Přivýdělek k rodičáku

3384
29.5.07 10:29

Přivýdělek k rodičáku

Holky, mám možnost si přivydělat domácí prací k rodičáku. Je to nějak omezené??? Musí se to někde hlásit??? Nemůžu o ten rodičák pak přijit???

Díky moc Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

212
29.5.07 10:50

Ahoj Mamulinko,

při rodičáku si můžeš přivydělat neomezené množství peněz. Jenom nesmíš dát dítě do školky a teď nevím jak je to do tří let věku dítěte (tuším že snad ne více než pět dní v měsíci), ale od tří let si musíš brát dítě ze školky hned po obědě.,

Trudi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1905
29.5.07 11:07

presne tak, vydelek neni omezeny, ale hlidaji kolik hodin je dite v jine peci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
24.9.07 10:48

A je mozne taky studovat?

• Nahlásit
  • Citovat
28414
24.9.07 12:09

Ahoj, můžeš si přivydělat kolik chceš, taky chodím do práce. A do školky může dítě mladší tří let chodit na celý den 5× v měsíci, od tří každý dopoledně do oběda. Kdyby jsi se ale chtěla vzdát rodičáku, tak může chodit na každý celý den už dítě mladší tří let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
460
24.9.07 12:35

Akorát si dej pozor, kdyby jsi měla druhé miminko a přestoupila z mateřské na mateřskou, tak ti pak mateřskou vyplácí firma a musíš to na sociálce nahlásit, oni ti jen budou doplácet do výše mateřské. Já jsem to nevěděla a pak jsem musela vracet mateřskou za 3 měsíce a hned mě psali že jsem dlužník a kdesi cosi. Paní na sociálce mi ve finále řekla, že kdybych nepracovala, tak nemám takové problémy, tím mi vlastně potvrdila, že líp se mají ti co pobírají jen příspěvky a do práce nee. :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.2.13 17:40

Ahojte, chtěla jsem se zeptat když si chci přivydělat na RD (malá má 3,5roku, já mám RD do 4let a byla by s manželem doma)musím to něak hlásit na sociálce? Kolik si vydělám, jak jsem v práci dlouho a tak?

Omlouvám se za anonym, ale ještě to není jisté a nechci zbytečně „provokovat“známé co tady chodí

• Nahlásit
  • Citovat
2744
5.2.13 18:03

U rodičovské si můžete vydělat kolik chcete, je to jen na Vás. Nikdo nikoho neomezuje výší přivýdělku, to bylo dřív. Nikam se to nehlásí, klidně může i do školky. Od 1.12. 2012 můžou do školky i 2 leté děti a nikam to nehlásíte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.2.13 18:13

@smudlinky
moc děkuju za radu. a týká se to mě i když pobírám tu starou rodičovskou?

• Nahlásit
  • Citovat
611
5.2.13 18:54

Ano, týká se to i rodičovské po staru :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.2.14 14:00

Ahoj, cháu dopbře, že přivýdělkem může být i hlavní pracovní poměr a lze k tomu brát i rodičák?

• Nahlásit
  • Citovat
1039
15.2.14 09:14
@Anonymní píše:
Ahoj, cháu dopbře, že přivýdělkem může být i hlavní pracovní poměr a lze k tomu brát i rodičák?

ano

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.10.16 12:30

Ahoj

Ahojky, chtěla bych se zeptat zda někdo nevyte o nakym privydelku na doma sem na rodicaku :) dekuju za různé rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.10.16 12:31
@Paja111111 píše:
Ahojky, chtěla bych se zeptat zda někdo nevyte o nakym privydelku na doma sem na rodicaku :) dekuju za různé rady

Vyme :mrgreen: práce na doma je dost, záleží, co umíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
962
20.10.16 13:49

@Paja111111 Ahoj nabízím ti přivídělek k mateřské - sama ho dělám s mým 11měsíčním synem, pokud máš zájem napiš mi zrpávu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama