Přivýdělek podobný jako Oriflame - poraďte

1039
12.8.13 17:01

Přivýdělek podobný jako Oriflame

Ahoj!

Nevítě někdo o nějakém přivýdělku nebo prodeji nějakého zboží, co je podobné jako u Oriflame, Avon apod? Dělala jsem delší dobu Oriflame, ale lidi už si kosmetiku moc neberou, takže využívám slevy jen pro sebe. Baví mě ale katalogy nabízet, následně vyzvednout zboží a pak to napytlíčkovat zákazníky. evíte o něčem podobném? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6094
12.8.13 17:03

Dedra, jesli chceš zaregistrovat napiš sz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2262
12.8.13 17:59
@dituleska píše:
Dedra, jesli chceš zaregistrovat napiš sz

Dedra nemá dobré věci… zkoušela jsem prostředky na nádobí, aviváže ( katastrofa ), pak něco na kuchyň… Bloky do WC a jednou stačilo… již nikdy víc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24456
12.8.13 19:16

Amway třeba… ale lidi na to většinou moc dobře nereagujou. Přitom ty výrobky jsou celkem bezva - kdo vyzkouší, tak chválí. Každému samozřejmě nevyhovuje vše…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6094
12.8.13 20:44

@MiskaKosa tak já je používám a super!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.8.13 20:53

Dedra je dobrá, nemám výtky i zboží je kvalitní. A aviváže ty jsou nejlepší co jsem kdy vyzkoušela a krásně voní. Sama dělám dealerku a zákazníci max spokojeni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2421
13.8.13 13:17

Taky dělám Dedru a musím souhlasit, že drogérka je fakt nej. Hlavně aviváže, ty jsou oblíbené jak u nás doma, tak u zákaznic. Po žádné avi z obchodu prádlo tak krásně a dlouho nevoní. To samé prášky na praní, domácí čističe… Za mě jedna s hvězdou :palec:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2262
13.8.13 13:22
@Cipisek79 píše:
Taky dělám Dedru a musím souhlasit, že drogérka je fakt nej. Hlavně aviváže, ty jsou oblíbené jak u nás doma, tak u zákaznic. Po žádné avi z obchodu prádlo tak krásně a dlouho nevoní. To samé prášky na praní, domácí čističe… Za mě jedna s hvězdou :palec:.

Mě zase přijde, že ty aviváže jsou :poblion:… tak strašně přeparfemované až z toho bolí hlava.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nepř. G12
13.8.13 13:24

Každý má jiný vkus ;)

• Nahlásit
  • Citovat
13.8.13 14:34

@MiskaKosa
Ono taky záleží jakou aviváž používáš, pravda že některé jsou až moc převoněné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2262
13.8.13 14:56
@ježourek x.x.x píše:
@MiskaKosa
Ono taky záleží jakou aviváž používáš, pravda že některé jsou až moc převoněné.

Už je to asi 3 roky, ale co si vzpomínám měla jsem Vanilku, Cherry, a ještě nějaký dvě, ale už si nevzpomenu… a na nádobí jsem měla banán a lesní jahodu. Vonělo to celkem příjemně, ale jaksi mastnota zůstávala, prostě takový jako ty nejobyčejnější přípravky ze supermarketu :nevim: ty WC bloky jako by tam ani nebyly, jelikož ty byly bez vůně… a to jsem měla nějaký citron a mořský vánek či co to bylo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.8.13 15:01

Vanilka avi mi voní ale cherry to je fakt síla, tu ne. Pravda že balzám na nádobí mi připadá že myje stejně jako klasický jar, ale ta vůně je bezkonkurenční. Mě ta drogerie od nich celkem vyhovuje, pravda jsou věci které bych si za tu cenu nekoupila. Nejvíce se prodávájí právě aviváže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.8.13 17:10
@Kate92 píše:
Ahoj!Nevítě někdo o nějakém přivýdělku nebo prodeji nějakého zboží, co je podobné jako u Oriflame, Avon apod? Dělala jsem delší dobu Oriflame, ale lidi už si kosmetiku moc neberou, takže využívám slevy jen pro sebe. Baví mě ale katalogy nabízet, následně vyzvednout zboží a pak to napytlíčkovat zákazníky. evíte o něčem podobném? :)

Já dělám kosmetiku Eveline a tianDe, jestli budeš mít zájem o reg. stačí napsat SZ. Eveline se dobře prodává - je levná a celkem kvalitní, tianDe je trochu dražší, je to tibetská léčebná kosmetika, ale své zákaznice si též našla :kytka: Ještě zkouším další, ale to nemám zatím odzkoušené, takže nemohu doporučit :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
plzakova21
5.9.13 17:51

Ja delam amway a libi se mi to. Nikdy pred tim by mne nenapadlo ze to budu delat. Dnes uz si neumim predstavit ze bych chodila do prace. Nerozumim tem lidem co pisou :poradte mi schanim praci, nechci nic podobneho jako mlm a neco prodavat.ale uz jsem tolik atolik mesicu bez prace a podobne. To si neuvedomili ze svet zmenil. Vim jaky je to do prace chodit, ale ja uz nemam zaludek na to ji dokola schanet nechat se komandovat a pak koukat kolik jste brali. Smutne je a to si neuvedomujou lidi, ze i kdyz, ted nejakou praci najdou tak tak do tri let ten kolotoc bude znovu a nekolikrat se to bude opakovat. Prijde mi to hroznej stres. Byla jsem nedavno na srazu tridy a to co zazivaj ty holky a o cem se tam bavili, je hrozny, co vsechno si lididelaj za zlo. Jestli nekdo najdete praci slusne zaplacenou a na spoustu let abyjste se zajistily na stari a kde se nebudete cejtit jak hadr a bude vas tesit a bavit, tak berte vsema deseti a urcite mi dejte vedet ze jeste neco takovyho existuje, ale ja tenhle boj nekonecny podstupovat nechtela, prijde mi ze uz ty lidi nezijou a hlavne toho bych se bala, ze jsou cim dal tim vic zli na ostatni, protoze maj strach a jsou unaveni. Kdyz lidi nemaj nadeji tak se projevuji jejich nejhorsi vlastnosti. Nechtejte se divat na to jak vas ten kolobech bude nicit. Kolik starych lidi je na konci zivota stastnejch, jsou zrychtovany a nemocny, nase generace bude asi na tom mnohem hur. Takze proto jsem sla neco delat aby moje rodina mela aspon sanci Daniela

• Nahlásit
  • Citovat
Moonii86
6.11.13 12:03

Ahoj, chcem sa spýtať, že ako si sa dostala ku katalogu Eveline, chcela by som tiež predávať túto kozmetiku a neviem to na nete nikde najst. Diky

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama