Přivýdělek na rodičovské

24.6.20 14:38

Privydelek na rodicovke

Maminky je tu někdo kdo má privydelek na doma?

Příspěvek upraven 24.06.20 v 15:01

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9285
24.6.20 14:42

Bohužel, sehnat něco solidního na doma, je velice obtížné…pokud tedy nechceš nějaký prodej kosmetiky, gumových medvídků atp.

Ano, já přivýdělek k rodičáku mám. ALE já pokračuji v práci, kterou jsem dělala před malou. Pouze nyní mám DPP a pouze pár hodin týdně a jsem za to nesmírně vděčná, neboť vím, jak těžko se práce při RD hledá. Pracuji v oboru financí a dělám administrativu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.6.20 14:46

@Kotatko03 já sem právě dříve dělala v pekarne na 2smeny. Což je nemožné se vrátit. Často vidivam práce skládání propisek a tak. Mám strach že když jim pošlu peníze aby mi to poslali že mi nic nepřijde a s po u to podvodníci. Právě se ptám jestli někdoa něco solidního.
Máte štěstí že máte tak super práci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
662
24.6.20 14:53

Ano, mám. Doučuju jazyk a navíc dělám SEO, edituju web, aktualizuju ceny, zpracovávám cenové kalkulace pro firmu na HPP z domu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6337
24.6.20 14:54

@admin můžete opravit tu hrubku v nadpisu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3838
@Terka Protivinská píše:
@Kotatko03 já sem právě dříve dělala v pekarne na 2smeny. Což je nemožné se vrátit. Často vidivam práce skládání propisek a tak. Mám strach že když jim pošlu peníze aby mi to poslali že mi nic nepřijde a s po u to podvodníci. Právě se ptám jestli někdoa něco solidního.
Máte štěstí že máte tak super práci
Žádná práce kde po tobě chtějí peníze NENÍ!!!solidní
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
662
@Terka Protivinská píše:
Máte štěstí že máte tak super práci

Kde jsou prachy předem - nejlépe do obálky, nebrat!!! Podvod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.6.20 15:01

@FraDeu omlouvám se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.6.20 15:02

@FraDeu děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.6.20 15:02

@mado pardon telefon si dělá co chce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.6.20 15:03

@mado pardon telefon si dělá co chce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
662
24.6.20 15:09
@Terka Protivinská píše:
@FraDeu omlouvám se.

Zaco, však jsi nic neprovedla :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.6.20 15:14

@FraDeu za hrubky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
248
24.6.20 15:47

Slyšela jsem, že člověk nemůže při rodičovské pracovat na stejné pozici, ví někdo jestli je to vážně pravda? Jsem učitelka, nechci učit na stejné škole, ani na plný úvazek. Chci učit na jiné a jen 2 dny v týdnu, takže mi jde jen o to, jestli vážně nesmím vykonávat stejnou pozici..?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3838
24.6.20 16:40
@Marketa.S1008 píše:
Slyšela jsem, že člověk nemůže při rodičovské pracovat na stejné pozici, ví někdo jestli je to vážně pravda? Jsem učitelka, nechci učit na stejné škole, ani na plný úvazek. Chci učit na jiné a jen 2 dny v týdnu, takže mi jde jen o to, jestli vážně nesmím vykonávat stejnou pozici..?

To se týká myslím jen mateřské a stejného zaměstnavatele. Jestli chceš učit jinde, tak není problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama