Přivést si kotě, když je mu měsíc

8
21.4.20 21:13

Přivést si kote když je mu měsíc

Ahoj mám dotaz přivezli jste si někdy kotě domů když mu bylo teprve 1 měsíc? Zajímali by mě zkušenosti. Paní chce abych si za měsíc kotě vyzvedla narodilo se 13. 4. Nebude to mít vliv nějak na jeho zdraví když půjde takhle brzo od matky? Ja se mu budu snažit hodně věnovat když to bude takhle brzy ale i tak mám strach aby to nemělo vliv na zdraví kotete

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21283
21.4.20 21:14

Nevzala ani náhodou vždyt bude ještě cucat a ani pořádně nebude umět žrát

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27054
21.4.20 21:15

Co to je za chovatelku? Ty za něj hodláš platit? Ano, je to moc brzy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
481
21.4.20 21:16

@pikola spis co je to za mnozirnu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34458
21.4.20 21:17
@Kyty34 píše:
Ahoj mám dotaz přivezli jste si někdy kotě domů když mu bylo teprve 1 měsíc? Zajímali by mě zkušenosti. Paní chce abych si za měsíc kotě vyzvedla narodilo se 13. 4. Nebude to mít vliv nějak na jeho zdraví když půjde takhle brzo od matky? Ja se mu budu snažit hodně věnovat když to bude takhle brzy ale i tak mám strach aby to nemělo vliv na zdraví kotete

To je množitelka. Ne chovatelka. A ne, kotě bych si nevzala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25367
21.4.20 21:21

@Kyty34 je to moc brzo, bude to mít vliv nejen na zdraví kotěte, ale i na jeho povahu, normálně kočka například naučí kotě na kočkolit za jeden den, když ho to budeš učit ty, bude to trvat několik týdnů a možná nebude opravdu čistotné nikdy pořádně, to kotě prostě potřebuje svou matku, mateřské mléko, výchovu od své maminky a péči od ní, jen tak z něho vyroste zdravé, šťastné a sebevědomé zvířátko
snaž se to nedopustit, kotě se má odebírat ve 12 týdnech
a opravdu to je množírna, skutečný chovatel by tak nikdy nikdy nejednal
je to od majitele kočky hnus :poblion:
já bych radila tady kotě nebrat vůbec, bude často nemocné, nevyrovnané a nervní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
658
21.4.20 21:21

To v zadnem pripade nedelej, to kote nebude socializovane. Muze byt agresivni, curat vsude mozne…my si brali sestitydenni (tedhy z neznalosti), celych 14let byla nevyzpytatelna, agresivni, nechala na srbe sahnout jen kdyz ona chtela…nechala jsem ji u rodicu (ti jedini s ni umeli vyjit) my s manzelem jsme si pak koupili kote s pp, 3mesicni (idealni doba) a bomba. Vymazlens, hodna, klidna…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11068
21.4.20 21:33

Nikdy bych to už neudělala. Jednou jsme si takhle jeli pro kocourka, paní darovala míšence norské lesní a obyčejné kočky. Byl nádherný. Jeli jsme 100km a na místě jsme se dozvěděli že jsou mu 4 týdny. Žrát se tedy naučil, čistotný byl taky. I mazel, ale když si chtěl hrát, tak to končilo kousanci a škrábanci. Absolutně nebyl socializovaný. K němu jsme si pak koupili papírovou mainku z chovné stanice, čtyřměsíční princeznu, která nevytáhla drápy, zásadně používala škrabadlo a když se mazlit nechtěla, jen se zvedla a odešla. Ani při hraní se snad nestalo, že by nás škrábla. Mela totiž odezvu od sourozenců, která jemu chyběla. Věděla, že kousnutí a škrábnutí bolí, že její miska patří jí. Narozdíl od něj byla absolutně vyrovnaná, on byl pošuk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1217
21.4.20 21:49

Nechápu, že ti není jasné, že jde nejspíš o množitelku. Nebo jsi tak naivní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
643
21.4.20 21:52

Měsíční kotě nebrat ani náhodou. Takhle malé kotě patří ještě k mámě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1466
21.4.20 21:53

4 týdny mám teď staré kotě a neumí pít ani ze stříkačky. Prosím nebrat od mámy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7638
21.4.20 21:56

A já zde dostala sodu, když jsme si měli jet pro dvouměsíční kotě… Když jsme pro něj jeli, mělo asi 10 týdnů a docela hezky si doma zvyklo, na wécko chodilo okamžitě, jen před dětmi zdrhá rychlostí světla. Měsíční bude opravdu moc malinké. A ty víš, v jakých podmínkách ty kočky žijí? Mohli byste se zajet na koťátka podívat a odvoz oddálit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2045
21.4.20 21:58

Ne…V žádném případě..vždyť takové kotě ještě cucá mléko a těžko bude přijímat nějakou tužší stravu…kočka naučí koťata soiálním návykům..Navíc je riziko že kotě zemře..jelikož takovým malým koťatům je třeba masírovat bříško kvůli peristaltice…Takže ne ne ne a 5* ne!!! Co to je za hnusnou množku…Kdo odstaví kotě ve 4 týdnech? Bože…Hlavně za kotě nezapomeňte tučně zaplatit a za 14 dní vám pojde…Je mi z toho smutno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1610
21.4.20 22:26

To je brzo, my si před 6lety vzali kocourka ve 2 měsících, chtěli se ho zbavit asi utopit a tak jsme si ho vypiplali. Všechno cucal, polštáře, peřinu i našeho psa… Normálně bych tu množirnu naprasila, chudáci zvířata…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
166
21.4.20 22:42

@Kyty34 paní bych proklepla, posbírala důkazy, obrátila se na policii.. Za život jsem vychovala tak 40 koček, několik z toho byla vyhozená koťata. Správně jdou koťata od kočky ve 12 týdnech.
Bohužel jsem zažila i případy, že kočka měsíční kotě opustila a ne vždy to dopadlo dobře přes veškerou péči. :,(
Prosím, nenech to být a začni to řešit. Bůh ví, co paní s těmi kočkami dělá. :cert: Mám chuť být hodně zlá na lidi, co ubližují dětem a zvířatům.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat