Přivýdělek v těhotenství, na rodičovské

53
13.5.21 07:30

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, přivydělávali ste si v těhotenství? A pak na rodičovské dovolené? Popřípadě, doporučil by mi někdo něco? Na toto téma sem žádnou odpověď v minulých diskusích nenašla. Předem děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8564
13.5.21 07:34

Co umíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1876
13.5.21 07:35

No, predpokladam, ze drtiva vetsina tehotnych jsou bezne zamestnane zeny.
Ja napriklad chodim do prace stale, privydelek tudiz nepotrebuju. Jsem ve 30 tt.
Do prace se muzu vratit vypomahat na nizsi pozici. Takze toho mozna vyuziju a za rok pujdu na brigadu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9113
13.5.21 07:38

V těhotenství jsem chodila do práce, tak jako od ukončení studia. Na RD vypomaham manželovi s chovem zvířat, takže máme peníze navíc z toho. Jinak bych mohla dělat z domu ještě účetnictví kdybych chtěla. Záleží co umíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1114
13.5.21 07:47

V tehotenstvi jsem chodila normalne do prace, dokud to slo. Na RD Si nijak neprivydelavam, nemam hlidani pro dceru a na skolku je malá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76862
13.5.21 08:09

V těhotenství jsem si domluvila HO, no domluvila, byl to trochu natlak, ze se pri tlaku 80/50 nehodlam zabit v aute, nebo nekoho… Nicmene na to pristoupili a ve vysledku na tom vydelali, neb jsem tim padem pracovala hned po skončení ppm a nemuseli zaucovat plnohodnotnou nahradu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3603
13.5.21 08:22

V těhotenství jsem chodila do práce a k tomu ještě (bez ohledu na těhotenství a mateřskou či rodičovskou dovolenou) zehlim prádlo, dělám copywriting a mám různé přivýdělky řekněme v oblasti kultury. Ty teď přes koronu padly. Náhodou jsem získala kraticky úvazek ve svém oboru, ale u jiného zaměstnavatele. Hlídání mám kdykoli potřebuji, takže si to můžu dovolit. Záleží, co umíš a jak jsi flexibilní. Lze dělat úklid domácností, vyzvedávat někomu děti ze skol(k)y, doučovat, u nás pořád hledají externí vedoucí v domě dětí (ale ty odměny jsou dost tristní). Jedná paní u nás na RD začala pořádat jednodenní a pak i vícedenní zájezdy. Rozvoz obědů, brigáda přes poledne někde v hospodě, v zemědělství by se taky přes léto něco našlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64330
13.5.21 08:48

@adusa12 co umíš atd? Vyrábět a prodávat, dělat externě pro svého zaměstnavatele atd? Já fotím, dělám grafiku, výrobky ze dřeva plus rozvoz věci.. A občas externě pro svého zaměstnavatele, když hoří termíny :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
832
13.5.21 09:29

V těhotenství jsem chodila normál do práce a při rodičáku večer do pekárny na přivýdělek. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3165
13.5.21 10:48

Záleží na tom, co můžeš nabídnout 🤷🏻‍♀️ Pokud nic, tak můžeš lidem na FB a eMiminu nutit tianDe, Faberlic a Farmasi, Avon a Global 3000, Dedra nebo Eurona. Pak je nekonečně možností 🙋🏻‍♀️ Jinak v těhotenství většinou ženské pracují, nebo se více finančně zapojuje otec dítěte 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2965
13.5.21 16:31

Tak idealne chodit do prace cele tehotenstvi a po narozeni ditete pokracovat na zkraceny uvazek z domova

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat