Přivýdělek přes internet - klikání na emaily

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SarkaNovo
Závislačka 3585 příspěvků 05.11.14 16:56
Přivýdělek přes internet - klikání na emaily

Ahoj holky, prosím vás, máte někdo zkušenosti s přivýdělkem přes net, jako že se někam zaregistrujete a pak jen klikáte na reklamy a nabíhají vám peníze? Moje známá mi dnes tvrdila, že už má vydělaných 300,–Kč a jen jí chodí maily a čte reklamy. Já tomu nevěřím, ale pořád mi tvrdila, že to fakt není podvod! Vrtá mi to hlavou :D
Díky za odpovědi

Reakce:
michaelala
Neúnavná pisatelka 16779 příspěvků 05.11.14 17:14

To by mě taky zajímalo :lol:

Vcielka
Ukecaná baba ;) 1759 příspěvků 05.11.14 17:20

Haha klidne vás doporučím klikám na rmail mám tam asi 740,– a ted to ale klikám třetím rokem z principu výplata je az od tisícovky pokud se nenechas nalákat na vyšší level tam dostaneš bonus nějakou stovku dvě ale částka od které se vyplaci je o to vyšší
Byla jsem registrována i u casi tam mi vyplaceli rovnou na účet za dotazník ale stejne max do stovky za měsíc.
Anebo i výzkumy tam to byli kredity za dotazníky obvykle jsem vyměnila za poukaz ba nákup knih

AdelaHores
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 05.11.14 17:24

@SarkaNovo já to dělám taky, už mám na jednom vyděláno přes dvě stovky a na druhém asi taky tak-mám na ermailu a zumailu (jestli to píšu správně), ale co jsem četla jiné zkušenosti, tak prý ze začítku takhle hodně posílají maily (za jeden je na zumailu 50 haléřů) a pak jak je těsně kolem 900,, tak chodí jeden za měsíc a tak, pak, když je člověk těsně před hranicí 1000 vydělaných korun, kdy už by vlastně bylo možné si částku vybrat, tak mu systém automaticky navýší výběrovou možnost na level 2,tedy musí vydělat 2000, aby mohl vybrat…a tak dále…takže těžko říct, ale asi je to podvod…

Uživatel je onlinea12
Hvězda diskuse 35085 příspěvků 05.11.14 17:39

Ahoj, jsem registrovana na ruznych klikackach ale uz to neklikam.. penize za nic to fakt nejsou chce to hodne registraci aby to neco hodilo nebo lidi co klikaj pod tebou.. na klikackach je treba 20 reklam a na kazdy musis cekat treba 30 vterin.. a je treba za 0,01 dolaru i 0,001 :mrgreen: jo par stovek to hodilo ale urcite ne za mesic, ztrata casu.. a jeste je potreba internetova penezenka.. ja takhle vydelany penize vyuzivala jen k nakupu na ebay :nevim:

bwemy
Kecalka 193 příspěvků 05.11.14 22:15

Já v těch klikačkách byla taky, ale přestalo me to bavit. Zůstala sem u vyplnování dotazníků, ale tam mám tak 200,– za půl roku :-)

SarkaNovo
Závislačka 3585 příspěvků 06.11.14 09:41

Díky holky moc :srdce:.Říkala jsem si, že to asi nebude tak jednoduché, ale vrtalo mi to hlavou :-)

chipsa
Extra třída :D 13148 příspěvků 17.07.16 15:22

Jsem registrovaná od roku 2011 a nevydělala jsem stále nic. Protože když postupujete do dalšího levlu, tak musíte nashromáždit určitou částku, aby vám peníze proplatili. Tu částku samozřejmě neproplatějí, protože je to podmíněno dalšíma podmínkami a aby jste se dostali do dalšího levlu, tak musíte souhlasit s podmínkami :mrgreen: :mrgreen: A jestliže hrozí, že naspoříte určitou částku k proplácení peněz, tak přestanou posílal e-maily, tak to je :mrgreen: :mrgreen:

GraceM
Kecalka 340 příspěvků 17.07.16 15:28

Nějak si mi nezdá, že by to bylo tak jednoduché. Trošku podvod, ne?

amka.82
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 7 inzerátů 17.07.16 15:30

Zadarmo ti nikdo nic nedá a obzvlášť ne za klikání. Nevěřím tomu, co si nevyděláš poctivýma rukama, to nemáš :mrgreen:

Aletheia
Kelišová 6323 příspěvků 17.07.16 20:56
@GraceM píše:
Nějak si mi nezdá, že by to bylo tak jednoduché. Trošku podvod, ne?

Hodně podvod.

Ano, člověk nakliká cca 20 emailů za dva dny, naskakuje mu za jeden tuším 50 haléřů, jakmile dosáhne asi za půl rok 1000 korun (při klikání obden cca hodinu!), má dvě možnosti vybrat si to a nebo si tím navýšit tu cenu za jeden email na korunu. No jenže, ať zadá cokoliv, automaticky to hodí na to že se navýšila odměna za jeden email. Trošku podvod, a tak pořád dokola, většina lidí to pak vzdá protože peníze nikdy neuvidíš ;) Větší částka nejde, je omezený počet emailů, takže si tím prostě nejde vydělat víc.

Takže mi prosímtě zakladatelko nevěš nic na nos, zkusila jsem to a vím že je to podvod :kytka:

Zakladatelka dostane provizi z každého emailu na který kliknou lidé kteři se zaregistrují přes ni (tuším 30 haléřů), ale ve výsledku dostane stejné prd. :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdrcující kritika Vémoly: Fejkový zápasník, vybírá si slabé soupeře, říká trenér MMA

Jsem česká jednička! Tuto větu donekonečna opakuje nejslavnější tuzemský MMA... číst dále >

Kanadský soud rozhodl: Vondráčková se syny se musí vrátit do Česka!

Tomáš Plekanec může jásat. Kanadský odvolací soud včera rozhodl, že jeho dva... číst dále >