kočkových vystrojila svému korunnímu... číst dále >

Aneta Krejčíková zveřejnila kojící fotku, aby prodala odsávačky na mléko!

Kojení na sociálních sítích je hitem posledních let, neúnavně ho propagují... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >