Přivýdělek Praha?

Anonymní
8.2.21 20:08

Přivýdělek Praha? Poradíte...?

Ahoj maminky. Nemám babičky a syna půl roku. 99% času trávím s ním já. Žijeme v 1+1 a šetříme na hypoteku. Bohužel ceny jdou pořád nahoru, je to těžké. Ráda bych přispěla něco víc do rozpočtu a přivydělala si k rodičovské. Bohužel u zaměstnavatele není co. Jelikož nemám hlídání, tak docházet někam doplňovat zboží do supermarketu časově s dítětem nezvládnu jinak by to bylo fajn. Nemáte nápad na nějakou práci z domova? Před mateřskou kancelářská práce. Kde najít nějakou práci např z ntb z domova? Klidně bych min spala, když večer usne malý, mohla bych třeba dvě hodiny denně pracovat. Nemůžu nic najít. Ráda bych, aby měl syn svůj pokojíček, aspoň časem, takže penízky jsou potřeba. Omlouvám se za anonym, ale trošku se za to stydím, jak jsme na tom, že žijeme v ošklivem domě bez výtahu, v jednopokojovem bytě o pár m²…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5333
8.2.21 20:34

Copa dělá tatínek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1055
8.2.21 20:37

K nám hledáme programátory. Pracovní dobu si určujes sama, jen je třeba dodržet termíny, ale ty nejsou nijak hrozné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 20:44
@roba18 píše:
K nám hledáme programátory. Pracovní dobu si určujes sama, jen je třeba dodržet termíny, ale ty nejsou nijak hrozné.
Škoda, že neumím programovat :mrgreen:
  • Citovat
  • Nahlásit
1055
8.2.21 20:47
@Anonymní píše: Škoda, že neumím programovat :mrgreen:

A co umíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 20:49
@Zumpa píše:
Copa dělá tatínek?

Tatínek pracuje, ale nenosí domů 40tis čistého, jestli je otázka směřovana tam :( nejlevnější byt 3kk ke koupi Praha teď večer je za 4 490 000 Kč a chce to menší rekonstrukci. Já jsem na rodičovské. Takže prostě hledám přivýdělek. Když půjdeme do většího nájmu, kde by syn měl vlastní pokojíček, tak nenasetrime na hypoteku.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 20:50
@roba18 píše:
A co umíš?

Zpracuji bankovní výpisy, umím vést pokladnu v různých měnách, kontrolovat salda, řešit upomínky, zápočty, ale neumím dělat daně, DPH atd.

• Citovat
  • Nahlásit
211
8.2.21 22:27

Zkus se zaregistrovat na mavimi.cz ;)
Já jsem našla až po hrozně dlouhé době ale práce super, komplet z domu, cca 2h denně. Firmy se ozývají i samy.. tak snad budeš mít štěstí :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
788
8.2.21 23:22
@Anonymní píše:
Tatínek pracuje, ale nenosí domů 40tis čistého, jestli je otázka směřovana tam :( nejlevnější byt 3kk ke koupi Praha teď večer je za 4 490 000 Kč a chce to menší rekonstrukci. Já jsem na rodičovské. Takže prostě hledám přivýdělek. Když půjdeme do většího nájmu, kde by syn měl vlastní pokojíček, tak nenasetrime na hypoteku.

Tak ono to s tou hypo nebude taky žádná sláva, když jsi teď na mateřské a musíš doložit příjem za poslední rok..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1055
8.2.21 23:24
@Anonymní píše:
Zpracuji bankovní výpisy, umím vést pokladnu v různých měnách, kontrolovat salda, řešit upomínky, zápočty, ale neumím dělat daně, DPH atd.

A jakou výši odměny by sis za práci představovala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 09:57
@roba18 píše:
A jakou výši odměny by sis za práci představovala?

To nevím, určitě by to bylo na dohodě! kdyby to bylo 150 za hodinu budu ráda.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 09:58

@Angry_birds já vím že ne, ale rádi bychom peníze vraželi do svého ne do cizího a měli na důchod svoje.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 09:59
@Rachelkaaa píše:
Zkus se zaregistrovat na mavimi.cz ;)
Já jsem našla až po hrozně dlouhé době ale práce super, komplet z domu, cca 2h denně. Firmy se ozývají i samy.. tak snad budeš mít štěstí :dance:

Děkuji moc za tip! Hned dnes to udělám! :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
2.4.21 16:10
@Anonymní píše:
Děkuji moc za tip! Hned dnes to udělám! :kytka:
@Anonymní píše:
Ahoj maminky. Nemám babičky a syna půl roku. 99% času trávím s ním já. Žijeme v 1+1 a šetříme na hypoteku. Bohužel ceny jdou pořád nahoru, je to těžké. Ráda bych přispěla něco víc do rozpočtu a přivydělala si k rodičovské. Bohužel u zaměstnavatele není co. Jelikož nemám hlídání, tak docházet někam doplňovat zboží do supermarketu časově s dítětem nezvládnu jinak by to bylo fajn. Nemáte nápad na nějakou práci z domova? Před mateřskou kancelářská práce. Kde najít nějakou práci např z ntb z domova? Klidně bych min spala, když večer usne malý, mohla bych třeba dvě hodiny denně pracovat. Nemůžu nic najít. Ráda bych, aby měl syn svůj pokojíček, aspoň časem, takže penízky jsou potřeba. Omlouvám se za anonym, ale trošku se za to stydím, jak jsme na tom, že žijeme v ošklivem domě bez výtahu, v jednopokojovem bytě o pár m²…

Našla jste něco? Také jsem se koukala všude možně po práci na doma…ale jediné co jsem našla, byly samé MLM a prodeje produktů :nevim: to se nabízí všude…ale jinak asi není moc takových pracovních příležitostí na doma :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
326
14.4.21 11:15
@Alca.Vozabalka píše:
Našla jste něco? Také jsem se koukala všude možně po práci na doma…ale jediné co jsem našla, byly samé MLM a prodeje produktů :nevim: to se nabízí všude…ale jinak asi není moc takových pracovních příležitostí na doma :,(

Ja se i registrovala a…brigadu nemám :nevim: bohužel :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat