Přivýdělek při rodičovské, aby mi nevzali rodičák

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 11:02
Přivýdělek při rodičovské 22

Ahojte maminky :srdce: nevíte jak je to teď s privýdělkem? Při rodičovské dovolené? Je to nějak omezené na hodiny a výdělek aby mi nevzali rodicak? Nevíte :) za každou radu dkeuju :palec:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
mooch
Extra třída :D 13903 příspěvků 27.09.18 11:08

není omezen

Kari-nka
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 8 inzerátů 27.09.18 11:32

Bez omezení, jen u dětí mladších 2 let je omezení pokud bude chodit do školky ( jeslí ) na určité hodiny měsíčně.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 11:48

A když má malá hlídání mám to na 5 hodin ráno a hldia babička tak to není omezení?děkuj jste hodné :mavam:

Bella13
Kecalka 262 příspěvků 27.09.18 11:50

Pokud si oficiálně vyděláš více jak 68000,– / rok, tak přijde manžel o slevu na manželku na dani - cca 24000,– (pokud jste manželé).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 11:56

Právě žiju s malou sama tkaze o ty slevy ani nejde takto když mám hlidani a budu chodit na zrkaceny úvazek na DPP takže by to mělo být vše v pořádku?:) 8o

Lendeš
Kelišová 6528 příspěvků 27.09.18 11:58
@Anonymní píše:
A když má malá hlídání mám to na 5 hodin ráno a hldia babička tak to není omezení?děkuj jste hodné :mavam:

Hlídání babičkou nebo jinou osobou omezené není.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 12:07

@Lendeš to jste mi pomohla moc ,děkuju ;)  :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 12:29

A holky nevíte jak je to teď s potravinářským průkazem? Kolik stojí teď? Děkuju :)

Luboš P
Ukecaná baba ;) 1770 příspěvků 27.09.18 12:54
@mooch píše:
není omezen

Co dodat? Podle mne nic.

Luboš P
Ukecaná baba ;) 1770 příspěvků 27.09.18 12:57
@Anonymní píše:
@Lendeš to jste mi pomohla moc ,děkuju ;) :srdce:

Vy jste si myslela, že nějaký zákon omezuje hlídání babičkou?

admin
Extra třída :D 12154 příspěvků 27.09.18 13:20

Díky všem za praktické rady , určitě poslouží i dalším maminkám. :kytka: Zakladatelko, půřípadně ještě doporučím napsat do poradny práce, mateřské a rodičovské.

Držím palce, :mavam:
Monika

jahudka76
Zasloužilá kecalka 669 příspěvků 29.12.18 10:01

Dobrý den, chtěla bych se zeptat,jak je to s prací při RD. Mám RD do května,kdy malému budou tři. Do školky chodí už od září. Chtěla jsem se vrátit do svého zaměstnání na poloviční úvazek. Už jsem měla sepsany i dodatek ke smlouvě a včera mi volala personální, že to takto prý nejde, že se nemohu vrátit při RD na svojí původní pozici. Prý bych o příspěvek přišla. Vůbec tomu nerozumím. Děkuji za odpověďi :relaxed:️

lampicka11
Závislačka 3670 příspěvků 29.12.18 10:04
@jahudka76 píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat,jak je to s prací při RD. Mám RD do května,kdy malému budou tři. Do školky chodí už od září. Chtěla jsem se vrátit do svého zaměstnání na poloviční úvazek. Už jsem měla sepsany i dodatek ke smlouvě a včera mi volala personální, že to takto prý nejde, že se nemohu vrátit při RD na svojí původní pozici. Prý bych o příspěvek přišla. Vůbec tomu nerozumím. Děkuji za odpověďi :relaxed:️

O příspěvek nepřijdeš. Nad 2roky dítěte si můžeš vydelat jakoukoliv výši a chodit do zaměstnání. Tohle je nevzdělanost zaměstnavatelu… :cert:

Jahru
Ukecaná baba ;) 1645 příspěvků 29.12.18 10:06

Rodičovská dovolená se samozřejmě musí přerušit, ale rodičovský příspěvek pobíráš bez omezení dál. Na stejné pozici nesmíš pracovat při pobírání ppm.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama